۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
سفیر ایران در سازمان ملل:

افغانستان پس از تهاجم آمریکا امن‌تر نشد

سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، تهاجم آمریکا به منطقه را عامل شکننده شدن امنیت دانست و گفت: افغانستان پس از تهاجم آمریکا امن تر نشده است.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
جابری انصاری:

همکاری‌های ایران و روسیه نتیجه‌بخش بوده است

دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی گفت: همکاری های ایران و روسیه در سوریه نتایج خوبی داشته است و دو کشور در چارچوب مذاکرات آستانه برای حل مسائل این کشور تعامل می کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۵
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹

عراقچی در برلین چه می‌کند؟

معاون سیاسی وزیر امور خارجه طی روزهای پنج شنبه و جمعه در راس هیاتی به منظور انجام رایزنی های سیاسی بین وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزارت خارجه جمهوری فدرال آلمان به برلین سفر کرد‌.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
سرلشکر صفوی:

وحدت و هماهنگی بین سپاه و ارتش باعث هم افزایی قوا می شود/ ایران حداکثر 12درصد از درآمد ناخالص داخلی‌اش را در جنگ تحمیلی هزینه کرد

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: غافلگیری قدرتهای فرامنطقه‌ای و حامیان منطقه‌ای و رژیم بعث عراق در کنار وحدت فرماندهی عملیات سپاه و ارتش از مهمترین ویژگی‌های عملیات کربلای 5 بود.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴

پاستور مهمتر از قزوین!

دو اقدام اخیر قوه قضاییه یعنی منع دریافت عوارض در آزادراه قزوین-زنجان و نیز قطع دست سارق در خراسان رضوی را باید به فال نیک گرفت.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
سردار نقدی:

برخی نفوذی‌ها در مناصب مختلف مأموریت دارند مردم ایران را ناراضی کنند

معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه گفت: برخی نفوذی‌ها مأموریت دارند تا در مناصب و جایگاه‌های مختلف مردم ایران را ناراضی کنند و با تعطیلی کارها و عدم رسیدگی به مردم و همچنین میدان دادن به مفسدین و ایراد حرف‌های تفرقه‌افکن مردم ایران را ناامید کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
۲۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
فیلم
گزیده اخبار
برگزیده ها