۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶
بهره برداری از آزادراه تهران-شمال باز هم به تعویق افتاد
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گفت: احتمال می دهیم آزاد راه تهران شمال تا پایان تابستان تکمیل نشود و بهره برداری از آن به انتهای آبان ماه امسال موکول شود.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
اتصال شهر فرودگاهی به شبکه ریلی
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خبر داد:
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به اتصال این مجموعه با شبکه ریلی کشور نیز اشاره کرد و افزود: اکنون خطوط ریلی در شرق و غرب شهر فرودگاهی وجود دارد
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
مجوز ساخت برج در باغ‌های تهران لغو شد
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری با بیان اینکه در طرح جامع، برای دره فرحزاد و منطقه کن کاربری فضای سبز در نظر گرفته شده است، بر لزوم حفظ زیستگاه طبیعی این منطقه تاکید کرد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
فاینانس داخلی برای پروژه ریلی/ اردبیل به راه‌آهن متصل می‌شود
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: نخستین بار فراخوان عمومی فاینانس داخلی برای پروژه‌ راه‌آهن میانه - اردبیل اجرایی و یک بانک دولتی به عنوان فاینانسور انتخاب شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
بهره برداری از ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه تا پایان تابستان
معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از بهره برداری از بیش از ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در نیمه اول سال جاری خبر داد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
مردم برای خرید مسکن دست نگه دارند؛ شرایط موجود دوام ندارد
یک مقام مسئول در بانک عامل بخش مسکن گفت: خریداران واقعی مسکن تا حد امکان در شرایط فعلی نسبت به خرید اقدام نکنند چرا که روند فعلی نمی تواند دوام داشته باشد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
۲۹۲ هکتار زمین ملی رفع تعرض و اجرای حکم شد
در اردیبشهت ماه سال جاری؛
در اردیبهشت ماه سال جاری از ۲۴۴ قطعه زمین ملی و دولتی به مساحت ۹۵ هکتار و اجرای ۹۲ فقره حکم قطعی و بازگشت ۱۹۷ هکتار به زمین رفع تعرض شد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
افزایش سقف وام مسکن منتفی شد
معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: افزایش قیمت مسکن در ماه های گذشته به دلیل تلاطم و نوسانات بازارهای موازی مسکن بود و با ثبات در این بازارها دیگر شاهد افزایش قیمت مسکن نخواهیم بود.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات اخیر لغو شد
‌کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۹۹ دستگاه تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۳.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
آیین نامه ساماندهی بنادر کوچک تدوین شد/نوسازی۴۵۰۰فروند لنج طی۵سال
یک مقام مسئول در سازمان بنادر:
رئیس ­اداره ثبت کشتی‌ها و صدور گواهی نامه دریایی از تصویب طرح ساماندهی بنادر کوچک و اعمال نظارت بر واردات کالا توسط ملوانان لنج‌های حمل بار به کشور‌های خلیج فارس خبرداد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
توزیع لاستیک با قیمت مصوب در پایانه‌های بار و مسافر از شنبه/ صدور ۱۱۶ هزار بارنامه در یک روز
گام عملی برای رضایت کامیون داران برداشته شد؛
رئیس سازمان راهداری و حمل‌‌ونقل جاده‌ای گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت خود را برای واردات لوازم یدکی پر مصرف کامیون‌ها بدون واسطه اعلام کرد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
تقدیم لایحه توسعه راه‌آهن‌ به مجلس/ ضرورت تسریع در تکمیل پروژه‌ها در شرایط کنونی
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور خبر داد
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در برنامه و لایحه‌ای که دولت به مجلس تقدیم کرده است، توسعه راه‌آهن یکی از اولویت‌های اساسی کشور است.
قبلی۳بعدی