۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۳
رئیسی لال‌ها را شفا می‌دهد
یادداشت حسین شریعتمداری؛
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آقای رئیسی در همین فاصله ۴ روزه ریاست خود بر جمهوری اسلامی ایران، بسیاری از اصلاحاتچی‌ها را که تا‌کنون زبانشان از انتقاد و اعتراض به پلشتی‌های ۲ ساله کرونا و ۸ ساله دولت آقای روحانی بسته بود، شفا داده و قفل زبانشان را باز کرده است!
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۱
انتصاب مشکوک مشاور جهانگیری در دقیقه ۹۰
در روزهای پایانی دولت روحانی دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در شرکت سابق بابک زنجانی مسئولیت گرفت.
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
گفت و شنود/ گرون خریدی!
گفت: در حالی که هنوز دولت آقای رئیسی کار خود را شروع نکرده است برخی از روزنامه‌های زنجیره‌ای لیستی از مشکلات را ردیف کرده و حل آنها را از دولت ایشان مطالبه می‌کنند!
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۹
فرافکنی از ۸ سال خرابی به سبک روحانی
گزارش تحلیلی؛
عبارت «من فرمانده جنگ اقتصادی بودم، اما فرماندهی بدون سرباز و اسلحه» ترجمان جدیدی از «رئیس‌جمهور تدارکاتچی نظام» است.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۳:۲۶
واکنش شریعتمداری به تهدید اسراییل/ این چراغ سبز، قرمز می شود اگر ...
یادداشت/
در صورت حماقت رژیم صهیونیستی، علاوه‌بر تلافی سنگین و پشیمان‌کننده ایران علیه این رژیم، آمریکا و انگلیس هم شریک جرم تلقی می‌شوند و منافع آنها در منطقه نمی‌تواند و نباید از پاسخ سخت ایران در امان باشد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۴
نگاهی به متمم ۲۵ قانون اساسی آمریکا/ «بایدن» رفتنی است؟
گاف های پی در پی رئیس جمهور آمریکا و تشخیص پزشک سابق کاخ سفید مبنی بر اینکه او به زوال عقل دچار شده؛ بحث درباره برکناری وی و واگذاری قدرت به «هریس» را طبق متمم ۲۵ قانون اساسی، داغ کرده است.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۷
طرح صیانت و دروغی که به خورد خلق الله میدهند
یادداشت
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از حقوق کاربران، مشهور به طرح صیانت در مجلس تصویب نشده ، نوشت: قطع کردن اینترنت" بر اساس این طرح،بزرگترین دروغی است که این روزها به خورد خلق الله میدهند.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۳
«همه یا هیچ» یعنی در جا زدن!
یادداشت
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: در دلسوزی موافقان و مخالفان این طیف با طرح «صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی» تردیدی نیست از این روی بحث و تبادل‌نظر مستقیم تنها راه پایان دادن به جدال و رسیدن به نتیجه مطلوب خواهد بود.
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۲
روحانی رفت
هر آمدنی را رفتنی است. اما در هر رفتنی نمی‌توان تا به این اندازه به آمدن «امید» امیدوار بود که با رفتن «دولت تدبیر و امید»!
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
در دوران پسا «اعتماد به آمریکا» چه باید کرد
نحوه مواجهه با میراث روحانی؛
حتی آنانی که هنوز مشتاق مذاکره‌اند باید بدانند تحقق وضعیت فوق است که اساسا مذاکره را ممکن می‌کند. پذیرش توافق در شرایطی غیر از این، مانند الان، در نهایت دیکته‌نویسی زیر ضربه شلاق است.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۴
۳ نکته درباره ۳ دستور اژه‌ای
یادداشت/
دستور رئیس دستگاه قضا به مراجع قضایی برای بررسی مجدد پرونده تمامی محکومان آبان ۹۸: امکان استفاده از عفو و بخشودگی را برای واجدان شرایط فراهم کنید.
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۳
وقتی مامور «سیا» قهرمان المپیک شد
۵ سال پیش یکی از ورزشکاران دنیای قهرمانی آمریکا درگذشت. «دِیو سیمه» ظاهراً فقط دونده بود. با درگذشت او، گوشه‌ای از زندگی رازآلودش فاش شد. او یک دونده حرفه‌ای بود اما در عین حال مامور سیا هم بود.
قبلی۳بعدی