۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
واگذاری آرارات، اروند و بخشی ازترکمنستان و افغانستان توسط رضاخان
از پهلوی چه تحویل گرفتیم؟
واگذاری آرارات، اروند، بخشی ازترکمنستان وافغانستان توسط رضاخان، حقوق ۱۷ میلیاردی مستشاران نظامی آمریکا به‌رغم زندگی ۴۹ ٪ مردم ایران زیر خط فقر، گوشه‌هایی از وضع اقتدار و استقلال ایران عصر پهلوی است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
شمخانی: اگر اروپا در پرداخت هزینه حفظ برجام مردد است، معطلش نمی‌مانیم
شمخانی با بیان اینکه هیچگاه برای نقض برجام پیشگام نبوده و نخواهیم بود، گفت: اگر اروپا هم در پرداخت هزینه حفظ برجام مردد است، باید بداند که معطل آن‌ها نیز نخواهیم ماند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵
اظهارات عجیب زنگنه درباره عرضه نفت در بورس انرژی
عضو کمیسیون تلفیق مجلس مطرح کرد؛
عضو کمیسیون تلفیق با اشاره به اظهارات زنگنه مبنی بر اینکه در عرضه‌های قبلی نفت در بورس، خودمان به خریداران گفتیم که از بورس خریداری کنند و از این به بعد می‌گوییم نخرند، گفت: فروش نفت در اتاق تاریک موازی بورس به ضرر منافع ملی است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
مصوبه کمیسیون قضایی برای بازدید مستمر مقامات قضایی هر استان از زندان‌ها
دهقان خبر داد؛
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون قضایی مصوبه‌ای را گذرانده که طبق آن هیأتی سه نفر از مقامات قضایی هر استان هر دو هفته یک بار به منظور بررسی و ارزیابی از زندان‌ها بازدید به عمل آورند و اگر فردی به ناحق بازداشت شده موضوع را برای اصلاح به مقام قضایی صادر کننده قرار، تذکر و در صورت عدم اصلاح آن مقام را به دادگاه انتظامی قضات معرفی کنند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳
طرح «پزشک خانواده شهری» در کل کشور اجرایی می‌شود
سرپرست وزارت بهداشت:
سعید نمکی از برنامه‌ریزی برای اجرای کامل طرح پزشک خانواده شهری در کشور خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، تلاش داریم که تا پایان این دولت طرح پزشک خانواده شهری در کل کشور اجرایی شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
مهلت یک ماهه قاضی‌پور به وزارت نیرو برای تعیین تکلیف سد‌های نیمه تمام
در کمیسیون انرژی صورت گرفت؛
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: پس از توضیحات وزیر نیرو در پاسخ به عدم تکمیل سد‌های نیمه تمام، به وی مهلت یک ماهه دادم تا این موضوع پیگیری شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
رؤسای قوا برای کمک به اشخاص در سال ۹۸ چقدر بودجه می‌گیرند؟
رؤسای قوا هر سال در بودجه سالانه برای کمک به اشخاص حقیقی و حقوقی اعتباری را دریافت می‌کنند که این میزان در سال ۹۸ در مورد رئیس مجلس روند کاهشی داشته، اما در مورد رئیس جمهور تغییری نکرده است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۴
اعزام ۳ تیم امدادی برای نجات کوهنوردان گرفتار در «کلماکره»
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از اعزام ۳ تیم امدادی برای نجات کوهنوردان گرفتار در «کلماکره» خبر داد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۳
دروازه‌بانی جهانبخش و جریمه ملی‌پوشان/ سامارای روسیه همسایه شاگردان کی‌روش
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که تیم فوتبال سامارای روسیه در زمین کناری محل تمرین تیم ملی تمریناتش را پیگیری کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
تقدیر از برگزیدگان هفتمین سوگواره‌های عاشورایی/ «اعلان» به جای «پوستر» پیشنهاد شد
با حضور نادر طالب‌زاده صورت گرفت؛
برگزیدگان هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر «هیأت» معرفی و تقدیر شدند. نادر طالب‌زاده پیشنهاد کرد این سوگواره‌ها به صورت بین‌المللی برگزار و کتاب‌هایشان هم به زبان‌های عربی و انگلیسی چاپ شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
ماجرای دلخوری امام از مراجع در بحث اعدام نواب چه بود؟
درخصوص قضیه اعدام نواب صفوی و سایر اعضای فداییان اسلام، امام از مرحوم آقای بروجردی و مراجع دلخور شدند که چرا موضع تندی علیه دستگاه نگرفتند و این‌ها را نجات ندادند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
بررسی سیر حکومتی پهلوی در مستند «آقای شاه»/ راه‌هایی که به خطا رفته است
کارگردان مستند آقای شاه گفت: سوژه این فیلم بازگشت به تاریخ دوران حکومت محمدرضا شاه پهلوی است. با این تفاوت که با مخاطب قرار دادن محمدرضا شاه، سیر حکومتی پهلوی را مورد بررسی قرار داده است.
قبلی۷بعدی