خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

نشست شورای وزیران اروپا؛ درخواست از ایران برای پایبندی یکجانبه به برجام

نشست شورای وزرای خارجه اتحادیه اروپا در حالی امروز با تمرکز بر توافق هسته‌ای ایران و کاهش تنش‌های فعلی برگزار شد که با تداوم انفعال اروپایی‌ها در برابر آمریکا، از ایران خواسته شد به‌صورت یکجانبه به تمام تعهداتش پایبند بماند.

رئیسی: با خودروسازان متخلف و میلی برخورد می‎کنیم / نظارت به معنای بی‎اعتمادی نیست

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت رعایت تعهدات از سوی شرکت‌ها و خودداری از نقض یکطرفه توافق با مشتریان، به برخی شرکت‌ها از جمله خودروسازان هشدار داد که در صورت تغییر قیمت و زمان تحویل کالا، به دلیل نقض حقوق عامه مورد برخورد قرار خواهند گرفت.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد؛

انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان برای یک دوره جدید

رهبر معظم انقلاب در احکام جداگانه‌ای عضویت آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را در شورای نگهبان تمدید و حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را بجای مرحوم آیت الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

کاظمی‌قمی: براساس قانون جدید در عراق الحشدالشعبی جزئی جدائی ناپذیر از نیرو‌های مسلح خواهد بود

سفیر سابق ایران در عراق با بیان اینکه امروز حشدالشعبی یکی از سازمان‌های نیروی مسلح عراق است بدون اینکه در ارتش ادغام شده و یا منحل شده باشد، گفت: براساس این قانون این نیرو دارای ساختار، سازمان و فرماندهی است.
سازنده «مک دونالدز تقدیم می کند» در گفتگو با دانشجو:

مستند «مک دونالدز تقدیم می‎کند» مستقیم مرگ بر آمریکا نمی‌گوید/ موضوع مستند «انسانی» است نه سیاسی

توحید ابراهیمی سازنده مستند «مک دونالدز تقدیم می کند» که در قالب جشنواره تلویزیونی فیلم مستند از شبکه مستند پخش شد به گفتگو با خبرگزاری دانشجو نشست.
گزارش|

خداحافظی با نسخه‌های ناخوانای پزشکان / دلایل موافقان و مخالفان الکترونیکی شدن سلامت و درمان

پرونده الکترونیک سلامت با وجود مزایایی که از آن یاد می­شود، همچنان در اجرا مورد کم­ لطفی قرار گرفته است. نبود زیرساخت فنی لازم و افزایش فشار کاری برای کادر درمان از جمله دلایل اصلی مخالفان اجرای این طرح است.
ستاری در افتتاحیه سالن تولید چندمنظوره در خاورمیانه:

می‌توان ایران خودرو را در وسط تحریم‌ها متحول کرد / با پول دولت محصولی تولید نمی‌شود

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: اگر می‌خواهیم از تحقیق و پژوهش به محصول برسیم نیازمند سرمایه گذاری بخش خصوصی هستیم، چون با پول دولت محصولی تولید نمی‌شود.
گزارش اختصاصی دانشجو|

پیشرفت‌های شبکه نهاد‌های ترویجی فناوری نانو به روایت آمار و ارقام

پیشرفت هرچه بیشتر کشور در حوزه فناوری نانو به بهره‌گیری از تجربیات و فعالیت متخصصان وابسته است که برای ترغیب آنان به کار در این عرصه، شبکه نهاد‌های ترویجی برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.
گزارش|

ماجرای موازی‌کاری در شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عتف / آیا مسئولان به‌دنبال راهکار هستند؟

موازی‌کاری در دو نهاد «شورای عالی انقلاب فرهنگی» و «شورای عتف» بحث تازه‌ای نیست. بارها صدای رسانه‌های معترض برای آسیب‌های دخالت شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورا در آمده است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی