۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۳
گفت و شنود/ مغز خر!
یارو به رئیس اداره‌اش می‌گفت؛ قربان خیلی دلم می‌خواهد به شما بگویم که متوجه عرایضم نشده‌اید، ولی زبانم نمی‌گردد و بی‌اختیار می‌گویم؛ مردک! مگر مغز خر خورده‌ای؟!
۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشگاه ابن سینا تغییر نام داد
حاجی بابایی خبر داد
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: تغییر نام دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشگاه ابن سینا مصوب و به دولت اعلام شده است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۲
گفت و شنود/ بیخ گوش!
تروریست نژادپرستی که در نیوزیلند به نمازگزاران جمعه حمله کرده و ۵۲ نفر را به شهادت رسانده در یادداشت هفتاد و چند صفحه‌ای خود نوشته که دیدگاه من درباره مسلمانان همان دیدگاه ترامپ است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
۱۵۲۰ اثر در چهارمین جشنواره «ژکال» مورد داوری قرار گرفت/ راهیابی ۱۳۰ اثر به مرحله دوم
دبیر جشنواره خبر داد
بیش از ۶۰۰ هنرمند با ۱۵۲۰ اثر در چهارمین جشنواره نقاشی دانشجویی «ژکال»،شرکت کردند که در نهایت ۱۳۰ اثر به مرحله دوم راه پیدا کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۶
گفت و شنود/ مشق!
یارو برای دزدی وارد خانه‌ای شد و چون صاحبخانه بیدار بود و نمی‌توانست چیزی بدزدد از لجش مشق‌های بچه صاحبخانه را خط زد!
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۳
گفت و شنود/ دعوت!
به قول آن خانم نماینده پارلمان عراق، در تاریخ عربستان یک‌بار رای‌گیری به عمل آمده است و آن رای‌گیری اجداد آل‌سعود برای به شهادت رساندن رسول خدا (ص) بود که به«لیلهًْ المبیت» مشهور است!
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
گفت و شنود/ عذر بدتر از گناه!
گفتم: عذر بدتر از گناه آورده‌اند! یارو توی هواپیما رفت دستشویی. یکی چمدونش رو روی صندلی او گذاشت و وقتی طرف برگشت، گفت؛ ببخشید فکر کردم پیاده شدی!
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸
گفت و شنود/ نوزاد گاو!
گاو یارو از دستش فرار کرده بود، هرچه کرد نتوانست آن را بگیرد. به مزرعه برگشت و گوساله را به باد کتک گرفت! گفتند؛ گاوت فرار کرده چرا گوساله را می‌زنی؟ گفت؛ این گوساله بزرگ بشه از اون بدتره!
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۰
گفت و شنود/ شیر یا خط!
به معتادی گفتند بیا ترک کن. گفت؛ باشه، شیر یا خط میندازم. اگر شیر اومد تریاک می‌کشم اگر خط اومد هروئین می‌کشم! گفتند پس ترک چی؟! گفت؛ اگر سکه روی لبه‌اش نشست دوباره شیر یا خط میندازم تا تکلیف روشن بشه!
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۱
گفت و شنود/ اطو!
به یارو گفتند چرا صورتت سوخته؟ گفت؛ داشتم اطو می‌کردم، تلفن زنگ زد ‌اشتباهی به جای گوشی، اطو رو به گوشم چسبوندم! پرسیدند؛ اون طرف صورتت هم که سوخته؟ گفت؛ خب، باید به اورژانس زنگ می‌زدم!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
قد و قواره اپوزيسيون!
یادداشت/ محمدكاظم انبارلويی
دلم برای سرویس اطلاعاتی فرانسه سوخت هنگامی که «نیما زم» را با اسکورت به جایی می‌بردند که با او زمزمه اطلاعاتی داشته باشند. یک منگل آن‌جا نبود به آن‌ها بگوید این «گامبو» ارزش جابه‌جایی با این خدم و حشم را ندارد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۳
گفت و شنود/ سلاطین!
بعد از دستگیری سلطان سکه و سلطان قیر و سلطان دلار و... یک سلطان دیگر هم دستگیر شده است!
قبلی۲بعدی