۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
باید با ورزشکاری که لباس منقش به پرچم صهیونیست‌ها به‌تن کرده برخورد شود
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: باید با ورزشکاری که با لباس منقوش به پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقه فوتبال حاضر شده برخورد قانونی لازم صورت گیرد؛ چراکه اقدام وی خیانت به ملت ایران است.
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
ترافیک فوق سنگین در ورودی‌های شرقی پایتخت
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به ترافیک سنگین در محور هراز، گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور قدیم جاجرود و آزادراه تهران_پردیس سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی مواجه هستیم.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
جزئیات بازدید نمایندگان مردم تهران در مجلس از منطقه کهریزک
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به بازدید اعضای این مجمع از منطقه کهریزک گفت: در جریان این بازدید از پروژه‌های مختلف کهریزک بازدید کردیم و برای رفع مشکلات مردم منطقه برنامه‌ریزی شد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
حفظ وحدت در این دوران از واجبات است
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب:
عبدالسلام کریمی گفت: در این جهان وانفسا که هر کس به نوعی می‌خواهد به ما ضربه بزند نباید با بیان برخی مطالب ابزار دست دشمن شد و دشمن را خوشحال کرد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
واکنش بازدیدکنندگان به ضعف غرفه ایران در نمایشگاه اکسپوی دبی/ناامید و خشمگین شدیم
وضعیت نامناسب پاویون ایران در نمایشگاه اکسپو دبی، منجر به اعتراض هموطنانی شد که از نمایشگاه بازدید کرده‌اند.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
خاطره‌ای از پیشنهاد مهم آیت‌الله شهید سعیدی و طالقانی به جنبش‌های دانشجویی
آیت‌الله سعیدی که یک سال بعد در شکنجه گاه ساواک به شهادت رسید، در ادامه فرمودند؛ «جنبش دانشجویی باید هدف مقدس و نجات‌بخشی را دنبال کند» و تاکید کردند که «راه نجات از شرّ آمریکا و رژیم شاه پیوستن به نهضت حضرت آیت‌الله خمینی است».
۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
پیش‌نویس مذاکرات پیشین وین، برجام را نقض می‌کرد
خوش‌چشم:
در دور جدید مذاکرات یکی از روش‌های خوب تیم مذاکره‌کننده ایران این است که آن‌ها به جای درآمیختن مباحث باهم، سعی دارند مباحث را براساس اولویت، وزن، ارزش، اهمیت و ترتیب زمانی دسته‌بندی کنند.
۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
شأن سینما برای فتح جیب مردم در دولت قبل زیر سؤال رفت
بهمنی:
کارگردان سینما معتقد است در دولت قبلی برخی فیلم‌ها به صورت بی‌قید و شرط ساخته شدند. در واقع برای فتح جیب مردم شأن سینما زیر سؤال رفت. نباید ساخت این دست فیلم‌ها بیش از این ادامه پیدا کند.
۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
محور هراز مسدود شد/ ترافیک در سوادکوه
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران:
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از مسدود شدن محور هراز به دلیل بارش برف خبر داد و گفت: محور کندوان محدوده چالوس - مرزن آباد نیز همچنان مسدود است.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰
روایت همراه آیت الله آذری قمی از ارسال نامه به رهبر معظم انقلاب/ آیت الله مسعودی خمینی وظیفه انتقال نامه را برعهده داشت
یکی از همراهان و مرتبطان با دفتر آیت الله آذری قمی ضمن تأیید وجود اصل نامه می‌گوید: در زمان ارسال این نامه، آیت الله مسعودی مسئول روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه بود و آیت الله آذری قمی نامه را بدست ایشان رسانده بود.
۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۵
اصلاح‌طلبان و ۲۰ سال اشتباه محاسباتی در مذاکرات/ تهدید «شورای امنیتی» ایران توسط آژانس در دوران اصلاحات
اصلاح‌طلبان نوشته‌اند: «.. هرگونه درنگ در بازگشت به برجام، جز خسارت برای کشور و ملت به بار نخواهد آورد». ولی هنوز نگفته‌اند چرا ۸ سال از وزیر خارجه‌ای حمایت کردند که امروز با زبان خود می‌گوید «نمی‌دانستم در برجام کلمه تعلیق وجود دارد»؟
۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۰
امیدواریم فیاضی سند تحول بنیادین را محقق کند
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به سوابق گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم با تجربه، تخصص و دانشی که دکنر فیاضی دارد بتواند هم به معیشت و منزلت معلمان بپردازد و هم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را محقق کند.
قبلی۲بعدی