۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۰
ماجرای شفای دختربچه‌ ارمنی و موکب حضرت مریم سلام‌الله‌علیها +فیلم
ماجرای تکان‌دهنده شفا گرفتن دختربچه‌ ارمنی و موکب حضرت مریم سلام‌الله‌علیها را ببینید.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۳
ماجرای کلاهک‌های اتمی آمریکا در ترکیه چیست؟
دهه‌هاست که گفته می‌شود ترکیه میزان تعداد زیادی کلاهک اتمی آمریکاست. با بالا گرفتن تنش میان واشنگتن و آنکارا، این کلاهک‌ها به موضوعی جنجالی در آمریکا تبدیل شده است.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
مهلت ۷۲ ساعته حریری رو به پایان است/ جعبه جادویی کارساز است؟
گزارش تحلیلی؛
رسانه‌های لبنانی از جعبه اصلاحاتی حریری و جلسه قریب الوقوعی که احتمالا در کاخ بعبدا برگزار خواهد شد، خبر داده‌اند که باید دید می‌تواند لبنان را به ساحل آرامش برساند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
صدها هزار تن در لندن خواستار برگزاری همه پرسی جدید شدند
صد‌ها هزار نفر از مردم انگلیس روز شنبه با برگزاری راهپیمایی در خیابان‌های لندن و محوطه بیرونی پارلمان این کشور خواهان برگزاری مجدد همه پرسی برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شدند.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۶
رویکرد ضد ایرانی رویترز، نمایان در استناد به منابع بی‌نام و نشان
خبرگزاری رویترز با اینکه در آیین‌نامه خود بندی مربوط به غیرقابل اعتماد و اعتبار بودن منابع بی‌نام دارد، اما برای پیشبرد رویکرد ضد ایرانی کشور‌های غربی، اصول خود را زیر پا گذاشته و با استناد به چنین منابعی به انتشار اخبار و گزارش دروغ علیه ایران می‌پردازد.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۴
رسانه انگلیسی ایندیپندنت، در گزارشی جدید اعلام که طبق آخرین آمار اعلام شده، تعداد شهروندان بریتانیایی که قربانیان برده‌داری مدرن هستند، تنها در طول یک سال ۷۲ درصد افزایش یافته است.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۳
در صورت استیضاح ترامپ این مایک پنس است که تاج را بر سر می‌گذارد
پرزیدنت پنس؟!؛
دمکرات‌ها فقط در امور خارجه آب زیر کاه ترند و طبق معمول جامعه ستیزی جنگ افروزانه شان را پشت لعابی از حرافی‌های کلیشه‌ای اغراق شده درباره دمکراسی و بشردوستی پنهان می‌کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
نظرسنجی مریلند درباره محبوب‌ترین چهره‌های ایرانی
در نظرسنجی جدید دانشگاه «مریلند»، سردار سلیمانی همچنان محبوبترین چهره سیاسی-نظامی ایران به شمار می‌آید. در این نظرسنجی محبوبیت «حسن روحانی» برای اولین از ۵۰ درصد کمتر است.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
محیط‌زیست سند تعهدات ملی NDC را ارائه کند
ضرورت پرهیز از شتاب در پیوستن به توافق آب و هوایی پاریس؛
سازمان محیط‌زیست، اگر به دنبال اخذ مصوبه مجلس برای ارائه تعهدات در موافقت‌نامه پاریس است، باید سند تعهدات ملی (NDC) را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۷
تعرض به زن محجبه فرانسوی در حضور فرزندش
جمعی ۹۰ نفره از شخصیت‌های مختلف فرهنگی، علمی، اجتماعی و هنری فرانسه با انتشار نامه‌ای سرگشاده به امانوئل ماکرون، خواستار اقدام فوری دولت در محکومیت «تعرض» یک نماینده راستگرا به یک زن محجبه شدند.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
وقتی عربستان در قامت حامی سوریه ظاهر می‌شود
موضع گیری اخیر عربستان در حمایت از تمامیت ارضی سوریه در برابر حمله نظامی ترکیه، حاوی پیام‌های مهمی در سیاست خارجه ریاض در قبال آنکارا است.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۴
آفرین عبیسی: زائران اربعینی دعوت می‌شوند
بازیگری که روز عاشورا کربلا بود؛
بازیگر «دکتر قریب» و «عصر روز دهم» گفت: اگر دوباره قسمتم شود و به کربلا بروم؛ برای دل خودم می‌روم، جایی که دوربین نباشد و راحت باشم.
قبلی۵بعدی