۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۳
صداقت مثال‌زدنی در حادثه تلخ!
یادداشت/
در همین کشور خودمان و طی همین چند سال اخیر با رخداد‌های فاجعه‌آمیزی رو‌به‌رو بوده‌ایم که برخی از مسئولان غرب‌باور نه فقط از مردم کمترین عذرخواهی نکردند بلکه با اظهارات غیر‌مسئولانه خود بر زخم ناشی از غم و اندوه بستگان و نزدیکان افراد جان باخته نیز نمک پاشیدند.
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۵
گفت و شنود/ قبرستون!
چرا توئیت خبرنگار روزنامه صهیونیستی هاآرتز را که نوشته بود ۲۲۴ مجروح از عین‌الاسد به بیمارستان‌های تل‌آویو منتقل شده است را حذف کردند؟!
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۹
تاوان خون ژنرال ایرانی ترور مارک اسپر و اخراج آمریکا از عراق
یک تحلیلگر شورای روابط خارجی آمریکا گفت: ایران حتماً انتقام ژنرال سلیمانی را از آمریکا می‌گیرد و احتمالاً هیچ‌کس نمی‌تواند سران ایران را به خویشتنداری ترغیب کند.
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۸
غلط زیادی اتحادیه اروپا
یادداشت/
این اتحادیه در اولین گام باید رسما اقدام تروریستی آمریکا را محکوم کند. و در گام دوم، از ملت ایران و سایر ملت‌های مسلمان به خاطر دفاع از اقدام تروریستی آمریکا عذرخواهی کند.
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
چرا پرچمداران مبارزه با تروریسم را ترور می‌کنند؟
یادداشت/
باقی ماندن معضلات با کره شمالی و بدتر شدن آن، وارد شدن ضربه‌ها به سعودی‌ها از سوی انصارالله، عدم حل معامله قرن، معضل لیبی، اضطراب دائمی سربازان امریکایی در عراق، سوریه و افغانستان همه عواملی بودند که ترامپ باید با تولید سوژه جدید آنان را به حاشیه می‌برد.
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳
بیست میلیون قاسم آماده است
یادداشت/
آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند و از همه سو آسیب‌پذیرند. از این روی به جرأت و با اطمینان می‌توان گفت که تمامی مقدمات و زمینه‌ها برای انتقام سخت از آمریکای تروریست آماده است و تاخیر در انتقام می‌تواند به انتظار مردم خدشه وارد کند.
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
یک «سیارک» تا ساعاتی دیگر از کنار زمین عبور می‌کند
قرار است امروز یک سیارک به فاصله یک میلیون مایلی حدود ساعت ۶ عصر به وقت تهران از کنار زمین عبور کند.
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹
خودمان را تحریم نکنید!
یادداشت/
سؤال از موافقان لایحه یادشده آن است که آیا نظر آنان دقیقاً -تاکید می‌شود که دقیقاً- خلاف مصلحت نظام نیست؟!
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰
گفت و شنود/ خودکار قرمز!
صاحب یک خودکار قرمز مرده بود، در عزای صاحب خود مشکی می‌نوشت!
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۵
پیش بینی یک آمریکانشین از نتایج انتخابات ایران
داریوش سجادی، روزنامه‌نگار مقیم آمریکاست که خود را یک عنصر چپ خط امامی معرفی می‌کند و می‌گوید در آمریکا روزنامه‌نگار مستقل و آزاد است.
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
سرنخ‌های نشریه نیوزویک از تقویت داعش در اغتشاشات ایران
نشریه نیوزویک در شماره ۱۰ دسامبر خود در مطلبی به قلم «تام اوکانر» نویسنده ارشد این هفته‌نامه آمریکایی، پرده از دست‌های تقویت‌کننده داعش در پشت‌پرده اغتشاشات آبان‌ماه ایران برداشت.
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۲
هنرمندان صلیبی در قرن بیست و یکم!
طبق معمول همه ساله، در مراسم سال نو مسیحی در کاخ باکینگهام، ملکه انگلیس به تعدادی از افرادی که خدمات بسیاری به امپراتوری بریتانیا انجام داده‌اند، لقب «شوالیه صلیبی» اعطاء کند.
قبلی۵بعدی