۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۳
غربی‌ها آبروی دموکراسی را برده‌اند
مدیر مسؤول روزنامه کیهان گفت: غربی‌ها آبروی دموکراسی را برده‌اند و به هیچکدام از اصول آن پایبند نیستند، اما در مقابل مردم‌سالاری دینی حاکم بر ایران الگویی خوب است.
۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰
امروز چه روزی است؟!
یادداشت حسین شریعتمداری؛
شریعتمداری با بیان اینکه روز دوشنبه مذاکرات متوقف شده وین درحالی از سر گرفته می‌شود که روزهای هفتم و هشتم آذرماه به ترتیب با سالگرد ترور و شهادت دو تن از دانشمندان بزرگ هسته‌ای کشورمان، شهید مجید شهریاری و شهید محسن فخری‌زاده همزمان است، نوشت: تیم هسته‌ای کشورمان نباید فراموش کند که با چه گرگ‌های درنده‌ای رو‌به‌روست.
۰۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲
دفاع از مرجعیت به گروه خون شما نمی‌خورد!
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آیت‌الله صافی به خوبی می‌دانند که ساز مخالفت با جمهوری اسلامی ایران از جانب دشمنان تابلو‌دار اسلام و انقلاب کوک شده و با کینه‌توزی و باج‌خواهی ادامه یافته است.
۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۶
۹۰۰ هزار میلیارد تومان وام در پنج ماه با عایدی تورم ۴۵ درصد!
پرداخت تسهیلات بانکی در ۵ ماه آخر دولت روحانی با افزایش ۷۸ درصد رشد به ۹۰۰ هزار میلیارد تومان بود اما سهم مردم از این اتفاق، تورم و رکود تولید بود.
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۲
آژانس شتر مجنون است پیاده شوید
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: نمونه‌های نقض معاهده NPT از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... فهرست بلند بالایی است و مخصوصاً طی دو دهه اخیر موارد فراوان دیگری هم به آن افزوده شده است.
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵
بسم‌الله، بفرمائید ثبت‌نام کنید
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان پیشنهاد کرد یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند. نام « تیپ اصلاحاتیون» ! هم اسم با مسمایی برای این تیپ است! اگر در ادعای خود صادق هستید، بسم‌الله، بفرمائید در این تیپ ثبت‌نام کنید !
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۷
ادعای تورم‌زا بودن تولید انبوه مسکن،‌ خلاف واقع و توهم است.
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵
میرزا علی‌اصغرخان، دست تکان نده!
یادداشت
لاف گزاف رابرت مالی و آن دیپلمات ارشد آمریکایی درباره قدرت آمریکا، یادآور دست میرزا علی اصغر خان اتابک است که از آستین جسد ناصرالدین شاه بیرون آمده بود تا جسد بی‌جان را زنده جا بزند!.
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۸
۱۰ نکته کلیدی برای ترمیم اعتماد و امید مردم
مردم، زندگی و سلوک شخصی مدیران دولت را مستقیم و غیرمستقیم تحت نظر دارند. هرقدر این زندگی و سلوک به زندگی عموم جامعه نزدیک‌تر باشد، مجموعه دولت برای مردم قابل اعتمادتر بوده.
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴
‌جازنی رئیس‌جمهور سابق در یک پست حکومتی!
عنوان این گزارش «روحانی در پرده آخر» است، اما در زیرتیتر آمده که «حسن روحانی پس از پایان ریاست جمهوری‌اش حکمی دریافت نکرده است» تا در همین ابتدا روشن شود که غرض از نگارش و انتشار آن چیست.
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۱
عصبانیت غربگرایان از دیپلماسی مقتدرانه ایران
جریان غربگرا این روزها به شدت آشفته و نگران است. نگران از اینکه فصل جدیدی در دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است.فصلی بر پایه دیپلماسی اقتدار و بی‌اعتمادی به آمریکا.
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۶
گفت و شنود/ بذار بخوابه!
گفت: نفتالی بنت، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای رایزنی با مقامات آمریکایی به واشنگتن رفته است در یک کنفرانس خبری گفته است با بایدن درباره مقابله با ایران به توافق رسیده‌ایم!
قبلی۲بعدی