۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
سیل و آب‌گرفتگی مهمان ۸ استان کشور شد
سلیمی درگفتگو با«دانشجو»:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل در ۸ استان کشور گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر در ۵۴ شهر و روستا به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
۲ کوهنورد گم‌شده در کن پیدا شدند
مرتضی سلیمی درگفتگو با «دانشجو»:
رییس سازمان امداد و نجات گفت: طبق اعلام عوامل امدادی مستقر در غرب تهران، ۲ کوهنورد گرفتار در ارتفاعات وردیج تهران (محدوده امامزاده داود) توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران، در منطقه کشار پیدا شدند
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
۱۱ حفار غیرمجاز در مشگین‌شهر و کوثر دستگیر شدند
فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از دستگیری ۱۱ حفار غیرمجاز در شهرستان‌های مشگین‌شهر و کوثر خبر داد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
عملیات هوایی برای یافتن ۲ کوهنورد گمشده در محدوده وردیج آغاز شد
رئیس سازمان امداد و نجات، از آغاز مجدد عملیات جستجوی دو کوهنورد گمشده در محدوده وردیج-کشار خبر داد و گفت: عملیات جستجو و نجات به وسیله بالگرد، انجام می‌شود.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
جزئیات حریق اتوبوس ولوو با ۴۳ سرنشین تشریح شد
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات حریق اتوبوس با ۴۳ سرنشین را در خراسان رضوی تشریح کرد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
اعزام ۱۵ کوهنورد برای یافتن پدر و پسر مفقود شده به کوه
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به مفقود شدن دو نفر در کوه‌های کن گفت: ۱۵ کوهنورد و یک بالگرد جهت یافتن این افراد به منطقه اعزام شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
کوهنوردان گم شده در ارتفاعات اسفراین پیدا شدند
رئیس جمعیت هلال احمر اسفراین گفت: ۲ کوهنورد که عصر جمعه در ارتفاعات شاه جهان این شهرستان ناپدید شده بودند، صبح امروز پیدا شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
جزییات آماده باش پلیس کوهستان در ارتفاعات پایتخت اعلام شد
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آماده باش پیلش کوهستان برای پیدا کردن دو کوهنوردی خبر داد که در ارتفاعات کوه‌های وردیج ناپدید شده اند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
سیل و کولاک در ۱۶ استان / بیش از ۳ هزار حادثه‌دیده امدادرسانی شدند
مرتضی سلیمی درگفتگو با «دانشجو»:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی، برف و کولاک در ۱۶ استان کشور، گفت: بیش از ۳ هزار نفر به دلیل این حادثه امدادرسانی شدند.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
۲ کوهنورد در شمال پایتخت مفقود شدند
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه عوامل هلال احمر با تیم‌های تخصصی برای یافتن ۲ کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات شمال پایتخت وارد عمل شده اند گفت: پلیس کوهستان نیز در حالت آماده باش قرار گرفته است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
خوزستان و لرستان گرفتار سیل و آب‌گرفتگی/ وقوع برف و کولاک کرمانشاه
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در محور سنقر به بیستون در کرمانشاه گفت: دو استان لرستان و خوزستان طی ۲۴ ساعت گذشته درگیر سیل و آب گرفتگی شده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
فوت مادر بزرگ ومصدومیت ۲ نوه در خودرو پراید
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان:
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت:در اثر واژگونی یک دستگاه سواری پراید در محور"چترود-زرند"یک خانم میانسال کشته و دو نوه اش نیز به شدت زخمی شدند.
قبلی۲بعدی