خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
پرونده ویژه «باج و خراج»| بخش سوم؛

زور قانون هم به تشکیل سامانه‌های شفافیت اقتصادی نمی‌رسد؟ / + لیست مدیرانی که در برابر شفافیت و قانون مقاومت می‌کنند

طبق ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم تمام نهاد‌ها مکلفند به منظور شفافیت در فعالیت‌های اقتصادی در ایجاد پایگاه اطلاعاتی با سازمان امور مالیاتی همکاری کنند، اما برخی دستگاه‌ها از قانون تمکین نمی‌کنند.
اخبار صفحه اصلی
در مراسم تشییع شهدای تازه تفحص شده

رئیسی: عدالت خواهی راهبرد جمهوری اسلامی ایران / با ایستادگی ما دشمن عقب نشینی می‌کند

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: دیروز شهدای ما سخن از دشمن شناسی و دشمن ستیزی داشتند و امروز این پیام به همه عالم رسیده و هرجا سخن از حق خواهی و عدالت خواهی است آن امتداد راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.
در نشست دوره‌ای شورای امنیت

تخت روانچی: برجام را یکجانبه اجرا نمی‌کنیم/ طرف‌های دیگر برجام گام‌های جدی و عملی بردارند وگرنه مسئولیت پیامد‌های احتمالی با آنهاست

نماینده کشورمان در سازمان ملل متحد تأکید کرد ایران نمی‌تواند، نباید و نمی‌خواهد برجام را به‌صورت یکجانبه اجرا کند.

بزرگترین بانک آلمان متهم به پولشویی شد

بزرگترین بانک چندملیتی آلمان، دویچه‌بانک، درحالی با چندین فرایند بازرسی در آمریکا روبرو شده است که یک بانک بزرگ آمریکایی هم درحال استفاده از این فرصت برای استخدام پرسنل بانک آلمانی می‌باشد.
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد؛

اطلاعیه بانک مرکزی برای صادرکنندگان به عراق و افغانستان

بانک مرکزی به منظور بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، از صادرکنندگان به کشور‌های عراق و افغانستان تقاضا دارد با مراجعه به «سامانه جامع تجارت»، نسبت به ثبت شماره پروانه‌های صادراتی خود اقدام کنند.
رهبرانقلاب در دیدار رئیس، مسئولان و کارکنان دستگاه قضائیه:

هدف اصلی پیشنهاد آمریکا برای مذاکره خلع سلاح ملت و حذف عوامل اقتدار ایران است / تحول در قوه قضائیه باید در مدت زمان قابل قبول، ملموس شود

هم‌زمان با ایام سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و فرارسیدن هفته‌ی قوه‌ی قضائیه، رئیس، مسئولان و کارکنان دستگاه قضائی صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
گفتگو با اسکندری| بخش دوم :

نفوذی‌ها ماموریت دارند مانع رونق کشاورزی شوند / قوانین محیط زیست را به محیط ایست تولید تبدیل کرده‌اند!

رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت: بعضی نفوذی‌ها در سازمان محیط زیست ماموریت دارند مانع رشد و رونق تولید محصولات کشاورزی شوند، چون اگر این اتفاق بیفتد دیگر آمریکا و اروپا نمی‌توانند برای ما خط و نشان بکشند.

رئیس جمهور: کفگیر تحریم‌های آمریکا به ته دیگ خورده است / پاسخ جالب شهید بهشتی به روحانی

رئیس جمهور با بیان اینکه معلوم شده کفگیر تحریم به ته دیگ خورده و دیگر چیزی نمانده است، گفت: دستگاه سیاسی آمریکا با تحریم‌های اخیر ثابت کرد که مسایل دینی را نمی‌تواند درک کند و فهم آن را ندارد.

سرلشکر سلامی: تحریم فرماندهان سپاه ناشی از واماندگی آمریکا در برابر اقتدار ایران اسلامی است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک به فرماندهان تحریم‌شده توسط آمریکایی‌ها، گفت: شکار پهپاد فوق‌پیشرفته متجاوز آمریکایی، محصول تحریم‌های آمریکا بوده و اقدام تحریمی اخیر آنان ناشی از استیصال و واماندگی برابر اقتدار ایران اسلامی است.
سردار حاجی‌زاده:

طرح مباحثی مثل جنگ و سایه جنگ ساخته پرداخته غرب است / هیچ کشوری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه طرح مباحثی همچون جنگ و سایه جنگ ساخته و پرداخته غرب است، گفت: نه آمریکا و نه هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی