۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
سازمان برنامه مخالف اصلی افزایش قیمت خرید تضمینی گندم/ تولید گندم کاهش می‎یابد
رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با اشاره به کیفیت بالای گندم‌های تولید داخل گفت: بر اساس محاسبات انجام شده باید قیمت گندم در سال جاری با حدود ۱۰ درصد افزایش به ۱۴۸۸ تومان افزایش پیدا می‌کرد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
کشف ۱۱۱ مورد قاچاق انسان در گمرکات توسط دستگاه ایکس‌ری
از ابتدای امسال صورت گرفت؛
گمرک ایران از ابتدای سالجاری با استفاده از دستگاه ایکس ری، موفق به کشف تعداد ۱۱۱ فقره قاچاق انسان در مبادی خروجی و ورودی کشور شده است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
سکه امامی ۴ میلیون و ۵۰۰ تومان را رد کرد/ یورو ۱۳۰۹۹ تومان شد
قیمت هر گرم طلا خام ۱۸ عیار امروز در بازار به ارزش ۳۲۱ هزار و ۱۳۰ تومان معامله شد که در مقایسه با روز کاری گذشته افزایش داشته است.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
حداکثر قیمت مصرف کننده محصولات لبنی و گوشت مرغ
با توجه به تصمیمات گرفته شده در جلسات کارگروه تنظیم بازار وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رییس کارگروه تنظیم بازار حداکثر قیمت شیرخام و محصولات لبنی (شامل شیر، ماست و پنیر پرمصرف) و نیز گوشت مرغ برای مصرف کنندگان را ابلاغ کرد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
شکرچی‌زاده: نصب شتاب‌نگار زلزله در سواحل مکران ضروری است
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: با توجه به احتمال وقوع سونامی در سواحل مکران، دستگاه‌های شتاب‌نگار زلزله در چابهار و نوار ساحلی مکران نصب می‌شود.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
بازار سکه و ارز در کنترل دولت یا تروریست‌های اقتصادی؟
در شرایطی که تروریست‌های اقتصادی با ورود به بازارهای سکه و ارز در بهم‌ریختگی این بازارها نقش موثری دارند، دولت و برخی دستگاه‌های نظارتی رفتاری انفعال‌گونه پیشه کرده‌اند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱
کمدی اقتصادی!
توجه کنید اگر گزارش زیر را می‌خوانید بدانید که از آغاز تا پایان نگارش مطلب زیر، نرخ ارز و سکه بارها و بارها تغییر کرده و نمی‌توان به قیمت‌هایی که در گزارش وجود دارد اعتماد کرد!
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
افت ۶ میلیارد دلاری ارزش توییتر
ارزش سهام توییتر در پی اعلام کاهش تعداد کاربران فعال ماهانه‌اش ۲۰.۵ درصد افت کرد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
پیمان پولی ابزاری برای خلع سلاح آمریکا
با توجه به شرایط تحریمی حال حاضر کشور و پابرجا ماندن ساختار تحریم‌ها در برجام و به‌تبع آن ممنوعیت استفاده از دلار و یورو در معاملات بانکی، می‌توان استفاده از پیمان پولی دوجانبه را راهکاری برای فرار از حربه تحریم‌ها ارائه داد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
سکه امامی ۳ میلیون و ۵۴۶ هزار تومان شد/ یورو به ۱۰ هزارو ۸۹۷ تومان رسید
قیمت سکه امامی امروز با افزایش ۲۹ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۳ میلیون و ۵۴۶ هزار تومان معامله شد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۰
دستور فوری وزیر صنعت برای بررسی پیش فروش مشکوک مزدا ۳
وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به پیش فروش مشکوک و بحث برانگیز مزدا ٣ دستور داد ضمن بررسی این طرح فروش، لیست خریداران اعلام شود.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
ارز حاصل از صادرات ۴۶۰ قلم کالا به سامانه نیما تحویل می‌شود
برای جلوگیری از احتکار مواد اولیه؛
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: برای جلوگیری از احکتار مواد اولیه، براساس بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت مقرر شد تا ارز حاصل از ۴۶۰ قلم کالای صادراتی بدون توجه به شخص یا نهاد صادرکننده، به سامانه نیما تحویل داده شود.
قبلی۵بعدی