۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
مگر چند نفر مُرده‌اند؟!
یادداشت/
یکی از بارزترین نمونه‌های دست‌درازی به حق دیگران را می‌توان در ماجرای معروف بورسیه‌ها مشاهده کرد. وزارت علوم دولت آقای روحانی در اقدامی غیرقانونی هزاران دانشجوی بورسیه را از ادامه تحصیل بازداشت.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
آژانس بین المللی جاسوسی اتمی!
کاظم غریب‌آبادی، سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس دلیل ممانعت از ورود بازرس این نهاد به سایت هسته‌ای نطنز را مثبت‌بودن وجود آثار «نیترات منفجره» عنوان کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۲
روزنامه حامی دولت: صد رحمت به مسکن مهر
یک روزنامه حامی دولت معتقد است دولت فاقد برنامه مفید مؤثر در حوزه مسکن است و برنامه مسکن مهر در دولت قبل از روحانی، به مراتب مفیدتر از برنامه‌های دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰
گفت و شنود/ ماشین اصلاح!
سلمونی به مشتریش گفت؛ چرا این‌قدر وُول می‌خوری؟! مگه ماشین اصلاح من مو‌های سر تو رو نمی‌گیره؟ یارو گفت؛ چرا می‌گیره، ولی ول نمی‌کنه!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۲
آقای مشاور! هر نظرسنجی دولتی را که قبول دارید منتشر کنید
‏آقای ‎آشنا گفته منبع آمار استقبال ۷۶ درصدی مردم از رویکرد جدید ‎قوه قضائیه کجاست؟ شما از وزیر اطلاعات بپرسید به شما خواهند گفت.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۷
منظور آقای روحانی این بود!
یادداشت/
آیا مذاکره‌ای که طرف مقابل، سقف و نتیجه مورد قبول خود از آن را پیشاپیش اعلام کرده است، می‌تواند غیر از دیکته‌نویسی، مفهوم و معنای دیگری داشته باشد؟! پاسخ این پرسش نیز منفی است.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۶
گفت و شنود/ پس فردا!
از شخصی پرسیدند، کِی وارد این شهر شده‌ای؟ گفت؛ پس‌فردا! گفتند؛ پس فردا که هنوز نیامده است! گفت؛ خب برای همین زودتر آمده‌ام.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۳
«مادر تروریسم جهانی» ایران را متهم به حمایت از تروریسم کرد!
برای کشوری که از ۲۴۲ سال تاریخ حیاتش، ۹۳ درصد از آن یعنی ۲۲۶ سال در جنگ و تجاوز به کشور‌های مختلف در سرتاسر جهان سپری کرده جایی برای متهم کردن دیگران باقی‌مانده است؟
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۰
گفت و شنود/ خط خوش!
پس تکلیف آنهمه وعده و وعید که با برجام تمام تحریم‌ها بالمره لغو می‌شود و آنچنان گشایش اقتصادی به‌وجود می‌آید که مردم دیگر به یارانه‌ها احتیاجی ندارند چه می‌شود؟!
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۷
کشور با من بمیرم تو بمیری اداره نمی‌شود!
یادداشت/
کاش دولت محترم ازمیان ناکارآمدی‌های فراوانی که داشته فقط مسئولیت امکانات و ظرفیت‌های ۶ساله ملت و نظام راکه به پای برجام ریخته را می‌پذیرفت و سپس مسئولیت لوایح ذلت‌بار FATFرا از منتقدان مطالبه می‌کرد.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۲
مسئولیت خسارت‌های حاصل از همکاری با FATF را می‌پذیرید؟!
عضو مجمع روحانیون و وزیر کشور دولت اصلاحات می‌گوید: باید درباره لوایح FATF به دور از احساس و شعار تصمیم بگیریم و کارشناس در این باره، وزارت خارجه است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
غرب‌گرایان آخرین امید آمریکا در ایران و منطقه
یادداشت/
سیاست فشار حداکثری علیه ایران که از اردیبهشت ۱۳۹۷ آغاز شد، یکی از ارکان اصلی این راهبرد بزرگ و بلکه قلب آن بوده است.
قبلی۲بعدی