۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۷
این جاده یکطرفه نیست!
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه ارتباط دادن گرانی مرغ و تخم‌مرغ و مسکن و اجاره بها و بیکاری و... به تحریم‌ها، ضمن آنکه سخنی بیرون از واقعیت و سرپوشی برناکارآمدی‌هاست، نوشت: پیام ضعف به دشمن نیز هست و دشمن را به ادامه تحریم‌ها تشویق می‌کند!. در این میان صدا و سیما وظیفه‌ای سنگین و حیاتی بر عهده ‌دارد و باید نشان بدهد که این جاده یکطرفه نیست!.
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۴
واکسن فقط رایگان و نوبتی
انتشار خبری درباره «واکسن خارج از نوبت پولی» از قول سخنگوی ستاد کرونا و سپس تکذیب آن از سوی روابط عمومی وزارت بهداشت، نشان می‌دهد چیز‌هایی در سر آقایان است.
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
نعل وارونه صهیونیست‌ها در مذاکرات وین!
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه در خصوص مذاکرات برجام فقط دو گزینه پیش‌روی داریم، نوشت: گزینه اول پایان دادن به مذاکرات وین و باز گرداندن تیم کشورمان از وین است و گزینه دوم اینکه دو تن از نمایندگان مجلس، ترجیحاً از اعضای کمیسیون خارجی نیز برای کمک به تیم مذاکره‌کننده، در مذاکرات حضور پیدا کنند تا از نزدیک بر انطباق مذاکرات با مصوبه لغو تحریم‌ها نظارت داشته باشند.
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۱
انتخابات ۲۸ خرداد/ کدام برنامه؟ کدام کارنامه؟
یادداشت/
شرط مهم تغییر سازنده و امیدبخش، همدلی و هم‌افزایی همه نیروهایی است که به آرمان «ایران قوی و پیشرفته» باور دارند و حاضرند برای تدارک آن از خودگذشتگی نشان دهند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
گفت و شنود/ نصف دنیا!
گفتم: چه عرض کنم؟! از شخصی پرسیدند اگر نصف دنیا را به شما بدهند، چه می‌کنی؟ گفت؛ می‌فروشم میرم خارج!
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۹
ظریف در کیش ظریف!
وزیر امورخارجه در اظهاراتی عجیب مدعی شد خروج ترامپ از برجام را پیش بینی کرده بود
۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵
سکولار‌های ایرانی و مرجعیت نجف
مدیر مسئول روزنامه جوان نوشت: همانگونه که از آیت‌الله سیستانی ندیده‌ایم بر تشکیل نظام دینی در عراق اصرار ورزد، مشاهده نشده است که روی سکولار‌ها و غربگرا‌های ایرانی و عراقی حساب ویژه باز کند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
ادا حال خوبا رو درنیار!
جامعه شناسی استقبال میلیونی از سراب موفقیت؛
سنگرزاده و امثال او که کم هم نیستند، چرخ‌دنده‌های سیستمی هستند که اولا مسیر رشد و سرمایه‌داری‌شان را تشریح نمی‌کنند، و صرفا به سرمایه‌ای که در آن غوطه می‌خورد ارجاع می‌دهد ...
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۸
برادر عزیز؛ این امتیاز که وجود خارجی ندارد!
یادداشت/
درخواست پمپئو از شورای امنیت سازمان ملل، رسماً از سوی این شورا رد شده است! بنابراین آنچه آقای ریچارد میلز به عنوان امتیاز مطرح می‌کند، وجود خارجی ندارد!
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۹
بایدن یک فرصت یا یک تهدید نرم؟!
یادداشت/
دولت ایران اگر بخواهد تصویری غیر رادیکال و مصالحه‌جو از دولت جدید امریکا برای خود بسازد، روی همان پله اولی نردبانی که هشت سال است ایستاده متوقف خواهد شد، اگر از همان پله نیز پایین نیفتد!
۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۹
اهل کدام مرزند این رومیان زنگی؟
یادداشت/
موضوع اصلی سفر آقای ولایتی ابلاغ پیام رهبر معظم انقلاب به پوتین بود و هیچ برنامه دیگری در سفر ایشان پیش‌بینی نشده بود یعنی اگر پیام نبود، سفر هم انجام نمی‌شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵
چرا ائتلاف ایران، سوریه و روسیه، غرب را به هراس انداخته است؟
به دنبال تغییر برخی معادلات در فضای بین‌المللی و آغاز دوره‌ای جدید از نظم جهانی که دیگر در آن آمریکا، تک ابرقدرت و هژمون برتر نیست، بازی‌های رسانه‌ای غربی‌ها به دنبال ایجاد شکاف در بلوک‌های جدید قدرت است.
۱بعدی