۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۸
گفت و شنود/ شوخی کردم!
دولت اعلام کرده «هیچ دولتی در تاریخ انقلاب نمی‎تواند ادعا کند که مانند دولت تدبیر و امید حامی اقشار کم‌درآمد بوده است»!
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
کلک سیاسی با مطرح کردن دوگانگی نظامیان و انتخابات
چند ماهی است رسانه‌های غرب و طیفی از اصلاح‌طلبان نسبت به حضور نظامیان در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری هشدار می‌دهند و آن را خطرناک می‌دانند که این امر در نوعی کلاهبرداری سیاسی و حقه‌بازی پنهان است.
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
گفت و شنود/ از اعتماد به نفس دولت اصلاحات خوشمان آمده!
هفت سال است که این دولت اصلاحات راه مذاکره را رفته‌اند و چهار سال است که قرار بود همه تحریم‌ها در همان روز اول اجرای برجام لغو شود ولی نه فقط تحریم‌ها لغو نشده بلکه اضافه هم شده است.
۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
تحریف ممنوع؛ آدرس سراب ندهید!
یادداشت/
کسانی که برای رفع تحریم‌ها به همراهی آنها دل بسته‌اند، به جای آب، آدرس سراب می‌دهند و از پاسخ به این سؤال طفره می‌روند که سه کشور اروپایی تاکنون به کدامیک از تعهدات برجامی خود عمل کرده‌اند؟! و در کدام نقطه با آمریکا علیه کشورمان همراه نبوده‌اند؟!
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
تحریف ممنوع؛ آدرس سراب ندهید!
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه سه کشور اروپایی نیز قابل اعتماد نیستن، نوشت: کسانی که برای رفع تحریم‌ها به همراهی آن‌ها دل بسته‌اند، به جای آب، آدرس سراب می‌دهند و از پاسخ به این سؤال طفره می‌روند که سه کشور اروپایی تاکنون به کدامیک از تعهدات برجامی خود عمل کرده‌اند؟!
۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
یادداشت| آقای اردوغان بقیه شعر را هم بخوانید!
حسین شریعتمداری:
مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه مشکل اردوغان تنها بی‌خبری از بدیهی‌ترین مسائل تاریخی نیست، بلکه مشکل اساسی‌تر، بهره بسیار اندک ایشان از هوش و درک سیاسی است، نوشت: رئیس‌جمهور ترکیه باید می‌دانست که آذربایجان بخش جدا شده‌ای از سرزمین ایران است و اگر از کمترین بهره هوشی برخوردار بود، این نکته بدیهی را درک می‌کرد که فقط کسانی می‌توانند از «جدایی ارس» نگران و ناراضی باشند که ارس بخشی از سرزمین مادری آن‌ها بوده است.
۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
هفت کلمه حرف حساب درباره بودجه ۱۴۰۰
یادداشت|
لایحه بودجه ۱۴۰۰ در یک نگاه کلی با رشد ۴۵ درصدی در بودجه عمومی مخارج دولت، رشد ۲۵ درصدی حقوق، رشد ۲۵۰ درصدی فروش نفت یا اوراق نفت بسته شده و این در حالی است که سهم مالیات در بودجه عمومی ۲۹ درصد است.
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۵
گفت و شنود/ هندونه‌ها کو؟!
مخالفان مصوبه اخیر مجلس برای لغو تحریم‌ها که هیچ دلیل و علت قابل قبولی برای مخالفت خود با این طرح نداشتند، ادعا می‌کردند که این طرح باید در شورای عالی امنیت ملی تصویب شود.
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
توهین بی‌شرمانه خانه موسیقی با همکاری بی‌بی‌سی به اهالیش
درحالی که هنرمندان و اساتید موسیقی کشورمان با امضای نامه‌ای از شورای فرهنگ عمومی خواسته‌اند تا روز تولد فارابی به عنوان روز موسیقی نامگذاری شود، «خانه موسیقی» نامه موسیقیدان‌های را جعلی خوانده است.
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
فتنه لازم نیست حتماً در خیابان بوده باشد!
یادداشت/
دشمن فقط هنگامی اسلحه تحریم را کنار می‌گذارد که از کارآمد بودن و تاثیر آن نا‌امید شود و این ناامیدی هنگامی به دشمن دست می‌دهد که ببیند مسئولان کشورمان امور اقتصادی و معیشت مردم را به مذاکره و -با عرض پوزش- التماس برای لغو تحریم‌ها گره نزده‌اند.
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۶
بایدن به‌دنبال بازگشت به برجام برای توسعه آن و تأثیرگذاری بر انتخابات ایران
یک پایگاه آمریکایی خبر داد
یک پایگاه خبری آمریکایی به نقل از منابعی آشنا به تفکرات بایدن مدعی شده است که جو بایدن به‌دنبال بازگشت به برجام در فرصت باقیمانده تا انتخابات ریاست‌جمهوری ایران است.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۸
گفت و شنود/خُر و پُف!
اوباما گفته است؛ آمریکا به شدت از هم گسسته و پاشیده شده است».
قبلی۲بعدی