۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
جنجال پدر نخست وزیر انگلیس درباره سیاست کرونایی
پدر جانسون در پاسخ این سوال که چرا افراد باید به کلوپ بروند هم گفت: چون آنهایی که کلوپ را اداره می‌کنند به حضور افراد برای کسب و کارشان نیاز دارند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۴
فتوای رجوی: اموات کرونایی را بدون نماز و غسل و کفن چال کنید!
تجربه چهاردهه اخیر نشان می‌دهد که عناصر، تشکل‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب از هر دستاویزی برای نمایش لجبازی و خصومت با مردم ایران استفاده می‌کنند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
پیشگیری از کودتا یا جنگ قدرت در عربستان؟!
گزارش|
از همان ابتدای روی‌کارآمدن ملک سلمان، وی اقدام به ساختارشکنی‌هایی کرد و یک ماه پس از پادشاهی، مقرن بن عبدالعزیز را با طرح مقدمه‌ای تحت‌عنوان «خودش خواست» از ولیعهدی ‌کنار زد و...
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۶
تقلای بن زاید برای نجات اقتصاد کرونازده امارات
مسئولان اماراتی در تلاش برای یافتن راهکار‌های فوری برای نجات اقتصاد به شدت زیاده دیده خود از فروپاشی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کاهش قیمت‌های نفت هستند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
بهتر است ایران بمانم تا برگردم آمریکا!
نویسنده آمریکایی:
این نویسنده آمریکایی نوشته جهان باید از ایران بیاموزد که در اوج تحریم‌ها و ناکافی بودن دارو و کالا‌های بهداشتی برای ایرانیان، مردم این کشور چگونه از خودگذشتگی می‌کنند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۷
آزمایشگاه‌های انگلیس فاقد توان کافی برای آزمایش کرونا هستند
شبکه چهار انگلیس:
یک رسانه انگلیسی بنابر اسناد وزارت بهداشت این کشور به کمبود امکانات آزمایشگاهی برای سنجش کرونا و ابتلای ۸۰ درصد جمعیت انگلیس به این ویروس مرموز در ۱۲ ماه آینده خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
تلاش سیا برای تولید و ارتقای پهبادهای سنجاقکی
در سال ۲۰۱۶ ارتش بریتانیا از ساخت پهباد سنجاقکی خود خبر داده بود. ایالات متحده نیز از امیال خود در این مسیر دست برنداشته و در سال ۲۰۱۴ سازمان پروژه‌های پیشرفته دفاعی گفت که خواهان پهباد‌های حشره‌ای هوشمندتری است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
انتقاد یکی از اعضای دانشگاه هاروارد از رفتار دولت آمریکا در قبال کرونا
رئیس موسسه بهداشت جهانی دانشگاه هاروارد نسبت به رفتار دولت آمریکا در قبال ویروس کرونا و افزایش تعداد مبتلایان در این کشور انتقاد کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
اسناد ارائه شده به آژانس از سوی اسرائیل علیه ایران موثق نیست
کارشناسان بین‌المللی:
کارشناسان بین المللی معتقدند اسنادی که اسرائیل به آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران ارائه داده است موثق نیستند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
دسته‌گل جدید سلبریتی‌ها در نطفه خفه شد!
هنرمندانی که امروز به‌درستی و یا به‌غلط تحت عنوان سلبریتی حتی فضای مجازی را رهبری می‌کنند، بهتر است با داشتن کمی سواد رسانه‌ای، فرصت‌سنجی و نیز احترام به این همه مخاطب حاضر در آن فضا، صفحات مجازی خود را همانند رسانه‌ای در خدمت آموزش و هدایت عموم قرار دهند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
جایگاه «زنان» در ادبیات معاصر ایران
زنان و کنش‌های اجتماعی؛
هر سه زن مورد نظر این مبحث در اجتماعی مرد سالار رشد کرده‌اند اما هریک کنش و واکنش منحصر به خود را در برابر مشکلات بروز داده‌اند که به عواملی از جمله ویژگی‌های فردی بستگی داشته‌است. علاوه بر این امر در کنار هر کدام از این سه زن نقش یک مرد مشهود است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰
بزرگترین شکاف مذهبی دوران مدرن در هند چگونه شکل گرفت؟
کشتار امروز مسلمانان هند را می‌توان نتیجه تحولاتی دانست که از سال‌های دهه 90 میلادی در هند آغاز شد و منجر به گسترش ملی‌گرایی افراطی بر پایه مذهب هندو و تبلیغ یکپارچه‌سازی نژادی و دینی در این کشور شد.
قبلی۲بعدی