۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
کارگاه دروغ‌سازی چگونه از قاچاقچی و تروریست «شهید» ساخت؟ +عکس و فیلم
گزارش تحلیلی از ۱۰ شایعه اخیر رسانه‌های معاند
رسانه‌های معاند و ضدانقلاب و در راس آن‌ها کانال تلگرامی آمد نیوز، طی روز‌های اخیر از هر ترفندی برای سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی استفاده کردند.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۳
عملیات گاز انبری برجام و تلگرام
برخورداری از «شبکه ملی اطلاعات» سالم و قانونمند، حق مردم ماست. این حق چرا از مردم دریغ می‌شود و بحث را به مجادله برسر فیلترینگ یا عدم فیلترینگ منحرف می‌کنند؟
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
وقتی نجفی تهران را با هیروشیما پس از حملات اتمی اشتباه می گیرد
بررسی ها نشان می دهد، پروژه دریاچه خلیج فارس، پل طبیعت، برج میلاد و تونل نیایش و چند ابر پروژه دیگر مانند تونل خط 6 مترو، توانستند در سال های اخیر جوایز متعدد بین المللی در حوزه عمرانی و سازه ای نصیب ایران کنند. آیا شهردار کنونی تهران نخواست چنین دستاوردهایی را ببیند؟
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۷
بازگشت استراتژی دست‌های مخملین
اکنون طوری سخن گفته می‌شود انگار بهترین حالت ممکن برای ایران این است که ترامپ تعلیق تحریم‌های برجامی را همچنان تمدید کند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
جشن با جنازه برجام یا تدبیر برای مقابله با مشکلات اقتصادی؟!
در حالی‌که تنها سه روز تا سالگرد اجرای برجام باقی مانده، رئیس‌جمهور آمریکا یک گردنه‌گیری دیگر هم کرد تا به همگان ثابت شود که آفتاب درخشان برجام همچنان می‌تابد!
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
ماجرای یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای و جنجال‌های آن در فضای مجازی
در آن صد روز چه گذشت؟
یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای از جلسه تاریخی تعیین رهبر انقلاب اسلامی هفته گذشته منتشر شد که سؤالات و شبهاتی را برای برخی از دهه هفتادی و هشتادی به وجود آورد؛ مرور ۳ ماهه اردیبهشت تا مرداد سال ۶۸ می‌تواند پاسخی به این سؤالات باشد.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۶
قبول صادقانه مردم‌سالاری دینی
رهبر حکیم انقلاب اسلامی همواره نه فقط نتیجه انتخابات را پذیرفته‌اند بلکه در انجام وظایف قانونی از منتخب مردم حداکثر حمایت را کرده‌اند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰
اقتصاد کشور را به دیوانه‌بازی‌های ترامپ گره نزنید!
مدعیان اصلاحات و نشریات زنجیره‌ای در ماه‌های اخیر تلاش کردند تا با ترامپ‌هراسی، وی را یک استثنا معرفی کرده و از این طریق سیستم حاکمه آمریکا را بزک و تبرئه کند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۸
گفت و شنود/ کمربند
یکی از کارکنان دوتابعیتی وزارت نفت یکصد میلیارد تومان اختلاس کرده و فراری شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
«مفیستو»ی خوش‌آوازه مجددا به روی صحنه می‌آید
نمایش «مفیستو» با کارگردانی مسعود دلخواه با سه اجرا قبل از جشنواره تئاتر فجر از بیست و پنج دیماه در تالار مولوی میزبان علاقه مندان می شود.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
عباس عبدی: شکست انتخابات ۸۴ تقصیر هاشمی است
عباس عبدی، نتیجه انتخابات ۸۴ را محصول اشتباه هاشمی رفسنجانی می داند و می‌گوید: شعار "هاشمی ۲۰۰۵" فاجعه بود.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
کاهش ۱۰ درصدی طلاق با شروع فعالیت ۲۰۰ مرکز مشاوره ازدواج
معاون امور جوانان خبر داد
معاون ساماندهی امور جوانان در خصوص فعالیت مراکز مشاوره و ازدواج تحت نظارت این معاونت، اظهار داشت: 200 مرکز مشاوره ازدواج طی سال‌های گذشته فعال‌ شده‌اند.
قبلی۱۲۳۴۵بعدی