۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
VAR در شهرآورد؟ شبیه به شوخی
تا دربی پایتخت کمتر از یک ماه دیگر فرصت باقی است و VAR پیشنهادی باید به تایید نماینده فیفا برسد. آیا می‌توان در این زمان کوتاه همه نواقص را برطرف کرد؟ پاسخ به این شوخی با شما...
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵
گفت و شنود/ کارنامه!
دولت در کارنامه‌اش به‌جای سیب و گلابی که قولش را داده بود «پیاز» آورده است! چون هرکس به آن نگاه می‌کند گریه‌اش می‌گیرد!
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
گفت و شنود/ به تو چه؟!
یارو مشغول قماربازی بود. گفتند؛ چه نشسته‌ای که یک نفر درون آب افتاده و دارد غرق می‌شود! گفت؛ به من چه‌؟! گفتند؛ برادر خودت است و یارو با بی‌خیالی به قماربازی ادامه داد و گفت؛ پس به تو چه‌؟!
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
تزریق دلار‌های سعودی برای تقویت تروریسم در پاکستان
پاکستان برخلاف عربستان در همسایگی ایران قرار دارد و به لحاظ روابط دوجانبه و راهبردی این کشور با ایران، نمی‌تواند رویکردی خصمانه علیه ایران به ویژه در سطوح منطقه‌ای اتخاذ کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
غرب تا هزینه ندهد فشار می‌آورد/ هیاهوی ترامپ از ضعف است/ تداوم مسیر فعلی سیاست خارجی، تهدید علیه امنیت ملی کشور است
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران:
اگر مسیری که غرب و آمریکا دنبال می‌کنند، محقق شود و ادامه پیدا کند یعنی بتوانند مولفه‌های قدرت منطقه‌ای و راهبردی و توان بازدارندگی ما را بگیرند یا تضعیف کنند، این وضعیت زمینه‌ساز جنگ خواهد شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
نایب‌رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس: با استیضاح رئیس‌جمهور مخالفیم
دهقان مخالفت خود را با استیضاح رئیس‌جمهور در مجلس متذکر شد و تاکید کرد استیضاح رئیس‌جمهور در فراکسیون نمایندگان جریان انقلابی مجلس طرح نشده و قریب به اتفاق اعضای این فراکسیون هم با دلایل متنوعی که دارند استیضاح رئیس‌جمهور را مقدور و مطلوب نمی‌دانند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
نسخه شرقی دار و دسته رجوی
در این گزارش عمده اقدامات تروریستی جیش‌الظلم از ابتدای تأسیس آن تا ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ارائه می‌شود. شایان ذکر است که این اقدامات طبقِ اعتراف صریح گروه تروریستی جیش‌الظلم بوده که در اطلاعیه‌های رسمی خود، مسئولیت آن‌ها را برعهده گرفته است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
اسپانسر‌ها ذائقه موسیقی مردم را می‌سازند
مجید اخشابی، خواننده موسیقی پاپ:
اخشابی معتقد است در روزگاری که گوش مردم به شنیدن هر صدای بی‌کیفیت و ترانه‌های بی‌محتوا عادت کرده خیلی شرایط برای حضور افرادی مثل او فراهم نیست و باید منتظر شد دوباره یک جریان نو درعرصه موسیقی ایجاد شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
گفت و شنود/ چرا نمی‌روی؟!
ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند!
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۷
وقتی اپوزیسیون و ترامپ همدیگر را تحمیق می‌کنند
ظریفی نبود تا به ایشان بگوید شما اگر اهل جنگیدن و مُردن و ایران پس گرفتن بودید در ۵۷ جلوتر از «پهلوی‌تان» تا عمق لس‌آنجلس و پاریس و لندن نمی‌گریختید.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱
گفت و شنود/ لیوان!
یارو لیوانی را وارونه روی میز رستوران بود برداشت و دستی روی آن کشید و با عصبانیت به مدیر رستوران گفت؛ اینکه سر ندارد! و دستی هم به زیر لیوان زد و گفت؛ تهش هم که سوراخ است!
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۰
الزامات ۹ گانه شروع گام دوم انقلاب
یادداشت/ عبدالله گنجی
برای تحقق بخش فرامینی این پیام می‌توان برنامه‌های یک تا ۱۰ ساله و ۵۰ ساله تدوین نمود و فرجه‌های کوتاه مدت را ریل برنامه‌های بلندمدت قرار داد.
قبلی۵بعدی