۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۴
گفت و شنود/ معلومات!
این برجام غیر از بر باد دادن امکانات و بیت‌المال و از بین بردن تاسیسات هسته‌ای کشور و افزایش ده‌ها تحریم جدید به تحریم‌های قبلی و... چه خاصیتی داشته؟!
۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۹
آقای نخست‌وزیر ترامپ هم جدی نمی‌گیرد!
یادداشت/
مقامات آمریکایی به خوبی می‌دانند که در عراق با ملتی سلحشور و جان برکف رو‌به‌رو هستند و از این روی اگرچه از اظهارات نسنجیده نخست‌وزیر عراق سوءاستفاده می‌کنند ولی اظهارات ایشان درباره نیاز به آمریکا برای مقابله با داعش را جدی نمی‌گیرند!
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۲
تحریم‌ها یا بی‌تدبیری‌ها؛ از کدام بیشتر ضربه می‌خوریم؟
مرور تصمیمات و اقدامات دولت در هفت سال گذشته نشان می‌دهد هر چند تحریم‌های خصمانه دشمنان خارجی فشار‌هایی به کشور وارد کرده است، اما ظاهرا خسارت بی‌تدبیری‌های داخلی بیشتر بوده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۲
سخنی با برادرم فتاح
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: چرا جناب فتاح از تابلوی افشای سوءاستفاده‌ها -با عرض پوزش- سوءاستفاده کرده و به بهانه و یا به خیال آنکه از نارواها سخن می‌گوید، نظام مظلوم را آماج تهمت‌های ناروا کرده است!
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
مجری خندوانه به انفجار بیروت واکنش نشان داد!
رامبد جوان به انفجار بیروت واکنش نشان داد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹
سودآوری صندوق فرهنگیان به ۳۵۰۰ میلیارد تومان می‌رسد/ پیشنهاد‌های وزیر به فرهنگی‌ها
حاجی میرزایی:
وزیر آموزش و پرورش در خصوص وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان نوشت: سودآوری ۲۸۰ میلیارد تومانی صندوق در سال ۱۳۹۶ به ۱۱۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۸ رسید و پیش‌بینی آن برای سال مالی ۱۳۹۹ (منتهی به ۳۱/۶/۹۹) حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان است.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳
گفت و شنود/ مجلس ختم!
حالا مثلاً اسرائیل و عربستان که هردو بوی مرگ می‌دهند قرار است چه غلطی بکنند؟!
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
آقای ماکرون، قُمپز در نکن!
نگاهی به تقابل قدرت‌های استکباری با کشور‌های دیگر طی سه دهه اخیر بیندازید! چه می‌بینید؟ در گذشته‌ای نه‌چندان دور به آسانی اهداف استکباری خود را با توسل به زور دنبال می‌کردند، ولی امروزه فقط ژست می‌گیرند و برطبل تو خالی می‌کوبند.
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
این رد پاها را دنبال کنید
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: بسیاری از اسناد و شواهد موجود از دست‌های پشت پرده آمریکا و رژیم صهیونیستی در انفجار جنایتکارانه عصر سه‌شنبه بیروت حکایت می‌کنند.
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۶
تحریف داخلی مکمل تحریم خارجی!
این قسمت از فرمایش این رستم خارج از زندان و موش بازداشتگاه آنقدر سخیف است که خواننده خود به خود از آن خنده‌اش می‌گیرد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۴
آدرس غلط بعد از غرق مصنوعی!
یادداشت/
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: آمریکا همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شرایط کشورمان را غیر‌قابل تحمل و مشکلات را صدها برابر از آنچه که هست سخت‌تر و شکننده‌تر جلوه بدهد به گونه‌ای که مردم احساس کنند به پایان راه رسیده‌اند.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۲
گفت و شنود/ میخ!
یارو میخ رفته بود کف پاش، به جای این که میخ را درآورد، سر آن را کج کرد!
قبلی۵بعدی