۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
پیام دانش آموزان به بطحایی/ استرس کنکور داریم
مجری برنامه سپاس معلم که دانش‌آموز دبیرستانی بود، خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: من دانش‌آموز مدرسه نمونه دولتی بودم و زمانی که قرار بود این آزمون را بدهم، یک سال تمام دغدغه و فکرم، تست، کلاس و آزمون بود و اکنون هم نه تنها من بلکه دوره من، استرس کنکور داریم.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
سردار رحیمی: همکاری تنگاتنگ پلیس و سپاه برای برقراری نظم و امنیت/سردار یزدی: سپاه یار و یاور ناجاست
در دیدار فرماندهان سپاه محمد رسول‌الله (ص) با رئیس پلیس پایتخت مطرح شد
رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز حول محوریت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری، اخوت و برادری خوبی بین سپاه و پلیس وجود دارد تا بدان‌جا که ناجا دوشادوش برادران خود در سپاه محمدرسول الله (ص) در برقراری نظم و امنیت با اخلاص و اقتدار انجام وظیفه می‌کند.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
قاچاقچی نفت گاز در بوشهر ۷۰ میلیارد جریمه شد
با حکم تعزیرات حکومتی
با حکم سازمان تعزیرات حکومتی، قاچاقچی نفت گاز در بوشهربه پرداخت ۷۰ میلیارد جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
عده‌ای به دنبال حاشیه و فضاسازی علیه پلیس هستند
مشاور عالی رئیس قوه قضائیه:
مشاور عالی رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه پلیس نماد قانون است، گفت: عده‌ای به دنبال حاشیه و فضاسازی برای نیروی انتظامی هستند و فرماندهان و افسران باید در مقابل این حاشیه‌سازی‌ها هوشمندانه عمل کنند.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
قوه‌قضاییه از تلگرام به «واتس اپ» رفت
قوه‌قضاییه و دادستانی کل کشور با صدور دستور مسدودسازی تلگرام از سوی دادستانی تهران، کانال‌های اطلاع‌رسانی خود را به پیام‌رسان «واتس اپ» منتقل کردند.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
گزینش مطلوب و سختگیرانه، اولویت ناجا در سال جدید
فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد
فرمانده نیروی انتظامی، اولویت ناجا در سال جدید را گزینش مطلوب و سختگیرانه اعلام کرد و گفت: با دقت در موضوع گزینش و استخدام می‌توان از بروز بسیاری از مشکلات در اجرای مأموریت‌ها پیشگیری کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
حضور بسیج در عرصه‌های علمی با ارزش است
جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ:
جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون دشمن در عرصه‌ها مختلف اقدام به تهدید کشور ما کرده است که یکی از این عرصه‌ها، عرصه علم و پژوهش است که به حمدلله کشور ما در این میدان به خوبی می‌درخشد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
دیوان عدالت اداری مصوبه فرماندهی اقتصاد مقاومتی را باطل کرد
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که تدوین نظام حقوقی مالکیت فکری و اصلاح نظام رسیدگی قضایی را بر عهده وزارت دادگستری گذاشته، غیرقانونی دانست و ابطال کرد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
سعید مرتضوی تبرئه شد!
شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران سعید مرتضوی را از محکومیت به ۶۵ ضربه شلاق به اتهام اهمال در انجام وظیفه، تبرئه کرد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
سومین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان عملیات تروریستی مجلس
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات عوامل گروهک تروریستی داعش در حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی صلواتی آغاز شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
دستگیری ۱۹۸ نفر از اراذل و اوباش و اخطار به پلمب ۱۸۹ قهوه‌خانه در عملیات پلیس امنیت
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه تهران بزرگ جای گفت: پلیس در مقابل اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آید و امنیت و آسایش را از آن‌ها خواهد گرفت.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
31 متهم بانکی در ارتباط با پرونده بانک سرمایه/ اجرای رد مال پرونده گروه آریا به بانک ملی/ تعقیب قضایی سرکرده گروهک ری استارت
جعفری دولت آبادی از درخواست دادسرای تهران از پلیس بین‌الملل برای دستگیری و استرداد سرکرده گروهک ری‌استارت خبر داد و گفت: عملا غربی‌ها و اینترپل باید در این آزمایش نشان دهند که حرفهایشان با عملشان چقدر سازگار است.
قبلی۵بعدی