۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
دستور ساخت قرصی که شما را لاغر می‌کند
این قرص طبیعی، سوخت و ساز و متابولیسم بدن را افزایش داده و موجب کاهش وزن شما می‌شود.
۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
دیدار وزیر بهداشت با «یانگوم»!
وزير بهداشت کشورمان که به دعوت وزير بهداشت کره جنوبي و امضاي چند سند همکاري در حوزه سلامت به اين کشور سفر کرده است با خانم "لي يونگ ئه" بازيگر سينما و تلويزيون کره جنوبي ديدار کرد .
۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۹
نوزادی که در ماشین به دنیا آمد
مادر بارداری که برای زایمان از اردکان عازم بیمارستان شهید صدوقی یزد بود، در مسیر زایمان کرد و کودک خود را در خودرو به دنیا آورد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
سلامت با تغذیه و کیفیت آن گره خورده است
رئیس سازمان غذا و دارو:
رئیس سازمان غذا و دارو در اولین همایش بین المللی فرآورده‌های حلال گفت: در اکثر کشورهای دنیا مسلمانان زندگی می‌کنند و بحث دسترسی به فرآورده حلال برای مسلمانان اهمیت دارد.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
۷۶ درصد بار بیماری‌ها در کشور به دلیل بیماری‌های غیرواگیر/ عوامل خطری که باید جدی گرفته شود
معاون دفتر بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت اعلام کرد
معاون دفتر بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ۷۶ درصد بار بیماری‌های کشور از بیماری‌های غیرواگیر تشکیل می‌شود، گفت: استعمال دخانیات، کاهش فعالیت بدنی، مصرف الکل و تغذیه نامناسب از علل بروز بیماری‌های غیرواگیر به شمار می‌رود.
۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
۳۰درصد از منابع حوزه سلامت صرف حوزه دارو می‌شود
یوسفی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
نایب رییس کمیسیون بهداشت گفت: حدود ۳۰ درصد از هزینه های حوزه سلامت صرفه حوزه دارو می‌شود که اگر برای آن فکری نشود با مشکلات زیادی مواجه می شویم.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
علم دندانپزشکی ترمیمی امروزه به سمت درمان علت بیماری است
دبیر مشاور علمی ترمیمی دوازدهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با اشاره به اینکه علم دندانپزشکی ترمیمی امروزه به سمت درمان علت بیماری است گفت: کامپوزیت‌ها و پرسلن‌های دندانی بیشترین کاربرد را در دندانپزشکی ترمیمی دارند.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
بیمار مبتلا به سرطانی می‌تواند زیبا بماند
رئیس مرکز تحقیقات سرطان و پدر پزشکی جامعه نگر ایران درباره استفاده از لیزر، اپیلاسیون، استفاده از خالکوبی برای جبران ریزش‌های آشکار مو همچون اَبرو و اینکه یک بیمار مبتلا به سرطانی می‌تواند زیبا بماند، توضیحاتی ارائه کرد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
تشخیص دیرهنگام رفلاکس ادرار سبب نارسایی کلیه می شود/ فلج مغزی و مرگ در کمین نوزادان دچار ترومبوز
دبیر سی و چهارمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران:
دبیر سی و چهارمین کنگره بین المللی رادیولوژی ایران گفت: در بدن نوزاد عروق کلیه و مغز به ترومبوز یا لخته شدن خون حساس است و در صورتی که دیر تشخیص داده شود، سبب فلج مغزی و حتی مرگ نوزاد خواهد شد و این مسائل ضرورت آشنایی رادیولوژیست ها با موضوعات رادیولوژی کودکان را نشان می دهد.
۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
آزمايشگاه‌هاي تشخيص پزشكي در آستانه ورشکستگی
رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی:
رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی با اشاره به اینکه آزمايشگاه‌هاي تشخيص پزشكي در آستانه ورشکستگی هستند، گفت: وقت آن رسیده که وزارت بهداشت با توجه به به نقش بي بديل ازمايشگاه در تشخيص، درمان و پايش بيماري‌ها توجه بيشتری داشته باشد.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
پشت میزنشینان مراقب دردهای عضلانی-اسکلتی باشند
بیست و یکمین کنگره بین المللی طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران:
رئیس بیست و یکمین کنگره طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران عنوان کرد: برخی دردهای عضلانی-اسکلتی به دنبال سبک زندگی نامناسب در افراد بروز می‌یابد برای مثال کاهش تحرک، عدم نشستن، ایستادن و راه رفتن صحیح، انجام کارهای سنگین و نامناسب، موجب بروز این دسته از درد‌ها می‌شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
شایع‌ترین علت بروز کیست و تومور در ناحیه دهان/ موفقیت ایران در دردرمان شکاف کام و لب
جراح دهان، فک و صورت عنوان کرد:
وحید مسگرزاده؛ جراح دهان، فک و صورت در مورد تومور‌ها و کیست‌های ناحیه دهان اظهار داشت: شایع‌ترین دلایلی که در تشکیل کیست‌ها و تومور‌ها دیده می‌شود عامل عفونی است که به‌دنبال آلوده شدن پالپ دندان‌ها و در انتهای ریشه دندان و در داخل استخوان به‌وجود می‌آیند.
قبلی۲بعدی