۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
دعوت نخست وزیر الجزایر از تروریست ها برای بازگشت به آغوش میهن
«احمد اویحیی» نخست وزیر الجزایر امروز دوشنبه هنگام ارائه برنامه دولت خود به مجلس الامه ،از تروریست هایی که آن ها را افراد گمراه توصیف کرد، خواست دست از عناد بردارند و به آغوش میهن بازگردند.
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۶
پنتاگون از حمله به مواضع داعش در لیبی خبر داد
ارتش آمریکا از انجام حملات هوایی علیه نیروهای داعش در لیبی و کشته شدن ۱۷ تروریست این گروه خبر داد.
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۳
یورش ارتش به عزاداران حسینی در نیجریه
در حالیکه مردم شهر کادونای نیجریه با برپای مراسم عزاداری به استقبال ماه محرم رفتند نیروهای ارتش این کشور به عزاداران حسینی در شهر کادونا حمله کردند.
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۶
جنایت تازه عناصر بوکوحرام در نیجریه
اعضای گروه تروریستی بوکوحرام دست کم ۹ نفر از ساکنان یکی از اردوگاههای آوارگان در ایالت بورنو در شمال شرق نیجریه را به قتل رساندند.
۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
ادامه درخواست‌ها برای پس گرفتن جایزه صلح نوبل از آنگ سان سوچی
رهبر برمه که تا همین چندی پیش یک قهرمان مدرن به شمار می‌رفت درپی سکوت در برابر کشتار مسلمانان میانمار به شخصیتی منفور حتی در بین برندگان جایزه صلح نوبل تبدیل شده است.
۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۷
کشته شدن ۲۵ نفر در درگیری‌های سودان جنوبی
یک مسئول محلی در سودان جنوبی اعلام کرد که شورشیان با حمله به نیروهای دولتی در ولایت نفت‌خیز الوحده، ۲۵ نفر از جمله چند غیرنظامی را به قتل رساندند.
۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
حکم حبس ابد برای ۴۳ عضو اخوان المسلمین
دادگاه قاهره صادر کرد
دادگاه قاهره ۴۳ عضو جمعیت اخوان المسلمین مصر را در پرونده مربوط به حوادث «مسجدالفتح» مقصر شناخته و آن‌ها را به حبس ابد محکوم کرد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
شلیک ۲ موشک «زلزال ۲» به شرق صنعاء
نیروهای یمنی در ادامه حملات موشکی خود به مواضع شبه‎نظامیان ائتلاف سعودی، شب گذشته ۲ فروند موشک «زلزال ۲» را به سمت منطقه «فرضه نهم» واقع در شرق استان صنعاء شلیک کردند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
حذف «بسم الله» از کتاب‌های درسی سال جدید تحصیلی در الجزایر به دستور وزیر آموزش و پرورش این کشور، سر و صدای زیادی به پا کرد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷
متلاشی شدن یک گروه وابسته به داعش در تونس
نیروهای یگان مبارزه با تروریسم تونس توانستند یک گروه تروریستی وابسته به داعش را در شهر سوسه واقع در شرق کشور متلاشی کنند.
۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲
شیخ الازهر مصر خواستار محاکمه جنایتکاران میانمار شد
شیخ الازهر مصر در بیانیه‎ای اعلام کرد که از نهادهای بین‎المللی و جمعیت‌های حقوق بشری می‎خواهیم که با جنایتکاران میانماری همانند جنایتکاران جنگی برخورد و محاکمه کنند.
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
تل‌آویو یهودیان آفریقایی را مجبور به ترک سرزمین‎های اشغالی می‌کند
یک رسانه صهیونیستی اذعان کرد که اسراییل با حربه هائی از قبیل: بازداشت و یا وعده کمک مالی، مهاجران آفریقایی را مجبور به تَرک سرزمین‎های اشغالی می‌کند.
قبلی۵بعدی