۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
اتصال دو هزار و ۴۰۰ روستای کرمان به شبکه اینترنت پرسرعت
وزیر ارتباطات خبرداد:
وزیر ارتباطات از اتصال دو هزار و ۴۰۰ روستای استان کرمان به شبکه پرسرعت اینترنت طی شش ماهه گذشته خبرداد.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
۲۰ هزار کیلومتر فیبر نوری با هزینه دولت احداث می شود/ استفاده از ظرفیت‌های تکنولوژی برای صرفه‌جویی در آب
آذری‌جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: احداث مسیر فیبر نوری برای مجموعه‌های خصوصی مقرون به‌صرفه نیست و چهار سال اخیر بالغ بر ۲۰ هزار کیلومتر فیبر نوری در شرکت ارتباطات زیرساخت با هزینه دولت دایر کردیم.
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
ارائه گزارش اختصاص ارز به گوشی‌های وارداتی در هفته جاری
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد
وزیر ارتباطات در پاسخ به اعتراض کاربران درباره افزایش شدید قیمت گوشی تلفن همراه، گفت: امکان شفاف‌سازی و گزارش اختصاص ارز در مدت اخیر به همه گوشی‌های وارد شده در کشور به وجود آمده و در همین هفته عملیاتی خواهد شد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد
معاون وزیر ارتباطات در حکمی حسن یوسفی؛ از فعالان رسانه‌ای کشور را به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
کدام سیم‌کارت‌ها سلب امتیاز می‌شوند؟
دلایلی مانند بدهی خط موبایل و عدم اقدام به پرداخت صورتحساب می‌تواند به سلب امتیاز از سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی منجر شود.
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۹
بسته‌های اینترنت ۲۰۰ هزار تومانی همراه اول لغو می‌شود
سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از لغو بسته های اینترنت ۲۰۰ هزارتومانی همراه اول که به دنبال شایعه ارائه ۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای برخی مشترکان این اپراتور فعال شده است، خبر داد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
اختلال در ۴ مرکز مخابراتی تهران از فردا
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی اشرفی اصفهانی، سیزده آبان، سلمان فارسی و شهید توکلی از 28 خردادماه آغاز می شود.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
تکذیب عیدی اینترنت ١٢٠گیگابایتی همراه اول/ مشترکان فریب نخورند
چند روز گذشته خبری در خصوص عیدی اینترنت ١٢٠گیگابایتی همراه اول در فضا مجازی منتشر شد که این اپراتور ارائه ١٢٠ گیگابایت اینترنت رایگان را تکذیب کرد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
تکذیب عیدی اینترنت ١٢٠گیگابایتی همراه اول/ مشترکان فریب نخورند
طی چند روز گذشته خبری در خصوص عیدی اینترنت ١٢٠گیگابایتی همراه اول در فضا مجازی منتشر شد که این اپراتور ارائه ١٢٠ گیگابایت اینترنت رایگان را تکذیب کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
چگونه از خدمات اپراتور‌ها شکایت کنیم
مشترکان با بهره‌گیری از سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان‌نمای جغرافیایی، می‌توانند شکایت خود را از خدمات اینترنتی، تلفن ثابت، تلفن همراه، خدمات پستی و ارتباطات رادیویی مربوط به هر یک از اپراتور‌ها با ذکر مکان اعلام کنند و رگولاتوری نیز با نگاه مردم به ارزیابی اپراتور‌ها می‌پردازد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
فهرستی از خرابکاری‌های سایبری رژیم صهیونیستی
رژیم صهیونیستی فقط به حمله‌های نظامی معمول بسنده نمی‌کند. این رژیم در سال‌های اخیر با انتشار ویروس‌ها و ابزار‌های جاسوسی متعددی، فضای سایبری را نیز نا امن کرده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
هیچ سندی مبنی بر وقوع تخلف دریافت نکرده‌ایم
اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره ادعای عضویت بدون‌اجازه مردم در سروش:
پس از اینکه گفته شد مرکز ملی فضای مجازی با دریافت اطلاعات لازم در حال بررسی ادعای عضویت بدون‌اجازه مردم در پیام‌رسان سروش است، این مرکز دراطلاعیه‌ای اعلام کرد که تاکنون هیچ سندی دراین باره دریافت نکرده است.
قبلی۳بعدی