۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
وعده ساخت ۱۰۰ هزار خانه برای طرح بدون منابع مالی
در حالی وزیر راه و شهرسازی وعده ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای دهک‌های کم‌درآمد را در سال جاری داده که هنوز منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح مسکن اجتماعی و حمایتی از سوی دولت تامین نشده است.
۱۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
امضای پروتکل توسعه مسیر ریلی جنوب-غرب توسط ایران و ۴ کشور
راه آهن‌های کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، گرجستان و لهستان پروتکل نشست کمیته هماهنگی توسعه مسیر حمل و نقل بین المللی جنوب-غرب را به امضا رساندند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
عده‌ای دوست دارند بر جامعه چند صدهزار نفری مهندسان کشور ریاست کنند
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان:
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با تاکید بر این‌که عده‌ای دوست دارند بر جامعه چند صدهزار نفری مهندسان کشور ریاست کنند، گفت:دوست نداریم در سرمایه ملی و انسانی هزینه کرده و به آن بپردازیم.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
ایران‌ایر ۶۹ هزار زائر ایرانی را به دلیل انصراف ایرلاین‌های سعودی جابجا کرد/ ورود ۲ هواپیمای نو به کشور در مهر ۹۶
سرپرست هما:
سرپرست هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ورود دو فروند هواپیمای نو به کشور و الحاق آن‌ها به ناوگان این شرکت در مهرماه امسال خبر داد و گفت: در عملیات حج امسال ایران‌ایر ۶۹ هزار زائر ایرانی (۸۰ درصد) را به دلیل انصراف ایرلاین‌های سعودی جابجا کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
مشکل اصلی در زمان برگشت زائران عتبات است
معاون وزیر راه و شهرسازی:
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گفت: مشکل اصلی سفرهای عتبات عالیات در زمان بازگشت زائران است.
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
با درج آگهی بافت فرسوده نو نمی‌شود/ روش کنونی نوسازی بافت فرسوده کارایی ندارد
عضو انجمن انبوه‌سازان:
عضو انجمن انبوه سازان با تاکید بر این‌که روش کنونی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران برای نوسازی بافت‌های فرسوده کارایی ندارد، گفت: اقدام شرکت مذکور در درج آگهی برای نوسازی بافت فرسوده مانند این است که مردم بخواهند برای خرید خودرو در مزایده شرکت کنند.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
برخی در مسکن مهر ثبت‌نام کردند درحالیکه مشمول آن نبودند/ این طرح برای اقشار کم‌درآمد بود
آخوندی:
وزیر راه و شهرسازی از احداث 100 هزار واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا پایان سال جاری خبر داد.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴
تحویل آزادراه تهران-شمال تا سال ۱۴۰۱
رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به خریداری تجهیزات ایمنی آزادراه تهران-شمال گفت: روند تکمیل ترمینال سلام در فرودگاه امام مناسب ارزیابی می‌شود، اما ممکن است به علت تغییر مشخصات موردنظر وزارت راه، در بهره‌برداری از این پروژه چند ماهی زمان اضافه شود.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
هر 30 گردشگر، مولد یک شغل! / ایران یکی از مقاصد ارزان توریسم جهان
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران در نشست «گردشگری، میانبر توسعه اقتصادی»:
دکتر پورزرندی گفت: و گردشگری در سال 2017 ، 6/7 تریلیون دلار یعنی 10درصد تولید ناخالص جهان را به خود اختصاص داده است و 292 میلیون شغل ایجاد کرده که این میزان یک دهم کل اشتغال جهانی است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
۱۹ میلیون نفر در بافت‌های فرسوده و حاشیه‌ای ساکن هستند
آخوندی:
آخوندی با اشاره به این‌که ۱۹ میلیون نفر در بافت‌های فرسوده و حاشیه‌ای ساکن هستند، افزود: در حوزه مسکن اصلی‌ترین برنامه دولت، تمرکز بر تقاضا در چهار حوزه است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
واگذاری 6 هزار واحد مسکن مهر در البرز
همزمان با دهه ولایت، 6 هزار واحد مسکن مهر روز یکشنبه در آئینی با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزارت راه و شهرسازی در استان البرز به متقاضیان واگذار شد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
محدودیت ترافیکی ۳ محور منتهی به شمال کشور ادامه دارد
اعلام وضعیت ترافیکی راه‌‌ها؛
در محور کرج-چالوس حدفاصل چالوس تا دهانه شمالی تونل کندوان، در محور هراز حدفاصل آمل تا امامزاده هاشم و در محور سوادکوه حدفاصل کمربندی قائم شهر تا گدوک، به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت، تردد با رعایت احتیاط انجام می‌شود.
قبلی۴بعدی