۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
برگزاری دومین جلسه از سلسله نشست‌های بصیرت افزایی و روشنگری تحت عنوان «بر مدار حقیقت» + عکس
به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران، دومین جلسه از سلسله نشست‌های بصیرت افزایی و روشنگری تحت عنوان «بر مدار حقیقت» برگزار شد.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
قم، میزبان یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس می‌شود
جانشین سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع):
سردار کبیری‌پور از برپایی یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و پایداری در آستانه کنگره ملی شهدای استان قم خبر داد و گفت: بیش از ۶ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه از ۱۹ آبان‌ماه تا ۲۷ آبان‌ماه با حضور ۹۰ ناشر ملی در ۱۱۵ غرفه فروش، عرضه خواهد شد.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
امیرموسوی: مسیر دشمنان سوریه سازی ایران است / جهاد تبیین مهمترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی
در اجلاسیه ۵۶۵ شهید ارتش استان قم
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران راه برون رفت از جنگ ترکیبی را مقابله‌ای متفاوت با جنگ نظامی دانست و گفت: جهاد تبیین مهمترین راهکار مقابله با جنگ ترکیبی دشمن است.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
دانشگاه قم ظرفیت رسیدن به جایگاه جهانی را دارد
رئیس سازمان امور دانشجویان:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: دانشگاه قم با داشتن هیات علمی که دارای مدارک دانشگاهی و حوزی توامان هستند و رتبه علمی خوبی دارند، ظرفیت رسیدن به جایگاه جهانی را دارد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
یک ایران عزادار مادران و کودکانی شد که در آغوش هم به شهادت رسیدند
جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی خطاب به افرادی که در روزهای اخیر اقدام با اغتشاش کردند اعلام کرد: یک ایران عزادار مادران و کودکانی شد که در آغوش هم به شهادت رسیدند اما شما نه هشتگی برایشان زدید و نه به غیرتتان برخورد و به خیابان ها آمدید و نه حتی بیانیه ای صادر کردید.
۰۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
از تولید ۲۰۰ کتاب تا اهدای ۲ هزار جهیزیه عروس در راستای کنگره شهدای قم
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم، از تولید ۲۰۰ عنوان کتاب و تولیدات رسانه‌ای و هنری همچون ساخت فیلم سینمایی نهر خین و ارکسترال خط‌شکنان تا اهدای ۲ هزار جهیزیه عروس به خانواده‌های کمتر برخوردار در راستای برگزاری کنگره شهدای قم خبر داد.
۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۱
اجتماع بزرگ دختران فاطمی در قم با شعار «حجاب آرمان شهدای فاطمی»+ تصاویر
اجتماع بزرگ ۳ هزار نفری دختران نوجوان قمی و اصفهانی با شعار «حجاب آرمان شهدای فاطمی» در صحن صاحب الزمان (عج) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
سردار شکارچی: دشمن می‌خواهد با دوقطبی کردن، مردم را روبه‌روی هم قرار دهد
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز بزرگترین وظیفه برای ما تبیین آرمان‌های امام و شهدا برای نسل جوان است؛ چراکه دشمن نیز می‌خواهد با در قطبی کردن مردم را روبه‌روی هم قرار دهد.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
طرح تحول نظام آموزشی، فناوری‌های آینده جمهوری اسلامی ایران را تامین می‌کند
معاون وزیر علوم:
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه صنعتی قم گفت: طرح تحول نظام آموزشی، فناوری‌های آینده جمهوری اسلامی ایران را تامین می‌کند.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
«هناس» برای دانشجویان پردیس فارابی قم اکران شد
فیلم سینمایی «هناس» به همت جامعه اسلامی دانشجویی پردیس فارابی قم برای دانشجویان اکران شد.
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
دعوت دانشجویان فرهنگیان قم از امیرآبادی فراهانی برای حضور در دانشگاه
در بیانیه ای مطرح شد؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قم طی بیانیه‌ای خطاب به احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور ایشان در دانشگاه برای پاسخگویی نسبت به مسائل جذب و ورود نیرو به آموزش و پرورش شد.
۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
نمایش «فصل شیدایی» تاریخ اسلام و انقلاب را به درستی روایت می‌کند
مادر شهیدان زین‌الدین:
مادر شهیدان زین‌الدین پس از تماشای نمایش «فصل شیدایی» گفت: این نمایش، نمونه‌ای از نمایش زیبا، اثرگذار و موفق است که تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی را به درستی روایت می‌کند.
قبلی۳بعدی