۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۹
کف و سوت رسانه وهابی برای سرمقاله روزنامه داخلی!
این حضرات با همه ادعا و یدک‌کشیدن عناوین مدیرمسئولی و سردبیری روزنامه کجا زندگی می‌کنند؟ با همنوایی با وهابیون و ضدانقلاب چگونه تیشه به ریشه خود می‌زنند؟
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
آقای روحانی! نیم متر پارچه سفید هم‌کافی است!
یادداشت/
آقای روحانی تلاش کرده‌اند که تعداد ‌اندک و کم‌شمار جمع خود را در حد و ‌اندازه «یک جریان»! قلمداد کنند و سپس آن جمع بزرگنمایی شده را با توده‌های عظیم ملت به رهبری امام امت برابر بنشانند.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
گفت و شنود/ کبریت نزن!
یارو وارد خانه‌اش شد و احساس کرد بوی گاز می‌آید، به بر و بچه‌هایش گفت؛ مواظب باشید هیچ کبریتی روشن نکنید، من خودم فندک دارم!
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
چهل سال بحث؟
یادداشت
هرچه به سمت انتخابات می‌رویم نارضایتی از دولت در درون جریان حامی دولت رشد می‌کند و روحانی رگ خواب و راه سرکار گذاشتن اصلاح‌طلبان را (مبنی بر کلیشه‌های آنان) خوب می‌داند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۳
بهار ۹۶، کانال انتخاباتی زمستان ۹۶، کانال براندازی!
سخنگوی دولت گفت: آمدنیوز اصلاً رسانه نبود، بلکه در دامن سرویس‌های اطلاعاتی معاند فعالیت می‌کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
ده‌ها پله پائین‌تر از «هیچ»!
یادداشت/
کاش به جای سخنرانی‌های بی‌سند درباره دستاورد‌های تخیلی برجام، یک‌بار و فقط یک بار به یکی از دستاورد‌های برجام اشاره می‌کردید!
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
اگر بر باد نرفته کجا رفته؟!
یادداشت/
آقای روحانی مشخص نفرمودند که واگذاری ۱۸ میلیارد دلار، تصمیم بجایی بوده یا نابجا؟! ایشان در کنفرانس خبری دیروز این تصمیم را هم درست و هم نادرست ارزیابی کردند.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
گفت و شنود/ خیس آمد!
کدام خط قرمز رژیم صهیونیستی باقی‌مانده که سردار سلیمانی از آن عبور نکرده باشد؟!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۴
نمایش فیلم یا نمایشگاه مد؟
اخیرا تصاویری از مراسم افتتاحیه یا به اصطلاح، اکران خصوصی یک فیلم سینمایی در فضای مجازی منتشر شد که بیشتر به نمایشگاه مد شباهت داشت!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۹
بازی وکلا با ایدز در زمین رسانه‌های معاند
نامه وکلا به گونه‌ای تنظیم شده که انگار وزارت بهداشت مقصر ابتلای این افراد به ویروس ایدز بوده است، در حالی که وزارت بهداشت علت ابتلای این افراد را اعتیاد تزریقی و روابط جنسی اعلام کرده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
آمریکا منطق ایران را پذیرفت
یادداشت/
منطق و مبارزه ایران اسلامی باعث شد رئیس‌جمهور آمریکا به همان منطقی برسد که ما سال‌ها به آن‌ها توصیه می‌کردیم که امنیت غیربومی در خاورمیانه شکل نخواهد گرفت و آمریکا جز هزینه آورده‌ای نخواهد داشت.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۵
اعطای جایزه نوبل ادبیات به حامی نسل‌کشی مسلمانان
اعطای جایزه نوبل ادبیات به نویسنده حامی نسل‌کشی مسلمانان بوسنی، با اعتراض بسیاری از نویسندگان و اهالی ادبیات همراه شده است.
قبلی۳بعدی