۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
دوم اسفند «مجلس مقاومت»
یادداشت/
آمریکایی‌ها روی انتخابات اسفند ماه حساب ویژه‌ای باز کرده و آن را نقطه بی‌بازگشت افول انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن می‌دانستند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۳
گفت‌وشنود/ دمپایی!
البته بی‌حساب نیست! می‌خواهند ویروس با شنیدن اینهمه سر و صدا بیرون بیاید و اعتراض کند که چه خبرتونه؟ مگه ویروس ندیدین؟... و همون موقع با دمپایی تو سرش بزنند و قال قضیه رو بکنند!
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱
سهم اصلاح طلبان در کاهش مشارکت چقدر است؟
یادداشت/
پایین آمدن مشارکت حتماً دو علت اساسی دارد. اول مسائل زمان، حوادث، پدیده‌ها و معشیت، دوم روندها. بدون تردید در روند ۲۲ ساله گذشته، اصلاح‌طلبان نقش اساسی را در مأیوس کردن مردم داشته‌اند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
آقای روحانی! اصل نظام بهانه آمریکاست
یادداشت/
آقای دکتر همتی رئیس‌کل محترم بانک مرکزی که اولاً یک اقتصاددان برجسته و ثانیاً عضو کابینه است به صراحت اعلام می‌کند که؛ «تصمیم اجلاس FATF تأثیری در روابط و معاملات ما نخواهد داشت».
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۸
تقلای آمریکا برای بزرگنمایی اقدام نمایشی FATF
وزارت خارجه آمریکا از اقدام نمایشی کارگروه ویژه اقدام مالی در قرار دادن نام ایران در فهرست سیاه استقبال کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱
تأملی در رأی دوم اسفند
یادداشت/
در چرایی کاهش مشارکت نمی‌توان تک عاملی یا تک‌زاویه‌ای به موضوع نگریست یا به توجیه جناحی آن بسنده کرد، اما می‌توان با صراحت گفت ردصلاحیت‌ها عامل آن نیست.
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۱
با تفنگ خالی FATF تهدید نکنید
یادداشت/
کارگروه ویژه اقدام مالی در بخش پایانی بیانیه وعده داده است که درصورت پذیرش لوایح مورد اشاره از سوی ایران، این کارگروه گام‌هایی در جهت تعلیق اقدامات تقابلی برخواهد داشت!
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۴
کرونا؛ تازه‌ترین بازی کثیف ورشکستگان سیاسی
دشمنان ایران برای قطع پیوند ملت با انقلاب و ساختار‌های مبتنی بر مردم‌سالاری دینی، به هر دستاویزی متوسل می‌شوند. دروغ پردازی و شایعه‌سازی درباره ویروس کرونا تازه‌ترین بازی احمقانه ورشکستگان سیاسی است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰
گفت‌وشنود/ آثار باستانی!
گفتم: چه عرض کنم؟ از یارو پرسیدند در شهر شما آثار باستانی هم وجود دارد؟ جواب داد نه متاسفانهولی دارند می‌سازند!
۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
به چه کسانی باید رأی داد؟
یادداشت/
دشمن با شخصیت‌ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می‌کند که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می‌بیند و در همان حال از شخصیت‌ها و گروه‌هایی حمایت می‌کند که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می‌داند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۶
در سایت‌های همسریابی چه می‌گذرد؟
با بیشتر شدن استفاده افراد از فضای مجازی و بالا رفتن سن ازدواج به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی ، بسیاری از افراد به این فکر افتادند که چطور با استفاده از سادگی جوانان از این راه کسب درآمد کنند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵
به چه کسانی نباید رأی داد!
یادداشت/
چه کسانی مردم را با گرانی لجام گسیخته کالا و خدمات تنها گذاشته و در حالی که وظیفه نظارت بر امور را به عهده داشتند و برای انجام آن سوگند یاد کرده بودند، در مقابل این پدیده پلشت و خانمانسوز دست به هیچ اقدامی نزدند؟!
قبلی۲بعدی