۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
بلوغ انتخاب
یادداشت/
نگارنده بر این باور است که بین رأی و نیاز مردم ما معمولاً ارتباط و همبستگی ملموسی وجود ندارد. وقتی به چرایی رأی دادن ورود می‌کنیم و دلایل را می‌پرسیم، معمولاً پاسخ‌ها نگران‌کننده است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
«حاج قاسم» باران رحمت بود
سیدمهدی شجاعی:
نویسنده کشورمان در پاسخ به این سوال که، سردار سلیمانی چه کرده بود که ده‌ها میلیون انسان با آرا و افکار مختلف و حتی متضاد واله و شیدای او شده بودند، گفت: راز آن باور و عمل به یکی از فرمول‌های الهی بود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷
سر گردنه که کُشتی نمی‌گیرند
یادداشت/
یک فوتبالیست ۳۵ ساله پیر است، ولی یک مجتهد یا استاد تمام ۶۵ ساله دانشگاه جوان است. جوان‌گرایی که حضرت آقا بر آن تاکید فرموده‌اند به معنا و مفهوم پیرزدایی نیست.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۶
گفت و شنود/ پاره آجر!
یارو می‌خواست گردو بشکند، گردو را زیر پا گذاشته و با پاره‌آجر به سر خودش می‌کوبید!
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۷
خام‌فروشی و وابستگی؛ میراث پهلوی
سال ۵۶ حجم کل تجارت خارجی ایران (مجموع صادرات نفتی و غیرنفتی) ۲۱ میلیارد و ۳۶۴ میلیون دلار بود که از این میزان ۲۰ میلیارد و ۷۳۵ میلیون دلار صادرات نفتی و فقط ۶۲۹ میلیون دلار صادرات غیرنفتی بود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۵
رفتار منفعلانه مدیران سینمایی در مسیر گام دوم انقلاب
سعید الهی گفت: امسال با دیدن فیلم‌های جشنواره این پرسش در ذهن ما شکل گرفت که اغلب فیلم‌ها با چه هدفی ساخته شده‌اند؟ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چه نظارتی دارد؟
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
اصلاح‌طلبان چند برابر دوره قبل نامزد دارند؟
علیرغم جنجال و ادعای اصلاح‌طلبان درباره کمبود نامزد در انتخابات پیش رو، بررسی‌ها نشان می‌دهد این طیف با تراکم و ترافیک کاندیدا مواجه است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۰
فرعون قرن بیستم!
یادداشت/
با تشکیل کمیته شعار مخالفت کردم و در توضیح مخالفت خود گفتم که در شعار‌هایی که مردم بر سر زبان‌ها دارند، دقت و درایت فراوانی دیده می‌شود و از این نکته حکایت می‌کند که شعار‌ها را خدا بر قلب‌ها الهام می‌کند و بر زبان‌ها جاری می‌شوند.
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸
آقای روحانی! حقوق مردم معیشتی است که از آن‌ها دریغ کردید
حمله روحانی به شورای نگهبان نه برای دفاع از حقوق مردم بلکه برای ممانعت از برملا شدن ناکارآمدی‌های دولت است.
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
گفت و شنود/ نصف بیشتر!
یارو خواب دید که داره درازترین ماکارونی دنیا رو می‌خوره، از خواب که پرید، دید نصف بیشتر بند تنبون خودشو خورده!
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
اگر حاشیه‌سازی تمام شد دو کلمه هم از کارنامه اقتصادی دولت بگویید!
در شرایطی که دولت دوازدهم به سال‌های پایانی عمرش نزدیک شده و مردم انتظار دارند نتیجه وعده‌های اقتصادی محقق شود، رئیس‌جمهور به جای ارائه کارنامه دولت، همچنان مشغول حاشیه‌سازی است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
آقای روحانی! شما را بخدا یک چیزی برای این نظام باقی بگذارید
یادداشت/
روحانی چیزی برای این نظام باقی نگذاشته است. تبلیغات انتخابات ۱۳۹۶ نماد آن بود و تخریب سامانه‌های اعتمادساز نظام ادامه آن. وقتی ایشان می‌گوید «مردم باید مطمئن شوند که رأی آنان کم و زیاد نمی‌شود».
قبلی۳بعدی