۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
طراحی نرم افزار نیازسنجی سیل زدگان به همت دانشجویان بسیجی/ ۱۲۰ گروه جهادی در پلدختر حضور دارند
نیک روش در گفتگو با دانشجو:
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: ۱۲۰ گروه جهادی از سراسر کشور به شهرستان سیل زده پلدختر اعزام شده‌اند و در حال خدمت رسانی به مردم هستند.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
اقتصاددانان برتر غرب خلق پول را خلق بدهی می‌دانند/عدم تولید؛ریشه بدهی
گفتگو با دانشجوی اقتصاد|پرونده بدهی
دانشجوی اقتصاد گفت: چون علم اقتصاد بدهی را لازمه‌ حیات اقتصادی می‌داند و بدون آن رشد و پیشرفت اقتصادی را غیرممکن تلقی می‌کند، نمی‌توان جلوی خلق بدهی کشورها به خصوص آمریکا را گرفت درحالیکه ...
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
نادانی دولت آمریکا در متحد کردن سلیقه‌های مختلف کشور
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد:
در بیانیه ۲۵۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: طی چند روز گذشته حمایت گسترده همه جریانات و گروه‌های سیاسی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهمترین دلیل بر شکست این طرح ذلت بار است.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
خدمات عمرانی و فرهنگی دانشجویان به سیل‌زدگان خراسان شمالی/ گسیل نیروها به سمت لرستان
مسئول سازندگی سازمان بسیج دانشجویی خبر داد؛
صادق مفرد گفت: الان بچه‌های جهادی در خراسان شمالی هم چنان فعالیت می‌کنند چرا که این استان زودتر از گلستان دچار سیل شده بود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سمنان برای دومین بار به مناطق سیل زده پلدختر اعزام شدند
محقق در گفتگو با دانشجو:
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان سمنان از موج دوم اعزام کاروان‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان به مناطق سیل زده شهرستان پلدختر خبر داد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
گسترده‌ترین تعریف از پول هم کمکی به پرداخت بدهی‌های دولت آمریکا نمی‌کند/ کسانی که می‌گویند بدهی آمریکا بحران ساز نیست، محاسبات درستی ندارند
گفتگو با دانشجوی اقتصاد|پرونده بدهی|قسمت دوم
دانشجوی اقتصاد:آمریکا به مدد رسانه و جنگ افروزی می‌تواند فروپاشی خود را عقب بیندازد و حتی با گسترده‌ترین تعریف از پول هم دولت آمریکا توان پرداخت بدهی‌هایش را ندارد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
بدهی‌های هنگفت گریبان‌گیر آمریکا شده/ دولت آمریکا فقط ۱۵ تریلیون دلار به مردمش بدهکارست/ مجموع بدهی ۶۰۰ تریلیون دلار یعنی ۳۰۰۰ برابر GDP
گفتگو با دانشجوی اقتصاد| پرونده بدهی|قسمت اول
همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، بدهی به یکی از عوامل فروپاشی آمریکا تبدیل شده و ۱۵ تریلیون دلار تنها بخشی از بدهی دولت آمریکا به مردم است، مجموع بدهی آمریکا ۶۰۰ تریلیون دلار یعنی ۳۰۰۰ برابر GDP آمریکا است.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۰
دانشجویان می‌توانند برای دیدار رمضانی با رهبر انقلاب نام‌نویسی کنند/ مهلت ثبت‌نام تا ۱۶ اردیبهشت
نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌‎ها:
دانشجویان می‌توانند با ثبت نام در سامانه دیدار با رهبر معظم انقلاب  امکان شرکت در این دیدار را داشته باشند. همچنین ثبت‌نام کنندگان می‌توانند حرف‌ها و دیدگاه‌های خود را در قالب سه پاراگراف (حداکثر ۵۰۰ کاراکتر) ارسال نمایند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
اشتغال‌زایی خانواده‌های کم‌بضاعت از برنامه‌های اصلی خیریه «فردای سبز شریف» در سال ۹۸ خواهد بود
سلیمانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول خیریه فردای سبز دانشگاه شریف گفت: در سال جدید کمک به خانواده‌های نیازمند را تحت عنوان فروشگاه برکت ادامه خواهیم داد تا خانواده‌های کم‌بضاعت به اشتغال‌زایی برسند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
۹۰ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تروریست نامیدن سپاه از سوی آمریکا را محکوم کردند
در بیانیه‌ای؛
۹۰ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در بیانیه‌ای اقدام ابلهانه آمریکا در مورد تروریست نامیدن سپاه را محکوم و اعلام کردند: این اقدام ابلهانه مصداق نقض فاحش حقوق‌های بین‌الملل است.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
قرار گرفتن نام سپاه در میان گروه‌های تروریستی ناشی از عجز و درماندگی آمریکاست
بسیج دانشجویی اساتید و کارکنان دانشگاه تربیت مدرس:
بسیج دانشجویی اساتید و کارکنان دانشگاه تربیت مدرس در بیانیه‌ای اعلام کرد: قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در میان گروه‌های تروریستی اعلامی از سوی آمریکا ناشی از عجز و درماندگی است.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
گروه جهادی اتحادیه انجمن‌اسلامی دانشجویان مستقل عازم خوزستان شد/ کمک‌های عمرانی، فرهنگی و بهداشتی به مردم سیل‌زده
فیروزی به دانشجو خبر داد
قرارگاه جهادی معین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از امروز در مناطق سیل زده استان خوزستان استقرار پیدا کرده و با همکاری دفاتر این اتحادیه در استان خوزستان فعالیت جهادی خود را آغاز کرده است.
قبلی۴بعدی