۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷
تلاش دولت برای گره‌زدن معیشت مردم به کنوانسیون‌های خارجی
علی مرادی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: تلاش دولت برای گره زدن معیشت مردم به تصویب لوایح خارجی به نوعی گروکشی شباهت دارد ظاهرا تبدیل به عادت شده است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
غذا و اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی گران نمی‌شود
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت غذا و اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی نداریم.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
روایت آیت‌الله کعبی از چرایی عدم‌موفقیت در مرحله دولت سازی
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تحول در ساختار، تحول در نظامات بر پایه اسلام، مدیریت منابع اسلامی مولد و کارآمد و متعهد و متخصص و مؤمن به گفتمان انقلاب اسلامی است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
FATF تحریم‌ها را بر نخواهد داشت/ هیچ شرکت اروپایی به خاطر fatf از ایران خارج نشد
نبویان:
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه غربی‌ها از FATF اصلا به دنبال تحریم نیستند، تصریح کرد: آن‌ها به دنبال زدنِ منطقه و امنیت ما هستند. ممکن است کسانی بگویند که ما حاج قاسم را تحویل نمی‌دهیم؛ اما او و مدافعان حرم را به خاک خودمان برمی‌گردانیم و در همین‌جا از آن‌ها محافظت می‌کنیم.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
عبدالکریم سروش: [امام]خمینی مردمی‌ترین رهبر این کشور بود/ بین شاه و خمینی، صددرصد انتخاب من خمینی است/ او باسوادترین رهبر ایران از دوران هخامنشیان تا کنون است+ صوت
سروش به تازگی در سخنرانی خود در کالیفرنیا (که محل آن مشخص نیست) در وصف امام خمینی (ره)، ایشان را رهبری بی‌نظیر از دوران هخامنشیان تا به امروز خوانده است.
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
اهدای عضو؛ از چالش سازی تا افتخارآفرینی/ چگونه هزاران ایرانی از مرگ نجات یافتند؟
خیلی‌ها دوست ندارند حتی درباره‌اش صحبت کنند. اما خیلی‌ها هم بوده‌اند که در موقعیتی دشوار تصمیمی مهم و حیاتی گرفته‌اند. این‌طوری است که در ایران طی ۱۸ سال اخیر میزان اهدای عضو ۶۰ برابر شده است.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
پرسپولیس متعلق به هواداران است/ به دنبال سازوکار مناسب برای کاهش قیمت بلیت هستیم
عرب:
سرپرست باشگاه پرسپولیس به بحث قیمت بلیت بازی‌های این تیم واکنش نشان داد.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
معاهده پاریس الزام‌آور است
در دومین نشست هم اندیشی موافقتنامه پاریس عنوان شد؛
عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه فردوسی اظهار داشت: شاخص‌هایی که درباره میزان الزام آوری مفاد موافقتنامه وجود دارد برخی سخت و الزام آور بوده و نحوه اجرایی شدن برخی از آن مشخص شده است.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
راستی‌آزمایی ادعای رئیس‌جمهور مبنی بر عدم مخالفت رهبر انقلاب با FATF
نباید فراموش کرد که «مخالفتی ندارم» به هیچ وجه به معنای «موافق هستم» نیست! و بین این دو، تفاوت فاحشی وجود دارد؛ چنانچه رهبر انقلاب لفظ «موافق هستم» را به‌کار می‌بردند، اینجا اولاً با یک اظهارنظر جدید از سوی ایشان مواجه بودیم، ثانیاً می‌توانست مبنای عمل مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۵
محفل بزرگ قرآنی «ام ابیها» در حرم امام رضا (ع) برگزار می‌شود
همزمان با میلاد بانوی دوعالم؛
همزمان با فرا رسیدن خجسته میلاد ریحانه النبی حضرت زهرا (س) محفل بزرگ قرآنی «ام‌ابیها» ویژه بانوان حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۱
صف‌آرایی نامزد‌های دموکرات در برابر ترامپ؛ چه کسی به ۲۰۲۰ می‌رسد؟
بر خلاف دوره‌های گذشته انتخابات ریاست جمهوری وحشت از ادامه یافتن ریاست جمهوری ترامپ سبب شده تا صف نامزد‌های دموکرات‌ها این بار زوتر از از حد معمول شکل بگیرد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵
تابش: تمایلی به تغییر زمان بازی با پرسپولیس نداریم
اطلاعی از هماهنگی سازمان لیگ ندارم؛
مدیرعامل سپاهان گفت: تمایلی به تغییر زمان بازی با پرسپولیس نداریم و دوست داریم بازی‌های سپاهان در موقع خودش انجام شود.
قبلی۲بعدی