۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
گزارش/
برای مبارزه مناسب با قاچاق کالا باید ابتدا عوامل موثر بر رخ دادن قاچاق را شناسایی نمود.
۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
خورشیدی گفت: امیدواریم با پیگیری های انجام شده از سوی ستاد و تاکیدات مسئولین ذی‌ربط، سازمان جمع آوری اموال تملیکی هر چه سریعتر تکلیف خودروهای قاچاق را روشن کند.
۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
مشاور وزیر نفت خبر داد
مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت از آمادگی شرکای بابک زنجانی برای سفر به ایران خبر داد و گفت: شرکت ملی نفت ایران منتظر حضور شریکان خارجی برای نهایی کردن قرارداد و پرداخت بدهی بابک زنجانی است.
۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا:
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به اقدامات مثبت در حوزه مقابله‌ای با این پدیده اجتماعی- اقتصادی، از کاهش ۵۰ درصدی قاچاق ورودی و خروجی کشور خبر داد.
۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
تیتر امشب؛
عضو اتاق بازرگانی: از جمعیت ۸۰ میلیون نفری ایران، حدود ۲ و نیم میلیون نفر در بدنه دولت کار می کنند درحالیکه ژاپن با ۱۲۰ میلیون نفر جمعیت چنین آماری ندارد.
۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ما سر شاخه های قاچاق گوشی را می شناسیم اما نمی گوییم زیرا این وظیفه ستاد مبارزه با قاچاق کالا است. اما روی هم رفته حدود ۲هزار میلیارد تومان قاچاق گوشی داریم.
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
مدیرکل استاندارد تهران از آغاز طرح نظارت بر کم‌فروشی و کیفیت مصالح ساختمانی، در گشت مشترک با نهادهای قضایی و اجرایی، در سطح استان خبر داد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
رئیس امور مالیاتی استان تهران:
رئیس امور مالیاتی استان تهران گفت : برای کسانی که حجم فروش آنها کمتر از ۱۵۶ میلیون تومان برای سال مالیاتی ۹۵ باشد ، مالیات مقطوع درنظر گرفته ایم.
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹
مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا:
مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: دادستانی تهران به حکم شعبه بدوی تعزیرات مبنی بر تبرئه دختر وزیر آموزش و پرورش از اتهام قاچاق کالا، اعتراض کرده است.
۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
رئیس صنف فناوران رایانه در نامه‌ای به رئیس جمهوری از مشکلاتی شامل زیرمیزی گرفتن ماموران سازمان مالیاتی، قاچاق سازمان یافته توسط قشر خاص، ورود کالا با تناژ و تیراژ بالا از بنادر آزاد، تبانی بین واردکنندگان و ارزیابان گمرک انتقاد کرد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
گمرک ایران در بخشنامه‌ای شیوه‌نامه نحوه بررسی موارد مظنون به موضوع بند ح ماده ۱۱۳ قانون امور گمرکی را ابلاغ کرد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
وزارت نفت به توضیحات عضو شورای عالی امنیت ملی در خصوص قرارداد کرسنت واکنش نشان داد و تصریح کرد: کرسنت در مرحله داوری است
قبلی۵بعدی