۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
«شب» به پردیس تئاتر شهرزاد رسید/ آغاز اجراهای نمایش «جنون» از دوم دی ماه
نمایش «شب» به نویسندگی و کارگردانی صحرا فتحی و نمایش «جنون» ربه کارگردانی ریحانه نبی یان عنوان دو اثر نمایشی تازه هستند که از دوم دی ماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
نشست رسانه ای نمایش «شاه لیر» به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه، روز سه شنبه 27 آذر از ساعت 14 تا 16 و با حضور کارگردان و بازیگران نمایش در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
«بدون تماشاگر» در پردیس تئاتر شهرزاد/ آغاز اجراهای «گذر لوطی هاشم» از 20 آذرماه
«بدون تماشاگر» به کارگردانی امیر اخوین و «گذر لوطی هاشم» به کارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش‌های تازه‌ای است که از بیست آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
تسلیحات نظامی دریایی تقویت نشود دشمن پا روی شانه‎های ما می‎گذارد/ دزدی دریایی هدایت‎شده و بودار است
خانزادی در دانشگاه علوم کشاورزی:
فرمانده نیروی دریای ارتش در پاسخ به تقویت و ساخت تجهیزات و تسلیحات نظامی و دفاعی دریایی با وجود فشار اقتصادی گفت: اگر این بخش تقویت نشود، دشمن دوباره پای خود را روی شانه‎های ما بگذارد.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
تخفیف به دانشجویان طرفدار «شاه لیر»
بلیت نمایش «شاه لیر» با کارگردانی مسعود دلخواه دوشنبه و سه شنبه این هفته برای دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۶
فرزندان مطهری و چمران کجا هستند؟
محمدمهدی چمران و علی مطهری به این سوال که «فرزندت کجاست؟» پاسخ دادند.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
اظهار نظر جنجالی کارشناس BBC فارسی پس از ۲۰ سال مبارزه با جمهوری اسلامی!
یکی از چهره‌های فراری خارج نشین که به ادعای خودش سابقه بیست سال مبارزه علیه جمهوری سلامی را دارد طی یادداشتی در رادیو فردا به تشریح دلایل عدم تاثیر تحریم‌ها بر نفوذ منطقه‌ای ایران پرداخت.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
«شام، تهرانپاریس» جمعه افتتاح می‌شود
نمایشگاه نقاشی‌های مرضیه باقری با عنوان «شام، تهرانپاریس» جمعه ۲ آذرماه در گالری آس افتتاح می شود.
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
اعطای تسهیلات بانکی به دانشجویان زائر عتبات آغاز شد/ وام ۲ و ۳ میلیونی
محمدی در جمع خبرنگاران:
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به امضای تفاهم نامه بین سازمان حج و زیارت، بانک ملت و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، پرداخت تسهیلات بانکی برای اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از امروز آغاز شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۹
‍ دو خبر از نمایش «شاه لیر»
گروه 8 نفره کولی های نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه که از 20 آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود، معرفی شدند.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
لبخند ژکوند بار دیگر به موزه‌ای بین‌المللی راه یافت
"لبخند ژکوند" اثر هنری فرشته ستایش, نقایش ایرانی است که از سال گذشته تا به امروز افتخارات بین المللی بسیاری را کسب کرده است و در نهایت توسط موزه هنر مدرن و معاصر تورین برای قرار گرفتن در کلکسیون دائمی این موزه بین‌المللی پذیرفته شد.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
‍ زمان آغاز پیش فروش نمایش شاه لیر اعلام شد
پیش فروش "شاه لیر" به کارگردانی مسعود دلخواه و بازی مهدی سلطانی، بهاره رهنما، الهام پاوه نژاد، محمد صادق ملک و دیگر هنرمندان از پنجشنبه، ۱۰ آبان آغاز می شود.
قبلی۵بعدی