دانشگاه‌های کشور
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹
رئیس دانشکده مکاترونیک خبر داد
عباسی، رئیس دانشکده مکاترونیک دانشگاه آزاد کرج از ساخت سه پروژه مختلف کاربردی جدید در مقطع کارشناسی ارشد این دانشکده خبر داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
دبیرکانون زبان دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
سراجیان گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های کانون که به آن بسیار افتخار میکنیم چاپ اولین نشریه دانشجویی به زبان انگلیسی در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
نماینده مردم مشهد در مجلس مطرح کرد:
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: امیدواریم با وجود مشکلات اعتباری که در ساخت پروژه بیمارستان هاشمی نژاد وجود دارد، ساخت این پروژه با سرعت ادامه پیدا کند و مرد بتواند در یک سال آینده از خدمات این بیمارستان استفاده کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
به همت بسیج دانشجویی
افتتاحیه سلسله جلسات طرح عظیم صالحین در دانشگاه تبریز سه‌شنبه ۲۵ مهرماه برگزار می‌گردد.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶
عضو هيات علمي گروه پرستاری واحد بجنورد:
جميله رمضاني گفت: با ارائه ۲ مقاله در زمینه مراقبتهای ویژه با عناوین"پیش بینی مرگ و میر به وسیله سیستم های PRISM III و PIM III در بخش PACU" و" بررسی عملکرد نمراتPRISM III و PELOD III در کودکان مبتلا به بیماریهای بدخیم و پیشرفته " در اين كنگره شركت كردم.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
به همت بسیج دانشجویی
اختتاميه اولین جشنواره فضاي مجازي و رسانه کنگره شهدای دانشجوی آذربایجان‌شرقی چهارشنبه 26 مهرماه برگزار می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
دبیر شورای صنفی دانشگاه:
دبیر شورای صنفی دانشگاه نوشیرونی بابل بیان کرد: 3 دانشجو در نیمه تابستان به دلیل پیگیری مشکلات صنفی دانشگاه به کمیته انضباطی معرفی شدند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اختلالات تکامل جنسیتی در کودکان با وجود این که از بیماری‌های شایع می‌باشد؛اما مورد کم توجهی قرار گرفته است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
معاون وزیر علوم:
صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: توسعه ورزش همگانی در داخل دانشگاه از برنامه‌هایی است که با جدیت دنبال می کنیم و ورزش همگانی اهمیت به سزایی در رقابت‌های قهرمانی دارد و محرک خوبی برای حضور دانشجویان در عرصه ورزش است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
صادقی، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاه در زمینه صعود دانشجویان به المپیاد در بین 11 دانشگاه شمالغرب کشور رتبه دوم را کسب کرده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان:
محمدی، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: ما از سخنان آقای ترامپ شوکه نشدیم چرا که از سال‌ها قبل با خوی دشمنی و خباثت او آشنایی کامل داشتیم وگرنه همه رییس جمهورهای آمریکا اینگونه بودند.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
نامه سرگشاده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به وزیر راه و شهرسازی
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به دنبال حادثه دلخراش محور نیمه کاره بیرجند _قاین نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی ارسال کردند.
آخرین اخبار