۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
تعرفه مکالمه تمامی سیم‌کارت‌های همراه اول از مهرماه تغییر می‌کند
تعرفه مکالمه درون و برون شبکه همراه اول از فردا یکسان شده و هر دقیقه مکالمه برای سیم‌کارت دائمی ۵۹۹ ریال و برای سیم‌کارت اعتباری ۸۹۹ ریال می‌شود.
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
آذری جهرمی از کلاهبرداری ۲۲ میلیاردی از مردم با پیامک خبر داد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی پرونده یک کلاهبرداری پیامکی ارزش افزوده به ارزش ۲۲ میلیارد تومان خبر داد و گفت: وجوه اخاذی شده به مردم بازگردانده می‌شود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰
تلگرام‌طلایی به خط پایان رسید؟/ اینستاگرام هم فیلتر می‌شود
فیروزآبادی خبر داد
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به فعالیت و دسترسی بدون محدودیت هاتگرام و تلگرام طلایی به تلگرام گفت: سال را به پایان نخواهیم برد مگر اینکه موتور این دو برنامه، ایرانی شده یا بسته شوند.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
نحوه مقابله با تحریم ها روی میز وزارت ارتباطات
در دیدار اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نحوه مواجهه صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تحریم ها در دستور کار قرار گرفت.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
دسترسی به خطوط پهن باند حق روستاییان است
جهرمی در آذربایجان غربی:
وزیر ارتباطات گفت: با توجه به تکلیف مجلس در پوشش ۹۰ درصد از روستا‌های بالای بیست خانوار، کار را شروع کردیم بطوریکه تعداد روستا‌های تحت پوشش را از ۳۵ به ۵۶ درصد رساندیم.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
فناوری های نوین چالش های کشور را رفع می کند
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران:
رسول سراییان ​رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر ما در آستانه انقلاب چهارم صنعتی قرار داریم و چالش هایی پیش‌روی کشور ماست، گفت: با استفاده از فناوری‌های نوین می توانیم چالش هایی که کشور ما را تهدید می کند رفع کنیم.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
پیوند فناوری اطلاعات و صنایع باعث رشد و بهره وری می شود/ تحول در اقتصاد دیجیتال، تا 10 سال آینده قطعی است
آذری جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه پیوند فناوری اطلاعات و صنایع باعث رشد و بهره وری می شود، گفت: تحول در اقتصاد دیجیتال اتفاقی است که در 10 سال آینده رخ می دهد و باید برای آن برنامه داشته باشیم.
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
شکاف طبقاتی مشکل بزرگ امروز جامعه ماست/ شفافیت فرآیندی یکباره نیست
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات با بیان این که شکاف طبقاتی مشکل بزرگ امروز جامعه ماست گفت: علاوه بر برخورد با مجرمین اقتصادی باید در اصلاح فرآیند‌ها کوشید.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
دسترسی هاتگرام و طلاگرام پس فردا قطع می‌شود؟
براساس اعلام رسمی آخرین مهلت هاتگرام و طلاگرام برای اتصال به تلگرام تا ۱۵ شهریور است و این ۲ نسخه موقت غیررسمی و فارسی تلگرام از پس‌فردا دیگر به پایان راه فعلی خود می‌رسند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
۱۰۳ میلیون تراکنش بین دستگاهی در کل کشور انجام شد
سال گذشته در مرکز تبادل اطلاعات؛
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران گفت: در سال گذشته با استفاده از مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) بالغ بر ۱۰۳ میلیون تراکنش و استعلام بین دستگاهی در کل کشور انجام شده است.
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
تا پایان سال روستای بدون ارتباط در سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شورای اداری چابهار اعلام کرد که تا پایان سال روستای بدون ارتباط در سیستان و بلوچستان نخواهیم داشت.
۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۰
انتشار اطلاعات تازه در مورد آیفون جدید
اپل قصد دارد امسال ۱۲ سپتامبر از آیفون جدید خود رونمایی کند و تصاویر تازه منتشرشده در فضای مجازی نشان می‌دهد که آیفون جدید در دو مدل با نمایشگر‌های بزرگ او - لد عرضه میشود.
قبلی۴بعدی