۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
وقت کشی به سبک اروپایی!
یادداشت/ حسین کنعانی مقدم
اروپای به‌اصطلاح واحد چه در قالب یک اتحادیه و چه در قالب کشور‌های مستقل سال‌هاست که بیش از هر چیز، در راستای منافع خود عمل می‌کند و نه تنها ریسک‌پذیری آن‌ها کم است، بلکه در مقابل، منفعت‌طلبی‌شان هم بسیار بالاست.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۴
گفت و شنود/ شلوار!
«مایکل‌لدین» همکار سازمان سیا که نقش برجسته‌ای در فتنه آمریکایی-اسرائیلی ۸۸ داشته است در پاسخ به توئیت الی‌لیک نوشته است «رژیم‌ها خودشان از بین نمی‌روند ما باید آن را از بین ببریم»!
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۵
گفت و شنود/ معلومات!
یکی از دولتمردان به انتقادات ائمه‌جمعه اعتراض کرده و گفته است با وجود مجلس و قوه قضائیه و مراکز نظارتی، انتقاد ائمه‌جمعه از عملکرد دولت جایی ندارد!
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۸
پرسرعت‌ترین اینترنت جهان در آسیا است!
کره جنوبی در میان کشورهای جهان دارای سریع‌ترین و ارزان‌ترین اینترنت است. ۹۹ درصد خانوارهای کره جنوبی به شبکه‌ی اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. این موفقیت چگونه به دست آمده است؟
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۵
گفت و شنود/ راه کج!
گفت: حالا برخی از مدعیان اصلاحات می‌گویند تندروی‌های برخی جریانات باعث شد که نتوانیم از برجام استفاده کنیم؟!
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۴
قساوت قلب آل‌سعود در برابر ملت یمن، روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده است
حجت‌الاسلام گواهی:
رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور گفت: قساوت قلب آل‌سعود در برابر ملت مظلوم و مقاوم یمن، روی جنایتکاران تاریخ را سفید کرده است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
استراتژی ضد ایرانی در سراشیبی افول
سید جعفر قناد باشی
آمریکا در حالی از تقویت همکاری امنیتی و اطلاعاتی در سوریه با صهیونیست‌ها علیه ایران سخن به میان آورده است که یکی از دلایل عمده فرار واشنگتن از این کشور، به دست‌وپا زدن آن‌ها در باتلاق مشکلات اقتصادی بازمی‌گردد.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۱
گفت و شنود/ مورچه سوم!
این عادت مدعیان اصلاحات و کارگزاران است که ناکارآمدی و نابلدی خود را به گردن اختیارات می‌اندازند و توضیح نمی‌دهند که کدام کار را قرار بود انجام بدهند که برای آن اختیار نداشته‌اند؟!
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴
گفت و شنود/ ناپلئون!
یارو از قنادی شیرینی کشمشی خریده بود ولی دید یک دانه کشمش هم در آن نیست. وقتی اعتراض کرد قناد گفت؛ عجب آدمی هستی‌ها؟ مگه شیرینی ناپلئونی که می‌خری توی هر کدومش یک ناپلئونه؟!
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
دهم دی، سالگرد سفر کارتر به تهران/ جزیره ثباتی که فقط یک سال دوام آورد
یکی از تاثیرات سخنرانی کارتر در ایران این بود که شاه را به مبارزه‌ی آشکارا با مخالفان مذهبی و سیاسی خود مصمم کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۴
گفت و شنود/ بشمار!
از بهلول پرسیدند؛ در این شهر چندتا آدم دیوانه وجود دارد؟ فکری کرد و سرش را خاراند و گفت؛ سوال سختی است، ۶ هفته مهلت لازم دارم تا آنها را بشمارم!
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۱
گفت و شنود/ پا پهن‌ها!
چند روزنامه عربی و تعدادی از تحلیلگران عرب اعلام کرده‌اند که آمریکا به عربستان و امارات کلک زده و هم پول کلانی از این کشورها گرفته و هم آنها را رها کرده و رفته‌!
قبلی۳بعدی