خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
پرونده ویژه «باج و خراج»| بخش سوم؛

زور قانون هم به تشکیل سامانه‌های شفافیت اقتصادی نمی‌رسد؟ / لیست مدیرانی که در برابر شفافیت و قانون مقاومت می‌کنند

طبق ماده ۱۶۹ قانون مالیات‌های مستقیم تمام نهاد‌ها مکلفند به منظور شفافیت در فعالیت‌های اقتصادی در ایجاد پایگاه اطلاعاتی با سازمان امور مالیاتی همکاری کنند، اما برخی دستگاه‌ها از قانون تمکین نمی‌کنند.
اخبار صفحه اصلی

سرلشکر سلامی: تحریم فرماندهان سپاه ناشی از واماندگی آمریکا در برابر اقتدار ایران اسلامی است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک به فرماندهان تحریم‌شده توسط آمریکایی‌ها، گفت: شکار پهپاد فوق‌پیشرفته متجاوز آمریکایی، محصول تحریم‌های آمریکا بوده و اقدام تحریمی اخیر آنان ناشی از استیصال و واماندگی برابر اقتدار ایران اسلامی است.
سردار حاجی‌زاده:

طرح مباحثی مثل جنگ و سایه جنگ ساخته پرداخته غرب است / هیچ کشوری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه طرح مباحثی همچون جنگ و سایه جنگ ساخته و پرداخته غرب است، گفت: نه آمریکا و نه هیچ کشور دیگری جسارت تجاوز به خاک ایران را ندارد.
بررسی دانشجو از کارنامه «اوج» در هشتمین سال تاسیس؛

شفیعی سروستانی: «اوج» جریان انقلابی را در بدنه هنری کشور تقویت کرد/ نباید در راهبرد‌ها دچار افراط و تفریط شود

پژوهشگر و نویسنده حوزه مطالعات فرهنگی به دانشجو گفت: د از چند سال فعالیت لازم است اوج به نکات دقیق‌تری در روند کاری خود دقت کند؛ اگر اهداف و سیاستگذار این مجموعه از قبل نوشته شده که حتما باید هر چند سال یک بار مورد بازنگری قرار بگیرد.

پشت پرده توطئه ترامپ در باتلاق رژیم صهیونیستی

سرانجام آمریکا پرده از طرح ۵۰ میلیارد دلاری خود موسوم به «معامله قرن» برداشت تا به زعم خود مهر پایانی بر دهه‎ها منازعه فلسطین و رژیم‌اشغالگر بزند؛ اما از همان نخستین ساعات انتشار این طرح با مخالفت سخت فلسطینی‌ها روبه‎رو شد.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی