۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
افزایش ۲۰ درصدی حقوق در بودجه سال آینده
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برنامه ریزی شده تا در بودجه سال آینده حداقل ۲۰ درصد یعنی یک پنجم به مبلغ حقوق کارمندان و کارگران اضافه شود.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
جای معلمان در اسنپ و مسافرکشی نیست
فریده اولاد قباد:
نماینده تهران گفت: حمایت از تشکل های معلمان ضرورت دارد؛ جای معلم در  خط مسافرکشی نیست؛ جای معلم در کلاس درس است و امیدواریم به معلمانی عزیزی که پیگیر مطالبات بحق صنفی خود هستند، توجه شود.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
نرخ تورم تولیدکننده تابستان، ۲۴.۲ درصد است؟
مرکز آمار ایران نرخ تورم تولید کننده در فصل تابستان امسال را معادل ۲۴.۲ درصد اعلام کرد.
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
موافقت مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد گمرک
نمایندگان مجلس با تحقیق و تفحص از عملکرد گمرک جمهوری اسلامی ایران موافقت کردند.
۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
تدوین ۱۷ استاندارد کلان جدید
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: با تغییر شاخص‌های استاندارد در سازمان بین المللی استاندارد برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار تلاش می‌شود که در این راستا ۱۷ استاندارد کلان تدوین شده است.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
تمام اجزای جنگنده‌های ایرانی داخلی است
سورنا ستاری:
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: ایران جزء چند کشور اول تولید پهپاد در دنیا محسوب می شود که این پیشرفت مدیون بخش خصوصی دانش بنیان است.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
گمرک پیشتاز مبارزه با تحریم است/ لزوم هوشمندسازی گمرکات کشور
وزیر اقتصاد با بیان اینکه گمرک پیشتاز مبارزه با تحریم است، گفت: برای دستیابی به اهدافمان باید گمرک را به بهترین ابزارها مجهز کنیم.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
رونمایی از کپسول ایرانی اعزام انسان به فضا
دبیر علمی نهمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران گفت: در نهمین نمایشگاه بین المللی هوایی ایران کپسول حامل انسان که در حال ساخت و طراحی است رونمایی می‌شود که امیدواریم این پروژه سال 1404 به نتیجه برسد.
۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۲
حقوق‌های بالای ۵ میلیون تومان هم سال بعد افزایش می‌یابد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه، در سال جاری حقوق‌های بالای ۵ میلیون تومان افزایش نیافت، گفت: با توجه به تورم بالای پیش رو در سال ۹۸ دریافتی همه حقوق بگیران با افزایش رو به رو خواهد شد.
۰۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
پیشنهاد افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان در سال ۹۸
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش قابل توجه هزینه‌ها در سبد مصرف خانوار، پیشنهاد اعمال افزایش ۵۰۰ هزار تومانی حقوق کارمندان در بودجه ۹۸ را مطرح کرد.
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
توزیع بسته حمایتی بین کارمندان از هفته آینده
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه با اشاره به اینکه توزیع بسته‌های حمایتی کارکنان دولت با حقوق ماهانه کمتر از ۳ میلیون هفته آینده آغاز می‌شود گفت:کارگران،رانندگان و بازنشستگان تحت پوشش تأمین اجتماعی اقشار دیگری هستند که بسته حمایتی دریافت می کنند.
۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
سود سهام عدالت واریز شد
رئیس سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت پنج میلیون و ۳۰۰ هزار نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی کشور خبر داد و گفت: سود سایر افراد به مرور هر ماه یا دو ماه یکبار پس از دریافت پول از شرکت های سرمایه پذیر پرداخت می شود.
قبلی۲بعدی