۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
اذعان آخوندی به گران بودن قیمت مسکن؛ زندگی در تهران سخت شده است/ تراکم فروشی باعث افزایش قیمت است
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حدود ۴.۵ میلیون نفر در بافت‌های ناکارآمد تهران زندگی می‌کنند گفت: فروش تراکم‌ در تهران در منطقه‌هایی مانند ۱، ۲، ۴ و ۵ باعث افزایش قیمت مسکن شده است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
نخستین پرواز فرودگاه پیام از کرج به مقصد مشهد
با عملیاتی شدن فاز مسافربری فرودگاه پیام، جمعه ۲۳ شهریورماه نخستین پرواز فرودگاه پیام از کرج به مقصد مشهد انجام خواهد شد.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
طرح افزایش ۲۰۰میلیونی سقف اوراق خرید مسکن/ افزایش سقف عمر بنای خانه به ۲۰ سال برای پرداخت وام
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست های اخیر این کمیسیون پیشنهاد افزایش عمر بنا به ۲۰ سال برای پرداخت اوراق وام مسکن مطرح شد و به نظر می رسد این پیشنهاد قابل قبول باشد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
رشد صادرات کالا از خط ریلی زاهدان - کویته پاکستان
صادرات کالا از طریق خط ریلی زاهدان - کویته پاکستان در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد رشد داشته است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
ابهام بزرگ حق‌الزحمه‌های میلیونی هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان تهران
با فرض قانونی بودن پرداخت‌ها به هیئت مدیره، چرا سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اطلاعات مربوط به پرداخت‌ها تحت هر عنوانی را به اعضای هیئت مدیره، بازرسان، روسای دفاتر نمایندگی و سایر مسئولین رده‌های بالای سازمان را با جزئیات منتشر نمی‌کند؟
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
«ای‌تی آر» به دنبال یافتن مشتری برای ۸ هواپیمای سفارشی ایران
شرکت ایتالیایی لئوناردو اعلام کرد این شرکت در حال مذاکره با مشتریان دیگر برای فروش هواپیماهای سفارشی ایران است که به علت تحریم‌ها نمی‌توان تحویل داد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
صدای شرکت‌های حمل و نقل ریلی درآمد؛ دلار ۴۲۰۰ تومانی نگیریم، ناچاریم قطار‌ها را متوقف کنیم
دبیر انجمن صنفی شرکت‌های ریلی با تأکید بر اینکه سفر به عنوان کالای اساسی باید حفظ شود، چون برای کشور منافع دارد، گفت: اگر دلار ۴۲۰۰ تومانی به بخش ریلی مسافری اختصاص نیابد، به ناچار برای رعایت ایمنی، سیر قطارها متوقف می‌شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
حمایت سازمان هواپیمایی از گسترش فروش اینترنتی بلیت
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سازمان با مسدود کردن دسترسی مردم به سیستم های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت هواپیما مخالف است.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
احداث فرودگاه‌های قم و نجف‌آباد توسط بخش خصوصی
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران: فرودگاه های شهرهای قم و نجف‌آباد توسط بخش خصوصی ساخته می‌شود اما این فرودگاهها هم تحت نظارت سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه‌ها خواهد بود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
برای نخستین بار از طریق ریل صورت گرفت؛ حمل محموله ۳۰ هزار تنی لوله‌های انتقال آب زاهدان
مدیرکل راه‌آهن اصفهان از جذب و حمل ۶ هزار شاخه لوله آب از جنس فولاد به قطر ۵۶ اینچ از کارخانه ایران اسپیرال واقع در ۳۵ کیلومتری اصفهان برای تامین آب مورد نیاز شهرستان زاهدان از طریق ناوگان ریلی این اداره کل خبر داد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
هندی‌ها‌ یک‌ فاز‌ بندر چابهار را راهبری می‌کنند/ واگذاری در کار نیست
‌معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی:
محمد علی حسن زاده گفت: با عملیاتی شدن چهار فاز توسعه بندر شهید بهشتی، ظرفیت این بندر به ۷۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تن می رسد که قرار است راهبری یک فاز از چهار فاز این بندر توسط اپراتور هندی IPGL انجام شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
آغاز عملیات اجرایی مترو پردیس با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از آغاز عملیات اجرایی مترو این شهر با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خبر داد و با اشاره به عدم تخصیص یارانه خاص مسکن مهر این شهر، گفت: یک شرکت معروف داخلی از تحویل پکیج به پیمانکار مسکن مهر خودداری می‌کند.
قبلی۲بعدی