۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
درگیری در نیکاراگوئه ۸ کشته بر جا گذاشت
وقوع تیراندازی و درگیری در کشور بحران‌زده نیکاراگوئه جان ۸ نفر را گرفت. ظاهراً مذاکره برای خاتمه درگیری‎ها همچنان ادامه دارد.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
جزئیاتی از برنامه دولت ترامپ برای اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران
یک مقام ارشد در وزارت خارجه آمریکا به تشریح جزئیات برنامه‌های دولت کشورش برای اجرای تحریم‌های نفتی علیه ایران پرداخته است.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
دیپلمات‌های کهنه‌کار آمریکا از لحاظ میزان وفاداری به ترامپ تفتیش عقیده می‌شوند
رئیس‌جمهور آمریکا یک مقام وزارت خارجه این کشور را مأمور بازرسی میزان وفاداری دیپلمات‌های کهنه‌کار و کارکنان نهادهای بین‌المللی به خودش کرده است.
۲۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸
ترامپ ظرف ۶ هفته ۲۰۰۰ کودک مهاجر را از والدینشان جدا کرده است
آمارها نشان می‌دهند دولت آمریکا به دلیل اعمال سیاست‌های سخت‌گیرانه مهاجرتی ظرف تنها چند هفته گذشته حدود ۲۰۰۰ کودک مهاجر را از والدینشان جدا کرده‌اند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
روایت رویترز از پاسخ ایران به اتهامات ترامپ بر سر قیمت نفت
روز گذشته ترامپ بار دیگر کشورهای اوپک را در بالا بردن قیمت نفت مقصر دانست و نماینده ایران در اوپک هم در پاسخ نوشت:« این یک تجارت است و ما فکر می‌کردیم شما این موضوع را می‌دانید.»
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
رفع تحریم‎های کره شمالی منوط به نابودی سلاح‎های هسته‎ای این کشور است
وزیر خارجه آمریکا:
وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه در نشستی مطبوعاتی گفت که در صورتی تحریم‎های کره شمالی برداشته می‎شود که این کشور سلاح‎های هسته‎ای خود را نابود کند.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
علت بیماری دیپلمات‌های آمریکایی همچنان ناشناخته است
کوبا اعلام کرد:
کوبا روز یکشنبه اعلام کرد که همچنان مشکل سلامتی دیپلماتهای آمریکایی حاضر در سفارت آمریکا در این کشور در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
متیس: تا زمانی که خلع سلاح هسته‌ای کره شمالی ثابت نشده است، نرمشی در کار نیست
وزیر دفاع آمریکا گفت: تا زمانی که کره شمالی ثابت نکرده است تدابیر غیرقابل برگشتی را در چارچوب خلع سلاح هسته‌ای خود اتخاذ کرده است، فشار‌ها بر این کشور ادامه می‌یابد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
هزاران معترض در بولیوی به خیابان‌ها ریختند
هزاران معترض در چندین شهر بولیوی به خیابان‌ها آمدند و خواستار اجرای عدالت برای یک دانشجوی دانشگاهی شدند که حین اعتراضات اخیر کشته شد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
پنس: تحریم‌ها تا زمان بازگشت دموکراسی به ونزوئلا ادامه دارد
معاون رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توئیتری نوشت تحریم‌های اقتصادی این کشور علیه ونزوئلا تا زمان بازگشت دموکراسی همچنان ادامه خواهد داشت.
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰
ونزوئلا کاردار آمریکا را اخراج کرد
دولت ونزوئلا در واکنش به مواضع آمریکا علیه انتخابات این کشور، کاردار آمریکا را عنصر نامطلوب اعلام کرد و به او ۴۸ ساعت فرصت داد به آمریکا بازگردد.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
مادورو دوباره پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری ونزوئلا شد
با شمارش تقریباً ۹۳ درصد از آراء انتخاباتی، «نیکلاس مادورو» موفق شد با کسب ۶۸ درصد از آراء انتخاباتی، در انتخابات ریاست‌جمهوری ونزوئلا پیروز شود.
قبلی۲بعدی