۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۸
بن سلمان نقشه فرار خود را هم آماده کرده است
گزارش‌ها درباره احتمال برکناری بن سلمان به تدریج بیشتر شده و نشریه تایمز هم اخیرا اعلام کرد که وی دیگر قدرت چندانی ندارد و پادشاه سعودی می‌تواند با یک حرکت قلم وی را برکنار کند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
طرفین برجام ۲ مهر در نیویورک دیدار می‎کنند
وزرای خارجه کشورهای باقی‌مانده در برجام قرار است در نشستی که ۲ مهر در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل برگزار می‌‏شود؛ با یکدیگر دیدار کنند.
۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
تلاش می‌کنیم هیات انصارالله وارد مذاکرات ژنو شود
سازمان ملل:
سخنگوی دفتر اطلاع رسانی سازمان ملل امروز جمعه اعلام کرد که مارتین گریفیتس نماینده ویژه این سازمان در امور یمن به تلاش خود برای تضمین حضور هیات انصارالله در ژنو ادامه خواهد داد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
گزارش رسانه آمریکایی از آزادی‌های یهودیان در ایران
یک رسانه آمریکایی در گزارشی از زندگی کلیمیان در ایران اذعان کرده که پیروان این دین در ایران، آزادانه می‌توانند به آداب مذهبی خود بپردازند.
۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
غول های فناوری درباره انتخابات آمریکا جلسه تشکیل می دهند
تارنمای آمریکایی «بازفید» در گزارشی اعلام کرد، نمایندگان شرکت های بزرگ فناوری از جمله فیسبوک، گوگل، مایکروسافت و توئیتر روز جمعه در خصوص بررسی راه های جلوگیری از دخالت در انتخابات میاندوره ای ماه نوامبر آمریکا جلسه ای محرمانه برگزار می کنند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
اعتراف رئیس FATF به نقش این گروه در پیشبرد تحریم‌ها علیه ایران
«مارشال بیلینگسلیا»، دستیار وزیر خزانه‌داری آمریکا که در حال حاضر ریاست «گروه ویژه اقدام مالی» (FATF) را بر عهده دارد در جلسه‌ای روز سه‌شنبه توضیحاتی درباره نقش این کارگروه برای نظارت بر اجرای تحریم‌ها ارائه کرده است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷
طرح حمله به ایران، بلوف نتانیاهو برای امتیازگیری از اوباما بود
هاآرتص:
یک محقق و استاد دانشگاه قدس اشغالی می‌گوید نخست‌وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سال 2011 از حربه حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران استفاده کرده و آمریکا را مجبور کردند تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی علیه تهران اعمال کند.
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
۲ میلیارد نفر در فقر زندگی می‌کنند
نتایج گزارش «کمک جهانی انسانی ۲۰۱۸ » نشان می‌دهد که ۲ میلیارد نفر در سراسر دنیا در فقر به سر می‌برند.
۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
سازمان ملل موضع صرب های بوسنی در قبال قتل عام مسلمانان را محکوم کرد
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد تصمیم مجلس صرب های بوسنی در رد کردن گزارشی که به قتل عام مسلمانان بوسنی ساکن سربرنیتسا در سال ۱۹۹۵ میلادی اذعان کرده بود، محکوم کرد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
غیبت پنج ماهه ناوهای هواپیمابر آمریکا در خلیج فارس
اطلاعات حرکت نیروی دریایی آمریکا و گفته‌های مقام‌های آمریکایی نشان می‌دهد این کشور بیش از پنج ماه است که در خلیج فارس ناو هواپیمابر ندارد.
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
رزمایش نیروی دریایی ایران پیام مهمی در خصوص بازگشت تحریم ها بود/ ایران توانمندی نظامی گسترده ای در تنگه هرمز دارد
فرمانده نیروهای آمریکایی در منطقه:
فرمانده نیروهای آمریکایی در غرب آسیا با اذعان به توانمندی نیروی دریایی کشورمان گفت: رزمایش دریایی هفته قبل ایران پیامی به واشنگتن بود.
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
آلمان به بهانه مقابله با ظهور دوباره داعش، به حضور در عراق ادامه می‌دهد
یک نشریه آلمانی با اشاره به نگرانی‌های دولت این کشور از قدرت گرفتن مجدد گروه تروریستی داعش نوشت که آلمان ماموریت جدیدی را در عراق اجرایی می‌کند.
قبلی۲بعدی