۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸
کاخ سفید به دنبال اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه
کاخ‌سفید در واکنش به اتهام برحی گروه‌های سیاسی درباره رفتار ملایمت‌آمیز واشنگتن در قبال روسیه اعلام کرد که قصد دارد تحریم‌های جدیدی را علیه مسکو اعمال کند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
تیتر معنادار مجله آمریکایی درباره سردار سلیمانی چه بود؟
پایگاه اینترنتی مجله نیوزویک یکی از مشهورترین نشریات آمریکایی یکی از مطالب منتشره‌ی خود را به سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اختصاص داد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۱
دیوان عالی آمریکا اشیای باستانی ایران را غیرقابل مصادره اعلام کرد
دیوان عالی آمریکا طی حکمی اشیای باستانی ایران را برای پرداخت ۷۱.۵ میلیون دلار غرامت به خانواده‌ های قربانیان ادعایی «تروریسم» غیرقابل مصادره اعلام کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۳
یک شهروند کره‌ای به دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران متهم شد
بلومبرگ اعلام کرد که مقامات آمریکائی درخواست استرداد یک شهروند دوتابعیتی به اتهام دست داشتن در انجام تراکنش هائی با هدف دور زدن تحریم های واشنگتن علیه تهران را به کره جنوبی ارائه کرده اند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
احتمال نادیده گرفتن قوانین امنیت اتمی آمریکا بخاطر ساخت رآکتورهای عربستان
واشنگتن پست تصریح کرد
روزنامه آمریکایی نوشت که ترامپ ممکن است برای قرارداد‌های چند میلیارد دلاری ساخت رآکتور‌های اتمی عربستان برخی قوانین امنیت هسته‌ای آمریکا را نادیده بگیرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
دستور ترامپ برای ممانعت از تبدیل شدن اسلحه قانونی به سلاح خودکار مرگبار
بنابر گزارش رسانه‌های آمریکایی، دونالد ترامپ به وزارت دادگستری دستور تغییر برخی قوانین مربوط به حمل و تصرف برخی سلاح‌ها را داده است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
آمریکا از مشارکت سایر کشور‌ها در مذاکرات صلح خاورمیانه حمایت می‌کند!
واشنگتن:
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که در صورت فایده مندی مشارکت سایر کشورها در مذاکرات آتی صلح میان اسرائیل- فلسطین، دولت آمریکا از این مشارکت حمایت خواهد کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۷
اتهام زنی دوباره «نیکی هیلی» به ایران
نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل در نشست شورای امنیت در خصوص قدس از پرداختن به مسأله قدس انتقاد کرده و ضمن اتهام زنی علیه ایران خواستار توجه به بحران های خاورمیانه شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۹
دستیاران سابق ترامپ به همکاری پنهانی با وکلای خارجی متهم شدند
با افشای دروغگویی یک وکیل دعاوی به «اِف بی آی»؛
افزایش فشارها بر دو تن از دستیاران سابق ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، از تبانی برای پولشویی و همکاری پنهانی آنها با وکلای خارجی به نفعِ احزاب اوکراینی طرفدار روسیه پرده برداشت.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
حمله ائتلاف آمریکایی به دیرالزور ۱۶ کشته برجای گذاشت
ائتلاف به اصطلاح ضد داعش به سرکردگی آمریکا بار دیگر دیرالزور سوریه را بمباران کرد که بر اثر آن ۱۶ غیر نظامی جان خود را از دست دادند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
حمله توییتری ترامپ به اوباما
رئیس جمهور آمریکا، باراک اوباما را به همدستی با روسیه متهم کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۴
کری: جایگاه اخلاقی برای توافق موشکی با ایران را از دست دادیم
وزیر خارجه سابق آمریکا در نشستی در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که کشورش در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ «جایگاه اخلاقی» برای توافق موشکی با ایران را از دست داد.
قبلی۲بعدی