۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
از تلاش‌های بی شائبه همکارانم شرمنده شدم/ کار‌ها به صورت مطلوب انجام می‌شوند
اژه‌ای در بازدید از دادسرای رسیدگی به جرایم پولی و بانکی:
معاون اول قوه قضائیه گفت: بحمدالله کار‌ها بسیار مطلوب پیش می‌رود و از تلاش‌های مجدانه و بی‌شائبه همکارانم شرمنده شدم. البته از فعالیت‌های آن‌ها خبر داشتم؛ اما امروز مطلع شدم بسیاری از این همکاران صبح زود از منزل خارج و شب‌هنگام دیروقت به منزل مراجعت می‌کنند و با احساس مسئولیتی که در مقابل مردم، نظام و اسلام دارند، با انگیزه و حرارت تلاش می‌کنند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
واکنش پلیس تهران به خبر «دیپورت» اشتباهی یک جانباز به افغانستان
رئیس پلیس پایتخت به خبر تلخ و در عین حال عجیب، دیپورت اشتباهی یک جانباز اعصاب و روان به افغانستان که به مرگ این جانباز ختم شده، واکنش نشان داد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
پیش‌بینی افساد‌فی‌الارض و اعدام برای مرتکبان اسیدپاشی
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از تشدید مجازات‌های جرم اسیدپاشی خبر داد و گفت: در طرح تشدید مجازات جرم اسیدپاشی در برخی موارد افساد‌فی‌الارض و اعدام پیش‌بینی شده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
اگر لازم باشد وزرا هم احضار می‌شوند/ رسیدگی به برخی پرونده‌ها پیچیده است
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: حقیقتا بازپرس‌ها از صبح زود تا پاسی از شب مشغول محاسبه و بررسی هستند و متناسب با پیشرفت کار هر مسئولی لازم باشد حتی اگر وزیر باشد احضار می‌شود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
کشف ۱۲۰۰ سایت شرط بندی و قمار در ایام جام جهانی
معاون دادستان کل کشور خبر داد
سامانه «کاشف» با هدف جلوگیری از گسترش جرائم مالی راه اندازی شدخرم آبادی گفت: سامانه کاشف به منظور جلوگیری از گسترش جرائم مالی در فضای مجازی به کمک بانک مرکزی ایجاد شده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
جزئیات کشف ۴ لکسوس سرقت شده از «ایتالیا، روسیه و سوئد» در تهران + عکس
۴ لکسوسی که در کشور‌های ایتالیا، سوئد و روسیه اعلام سرقت شده و پس از ترخیص از گمرکات وارد ایران شده بودند، شناسایی شدند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲
۱۳ تن کالای اختکار شده در نهاوند کشف شد
فرمانده انتظامی نهاوند با بیان اینکه در اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف ۳ هزار و ۲۲۰ نخ سیگار قاچاق جمع‌آوری شد، گفت: ۱۳ تن کالای احتکار شده در یکی از مناطق نهاوند نیز کشف و ضبط شد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
کاهش مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های تعزیراتی تا یک سوم
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های کالا و خدمات در سال جاری نسبت به سال گذشته یک سوم کاهش داشته است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
طرح شبانه امنیت از چند روز آینده آغاز می‌شود
سردار رحیمی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: پلیس در برخورد با سارقین و معتادین به جدیت برخورد می کند و طرح شبانه امنیت از اوایل هفته آینده انجام می شود.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
طرح‌های برخورد با سارقین حرفه‌ای با جدیت در پلیس دنبال می‌شود/ ۱۴۷ سارق در تهران دستگیر شدند
سردار رحیمی در جمع خبرنگاران:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باید بگویم که طرح‌های برخورد با سارقین حرفه‌ای با جدیت در پلیس دنبال می‌شود؛ تاکید اول به همکاری مردم و دوم به خودروسازان است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
زائران اربعین بدون ویزا به «مهران» نروند
جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا:
جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا گفت: قطعا زائران اربعین بدون ویزا مانند سال‌های گذشته به شهر‌های خود بازگشت داده می‌شوند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۲
تلاش یک مدیر دولتی برای کسب سود صدها میلیاردی از واردات سیگار مارلبرو
شنیده شده یکی از مدیران دولتی اخیراّ تلاش می کند با دریافت سهمی از واردات هزاران میلیاردی سیگار مارلبرو، مقدمات این پروژه را فراهم و مجوز واردات مارلبرو را برای شرکت «پیشگامان پخش آرمان گستر» اخذ نماید.
قبلی۲بعدی