۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
زمینه‌سازی ارتش سوریه برای عملیات در مرز جولان اشغالی
ارتش سوریه با سرعت فزاینده‌ای در حال تکمیل پرونده ریف شمال غربی درعاست؛ مسئله‌ای که این امکان را برای ارتش فراهم خواهد کرد که با فراغ بال، عملیات در مرز‌های مشترک با جولان اشغالی را آغاز کند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
برخی جریان‌های خارجی در اعتراضات استان نجف دست داشتند
عضو ائتلاف فتح:
یک عضو ائتلاف فتح گفت که بر اساس بازجویی از یکی از اغتشاش‌گران حوادث اخیر در نجف مشخص شده که خانواده او با جریان‌های خارجی تماس‌های تلفنی داشته‌اند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
خاویر سولانا: از کودتا خبر داشتیم اما به ترکیه کمک نکردیم
دبیرکل اسبق ناتو و مسئول پیشین سیاست خارجی اتحادیه اروپا اذعان کرد: اعتراف می‌کنم از کودتا اطلاع داشتیم، اما به ترکیه کمک نکردیم.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
ارتش سوریه ارتفاعات «الحاره» در اطراف «درعا» و «قنیطره» را آزاد کرد
ارتفاعات استراتژیک «الحاره» در اطراف «درعا» و «قنیطره» و بلندی‌های «حمد» در ریف شمالی «درعا» نیز به جمع آزادسازی‌های نیرو‌های سوری پیوستند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
مقامات ترکیه: سامانه‌های پاتریوت جایگزین اس ۴۰۰ نیستند
در واکنش به گزارش رویترز؛
مقامات ترکیه در واکنش به گزارش رویترز و اظهارات یک مقام آمریکایی، تاکید کردند توافقی با واشنگتن برای خرید سامانه‌های پدافند موشکی پاتریوت ندارند و این سامانه‌ها جایگزین اس ۴۰۰ نخواهند بود.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
بازرسان آژانس به شهر «ملک عبدالله» رفتند
حضور کارشناسان و بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در شهر «ملک عبدالله» به منظور بازنگری کامل در زیرساخت‌های انرژی اتمی عربستان سعودی صورت گرفته است.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
واگذاری کنترل گذرگاه جولان به ارتش سوریه توسط رژیم صهیونیستی
وب‌سایت امنیتی دبکافایل اعلام کرد
وب‌سایت امنیتی دبکافایل در گزارشی دلیل حمایت همزمان روسای جمهور آمریکا و روسیه از امنیت اسرائیل در نشست فنلاند را فاش کرد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
لیبرمن: برای آخرین بار به حماس هشدار می‌دهیم
رژیم صهیونیستی به جنبش حماس ۷۲ ساعت برای به پرواز در نیاوردن بادبادک‌های آتش‌زا به سمت شهرک‌های اسرائیلی اطراف نوار غزه مهلت داد. وزیر جنگ این رژیم نیز تهدید کرد به شدت به اقدامات تحریک‌آمیز حماس پاسخ خواهد داد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
شلیک موشک بالستیک یمنی‌ها به مواضع مزدوران در ساحل غربی
نیرو‌های یمنی دوشنبه شب یک فروند موشک بالستیک کوتاه‌برد را به مواضع مزدوران سعودی در غرب یمن شلیک کردند.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
عمار حکیم: تشکیل دولت اکثریت ملی تنها راهکار حل مشکلات عراق است
رئیس جریان حکمت ملی عراق با حضور در نشست سران احزاب سیاسی عراق، تشکیل دولت اکثریت ملی را تنها راهکار حل مشکلات این کشور برشمرد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
گفتگوی العبادی با هیأتی از مردم نجف درباره مشکلات معیشتی
نخست وزیر عراق ضمن دیدار با هیأتی از مردم نجف با آن‌ها درباره مشکلاتی مانند برق، آب، کشاورزی، فرصت‌های شغلی، بهداشت و ... گفتگو کرد.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
ترامپ: برجام برای روسیه خوب بود اما برای آمریکا و جهان نه
رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید همتای روسی‌اش خواهان حفظ برجام بوده، چراکه این توافق برای روسیه توافق خوبی است، اما برای آمریکا و جهان نه.
قبلی۲بعدی