۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
تهدیدات بزرگ حضور صهیونیست‌ها در منطقه قفقاز
تحلیلی از چرایی و چگونگی حضور صهیونیست‌ها در مرزهای شمالی ایران؛
ایران باید هر گونه ردپا و حضور منطقه‌ای اسرائیل را باید بشدت تحت نظر بگیرد، حضوری که از هر لحاظی تهدیدی علیه منافع کشور است، این روز‌ها حضور اسرائیل در منطقه قفقاز به وضوح و در سطح بالایی از همکاری‌ها ادامه دارد، حضوری که نیاز به ارزیابی و رسشه یابی دارد و باید علل و پیامد‌های آن بررسی شود.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
گام جدید آمریکا برای فرار از ناکامی در تحریم نفت ایران
دولت آمریکا که با گذشت بیش از ۲۲ ماه از خروجش از برجام هنوز نتوانسته است صادرات نفت ایران را طبق ادعا‌های بلندپروازانه خود به صفر برساند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷
سایت‌های جعلی آمریکایی و اروپایی منبع بیشتر اخبار کرونایی
نتایج یک بررسی علمی نشان می‌دهد منبع بیشتر اخبار به اشتراک گذاشته شده در مورد ویروس کرونا سایت‌های خبری دروغ پراکن و جعلی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۲
خاصیت رسانه‌هایی مانند اینستاگرام سلبریتی‌سازی است
حامد یامین‌پور مطرح کرد:
این فعال فرهنگی گفت: ما در سال های قبل برنامه ای برای رسانه های نوظهور نداشتیم و نباید این مسئله را فراموش کرد که اقتضای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و ... سلبریتی سازی است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۸
سناریو‌های احتمالی درباره آینده حکومت سعودی
در عربستان چه می‌گذرد؟
یک معارض عربستانی دو سناریو برای آینده تاج و تخت آل سعود مطرح و در عین حال تاکید کرد که ساعات و روز‌های آینده شاهد واکنش‌های گسترده به کودتایی خواهد بود که ولیعهد به آن دست زده است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
آپارتاید مذهبی و اقلیت‌کشی!
از زمان شروع نخست‌وزیری نارندرا مودی، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون تبعیض‌ها علیه مسلمانان بالا گرفته شد، چرا که حزب مورد حمایت «مودی» از جمله احزاب ناسیونالیست تندروی هندو‌ها تلقی می‌شود؛ چرا که در ادامه سیاست‌های مودی این گمانه‌زنی‌ها را از ذهنیت به عینیت بدل ساخت!
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
یادداشت/ کروناویروس سلاح تهاجم بیولوژیک
عضو هیئت رئیسه مجلس نوشت: قرارگاه پدافند زیستی با استفاده از تمامی اختیارات قانونی برای جلوگیری از وسعت اپیدمی کرونا با سرعت، دقت و فرماندهی واحد کنترل بیشتری بر این بحران بیولوژیک بعمل آورد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
میرتاج‌الدینی: «طرح ملی مسکن انقلاب» را در مجلس یازدهم رونمایی خواهیم کرد
منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم گفت: برای کمبود مسکن، «طرح ملی مسکن انقلاب» را با کمک همکارانم در مجلس آتی و برخی صاحب نظران و کارشناسان که فراتر از مسکن مهر است را رونمایی خواهیم کرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۹
جنایت علیه مسلمانان در هند؛ تلاش دولت «مودی» برای حذف هویت اسلامی
دولت حاکم در هند تلاش گسترده‌ای را در راستای حذف هویت و نشانه‌های اسلامی در کشور هفتاد و دو ملت در پیش گرفته تا به تعبیر خودشان هند کشوری برای هندوها باشد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
جزئیات کشف انبار بزرگ احتکار دستکش پزشکی توسط اطلاعات سپاه
فرمانده سپاه حضرت سید‌الشهدا استان تهران گفت: ۲ انبار بزرگ دستکش پزشکی احتکار شده در شورآباد کهریزک توسط پاسداران گمنام امام زمان در سپاه کشف شد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۱
ترامپ چه نقشه‌ای برای این افتضاح تاریخی دارد؟
توافق طالبان و آمریکا؛
ترامپ احتمالاً بر این باور است همانگونه که با ایران در برجام، با چین در توافق تجاری و با کره شمالی در مسائل هسته‌ای برخورد کرده این بار نیز می‌تواند با گروه طالبان برخورد کند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۸
اعلام آمادگی جمعی از روحانیون و مداحان برای خدمت‌رسانی به مردم در نامه به وزیر بهداشت
جمعی از طلاب، روحانیون و ذاکران اهل بیت (ع) با انتشار نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت، آمادگی خود را برای خدمت رسانی به مردم در جهت مقابله با بیماری کرونا اعلام داشتند.
قبلی۳بعدی