۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
باشگاه دانشجویان/

مرصاد پایانی بر فروغ بی فروغ جلادان!

با وجود اینکه سی سال از عملیات مرصاد می‌گذرد نظام جمهوری اسلامی با توجه به اشراف کاملی که نسبت به این گروهک تروریستی و امثال آن دارد هر لحظه عملیات مرصادی پیش رو دارد که در صدد ضربه زدن به گروهک منحوس منافقین است.
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان عنوان کرد

گذرنامه دانشگاهیان باید تا ۶ ماه بعد از زمان اعزام اعتبار داشته باشد

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: باتوجه به اینکه دریافت گذرنامه از نیروی انتظامی زمان بر است کلیه منتخبین (اصلی و ذخیره)هر چه سریعتر نسبت به تهیه گذرنامه اقدام کنند.
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان:

دستگاه قضا در جهت احقاق حقوق ملت نباید تحت تأثیر جوسازی‌های رسانه‌ها قرار گیرد

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: قوه قضائیه در رسیدگی به اتهامات برادر رئیس جمهور نباید تحت تأثیر جوسازی‌های رسانه‌ای قرار گیرد و انتظار جنبش دانشجویی از قوه قضائیه این است که با اقتدار در جهت احقاق حقوق حقه ملت گام بردارد.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
مسئول اردوی جهادی ناحیه بسیج دانشجویی شهرستان مبارکه خبر داد

کارگری دانشجویان بسیجی برای تهیه اعتبارات مورد نیاز بازسازی مناطق محروم/ مسئولان از دادن اعتبارات مورد تایید فرمانداری سرباز زدند

مسئول اردوی جهادی ناحیه بسیج دانشجویی شهرستان مبارکه گفت: پس از امتناع مسئولان دهیاری از تحویل مصالح ساختمانی علی رغم دستور فرمانداری با دیگر دانشجویان اردوی جهادی جهت تامین اعتبارات، در باغات مشغول به کارگری شدیم.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰
آیت‌الله مصباح در دوره طرح ولایت:

تصویب تحریم جدید کنگره آمریکا یعنی چهار سال مذاکره روی هوا/ باید سختی ها را تحمل کنیم تا مردم به حقانیت حرف رهبرانقلاب برسند

رئیس موسسه آموزشی امام خمینی (ره) با اشاره به بدعهدی دشمن در مذاکرات گفت: کنگره امریکا تحریم‌های جدید تصویب کرد این یعنی چهار سال مذاکره روی هواست.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
یزدان‌مهر:

مخارج هزار دانشجوی دانشگاه اصفهان را می‌پردازیم/ جلب حمایت‌های خیرین، حلقه مفقوده صندوق رفاه دانشجویان است

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن اشاره به اینکه حلقه مفقوده صندوق رفاه دانشجویان، جلب حمایت‌های موثر خیرین بود که از چند سال قبل این موضوع در دستورکار قرار گرفته است گفت: حدود هزار دانشجو از دانشگاه اصفهان را به طور کامل تحت پوشش خود قرار داده‌ایم.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱

۵ پیشنهاد نانو برای مقابله با بحران آب

فناوری نانو می‌تواند در ۵ حوزه مختلف به کمک کشور‌ها بیاید: شناسایی، رصد، نمک‌زدایی، خالص‌سازی و تصفیه پساب. با این کار می‌توان به این کشور‌ها کمک کرد تا با بحران آب مقابله کنند.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
گزارش/

طوفان توئیتری دانشجویان ایرانی با #دوباره_ایران_دوباره_تحریم/ مادر تحریم‌ها چگونه در کنگره به بار نشست؟

تحریم s722 که توسط کنگره امریکا تصویب شد علاوه بر آنکه صراحتا نقض بندهای 26، 28 و 29 برجام است، بر اساس دستور اجرایی 13382 سال 2005 رئیس‌جمهور وقت امریکا علیه ایران به بهانه «هسته ای» بنیان گذارده شد.
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها