۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
واریز سود سهام عدالت کارگران و زنان سرپرست از فردا/ هر نفر ۹۳ تومان
مدیرکل دفتر امور سهام عدالت خبر داد؛
دولت‌آبادی از واریز ۵۰۰ میلیارد تومان سود سهام عدالت برای دوره مالی ۹۶ از فردا سه‌شنبه میان ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مشمولان کارگران فصلی و ساختمانی، دختران مجرد و زنان کارگر سرپرست خانوار خبر داد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
حرکت انقلابی واستکبارستیزانه فرماندار بندرلنگه/ نقاشی پرچم آمریکا و اسرائیل در محل ورودی فرمانداری
پرچم آمریکا و اسرائیل به دستور سرپرست فرمانداری بندرلنگه در محل ورودی فرمانداری این شهرستان نقاشی شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۵
فیلترشکن‌ها بلای جان سایت‌ها شدند
طی روزهای گذشته حمله‌های گسترده‌ای به برخی وب‌سایت‌ها شد و کسب‌وکارهای داخلی هم مورد هجوم قرار گرفتند؛ کارشناسان علت این حمله‌ها را دانلود بدافزارها و فیلترشکن‌های نامعتبر می‌دانند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
مشکلات نتیجه عملکرد غلط دولت است/ اروپایی ها به مراتب بدتر از آمریکایی‌ها عمل کردند
میرکاظمی در جمع اساتید بسیجی:
وزیر اسبق نفت گفت: مشکلات نتیجه عملکرد غلط دولت است انصافا ضعیف ترین دولت در طول چهل سال انقلاب اسلامی دولت یازدهم و دوازدهم بوده و این حرف طبق شاخص هاست.
۰۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
انتقاد رحیم‌پور ازغدی به گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان و پراید ۴۰ میلیونی
در دانشگاه آزاد تهران‌شرق؛
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی گفت: مردم گوشت 100 هزار تومانی و پراید 40 تا 50 میلیون تومانی را هم دیدند ولی باز به میدان آمدند، چون فرصت‌ها و تهدیدها را می فهمند و می دانند مشکلات مربوط به مدیریت است نه اصل سیستم.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
نیاز سالانه کشور به مسکن چقدر است؟
معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سیاست‌های انقباضی در ساخـت‌وساز در سال‌های گذشته باعث شده عرضه مسکن کاهش یابد، گفت: میزان ساخت‌وساز مسکن در حال حاضر سالانه کمتر از تقاضا است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
تسویه بدهی یک بانک بدهی بانک‌های خصوصی را ۱۲ هزار میلیارد تومان کاهش داد
یک مقام آگاه در نظام بانکی خبر داد؛
یک مقام آگاه در نظام بانکی با اشاره به کاهش ۱۲ هزار میلیارد تومانی حجم بدهی بانک‌های خصوصی به بانک مرکزی در ماه‌های آبان و آذر ۹۷، گفت: این کاهش بدهی بانک‌های خصوصی، بیشتر متعلق به یکی از بانک‌های خصوصی است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
اعتراف به سیاست‌زدگی دولت روحانی؟/ آقای وزیر در جایگاهی نیستید که عملکرد نهاد‌های اجتماعی را قضاوت کنید
تاملی بر مواضع جدید وزیر بهداشت؛
سعید نمکی وزیر بهداشت در پاسخ به استعفای ایازی از معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نامه‌ای را منتشر کرد که جای تامل دارد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۸
جاسوس آمریکایی چگونه جذب ایران شد؟
بنابر گزارش‌های منتشر شده خانم «ویت» در سال ۲۰۱۳ پس از یک دهه فعالیت اطلاعاتی، همکاری با ایران را آغاز کرده است و وزارت دادگستری آمریکا اذعان کرده «ویت» در مدت خدمت به اطلاعات فوق محرمانه دسترسی داشته است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
حمایت عجیب وزارت نفت از الحاق ایران به توافق‌نامه پاریس
باوجود مخالفت ضمنی رئیس‌جمهور با توافق‌نامه پاریس و تضاد اهداف این توافق‌نامه با اسناد بالادستی کشور، حمایت وزارت نفت از پیوستن ایران به توافق‌نامه پاریس که منجر به اعمال محدودیت‌های شدید بر منابع نفت و گاز کشور خواهد شد، عجیب است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱
واکنش ظریف به انتقاد علی کریمی
وزیر امور خارجه با قدردانی از دلسوزی علی کریمی درخصوص نگرانی از فشار بر مردم گفت: نباید فضاسازی‌های یک‌جانبه را داوری کرد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
مسیری که آمریکا علیه ایران طی می‌کند، به باتلاق ختم می‌شود
کاظمی قمی:
سفیر اسبق ایران در عراق با اشاره به حادثه تروریستی در زاهدان، گفت: این حادثه تروریستی مورد استقبال آمریکا و رژیم‌های ارتجاعی قرار گرفت و سند رسوایی دیگری برای آمریکاست.
قبلی۳بعدی