۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
با این ۹ سلاح غذایی به جنگ افسردگی بروید/ ۱۰ پیشنهاد دم دستی برای شادی و نشاط
اگرچه افسردگی یکی از اختلالات روانی و البته بسیار شایع در تمام جوامع است، اما متخصصان تغذیه اعتقاد دارند که با رعایت برخی رژیم‌های غذایی خاص، بسیار موثرتر از دارو‌های ضد افسردگی می‌توان جلوی بروز علائم این اختلال را گرفت یا شدت آن‌ها را کاهش داد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
تمام مزایا و معایبی از هندوانه که نمی‌دانستید
با وارد شدن به فصل گرما مصرف میوه‌هایی مانند هندوانه نیز رو به افزایش می‌رود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
اینفوگرافیک/ هرآنچه که باید در مورد خام‌خواری و خام‌خواران بدانید
خام خواری یک سبک زندگی است که در آن خوردن غذا‌های نپخته، پردازش نشده و اغلب ارگانیک بخش اصلی رژیم غذایی را تشکیل می‌دهد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
توصیه‌های ساده طب سنتی برای روزه داری آسان
برنامه غذایی ما در ماه مبارک رمضان نباید نسبت به قبل خیلی تغییر کند و در صورت امکان باید ساده باشد. همچنین باید طوری تنظیم شود که بر روی وزن طبیعی تأثیر زیادی نداشته باشد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
چطور روزه‌ای بدون بیماری داشته باشیم؟
رئیس اداره بهداشت اماکن وزارت بهداشت نکات ضروری را برای تشخیص بهداشتی بودن زولبیا و بامیه در ماه رمضان تشریح کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
ویکی‌پدیا صفحه «یاسی اشکی» را حذف کرد/ دلایل حذف صفحه «اشکی» از ویکی پدیا +عکس
میان، "دانشنامه آزاد ویکی‌پدیا" شب گذشته در اقدامی عجیب و بعد از اضافه شدن دلایل منتقدین به دروغ بودن اظهارات یاسی اشکی و پشت پرده واکسن HPV، صفحه یاسی اشکی را حذف کرد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
خوراکی‌هایی که گلبول‌های سفید خون را زیاد می‌کنند
گلبول‌های سفید خون (WBC) به بهبود عملکرد سیستم ایمنی کمک کرده و با عفونت‌ها مبارزه می‌کنند، بنابراین مهم‌اند. شما می‌توانید با خوردن یک سری از مواد غذایی، تعداد سلول‌های سفید خون‌تان را بیشتر کنید.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
جدیدترین آمار سرطان در کشور/ کدام سرطان‌ها بیشترین قربانی را در کشور می‌گیرند؟
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به جدیدترین آمار سرطان در کشور گفت: سرطان دستگاه گوارش به ویژه معده بالاترین آمار مرگ و میر را در کشور داشته است.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
هرآنچه که باید درباره کلسترول بدانید/ کلسترول مفید چیست؟
سالانه نیم میلیون نفر در آمریکا، به علت افزایش کلسترول ومشکلاتی که برای قلب به وجود می‌آورد، می‌میرند. کلسترول ماده‌ی روغنی وموم مانند است که فقط در غذا‌های حیوانی وجود دارد وگیاهان تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند کلسترول را بسازند، بنابراین روغن زیتون، ذرت، آفتاب گردان، پنبه دانه و سایر دانه-های گیاهی خالی از کلسترول می‌باشد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
تبلیغ برای واکسنی که اولویت ۷۰ سلامت هم نیست/ همه مخالف، وزیر بهداشت موافق
پروژه ابهام‌آمیز واکسن HPV
یک هفته از مطرح شدن پروژه مشکوک واکسن hpv می‌گذرد و هر روز با تحقیق و اظهار نظر کارشناسان و متخصصان بر زوایای مبهم این پروژه افزوده می‌شود.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
با این ۶ کار بسیار ساده، یک سم زدایی اساسی از بدن خود انجام دهید
ارگانیسم‌های مضر و آلاینده‌ها در آب، غذا و حتی هوایی که تنفس می‌کنیم وجود دارند بنابراین دور شدن کامل از این آلاینده‌ها کار ساده‌ای نیست.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
تغییرات آزمون ورودی دستیاری دندانپزشکی
دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمونهای ارتقای دستیاری و ورودی دستیاری دندانپزشکی در تاریخ ۱۴ تیرماه از تغییرات جزئی در آزمون ورودی دستیاری دندانپزشکی خبرداد.
قبلی۳بعدی