۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
دانشجویان و مردم نامحرم شده‌اند!
یادداشت دانشجویی|
امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب بار‌ها فرموده ­اند که مردم سالاری دینی یکی از مبانی جامعه ماست. اما اخیرا برخلاف نظر امام و رهبری، مردم و دانشجویان نامحرمند و نباید بدانند و سوال کنند.
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
آموزش و پرورش از دانشگاه مهمتر است/ دولت در ارائه لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان اراده خود را قوی کند
زاهدی در جمع دانشجویان کرمانی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اعتقاد دارم که آموزش و پرورش از دانشگاه مهمتر است، گفت: در زمانی که نجفی وزیر آموزش و پرورش بود، بساط تربیت معلم را برچید؛ چرا که نگاه نجفی مادی و مصرف‌گرایی بود.
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
دغدغه بعضی‌ها فقط گرفتن مجوز کنسرت در دانشگاه است/ نماینده‌ای که برای ورود به مجلس میلیارد‌ها تومان هزینه کرده چگونه جبران می‌کند؟
میرسلیم در جمع دانشجویان کرمانی:
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه اجرای برخی قوانین در کشور فقط در حد حرف است، گفت: متاسفانه امروز دغدغه بعضی‌ها گرفتن مجوز یک کنسرت یا تاسیس نهاد موسیقی در دانشگاه است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
آمریکا که از برجام بیرون رفت، مسئولان گفتند با اروپا ادامه می‌دهیم/ ۷ ماه گذشته؛ خبری از تضمین نیست
غضنفری در جمع دانشجویان بافت:
نویسنده کتاب راز قطعنامه گفت: آمریکا که از برجام بیرون رفت، مسئولان گفتند ما با اروپا ادامه می‌دهیم و اکنون ۷ ماه گذشته و هنوز خبری از تضمین نیست.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
دانشجویان باید تهاجم ایدئولوژی سکولار و لبیرال را در دانشگاه‌ها بشناسند/ غرب از مکانیسم انتخابات در ایران می‌ترسد
لاریجانی در دانشگاه شهید باهنر:
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: این انقلاب نشان داد مسئولان با رای مردم بالا می‌روند و پائین می‌آیند و این مهم دستاورد عظیمی است که غرب خیلی از آن می‌ترسد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
دانشجو و دانشگاه؛ مظهر بیداری و آگاهی‌رسانی
یادداشت دانشجویی|
دانشجو، مظهر بیداری و دانشگاه، نماد آگاهی‌رسانی و مبدا تحولات کشور است. استقلال و آزادی و امنیت فضای دانشگاه به موازات استقلال، آزادی و امنیت روانی واخلاقی جامعه است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
انفجار کوره فلش در صنعت مس چندصد میلیارد از بیت‌المال را بر باد داد؛ چرا صدایی از مسئولان در نیامد؟
نقی‌زاده درسخنرانی نمازجمعه رفسنجان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) رفنسجان با تاکید بر شفاف‌سازی صنعت مس سرچشمه و خسارات برباد رفته آن گفت: علت انفجار کوره فلش معدن مس باید بررسی شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
‌نمی‌توانند به دغدغه مردم پاسخ بدهند رفتن به کنسرت و ورزشگاه را وسط می‌کشند!/ ۸۰ درصد سود سپرده‌های بانکی در اختیار ۴ درصد است
قالیباف در دانشگاه شهید باهنر کرمان:
عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه آقایان وقتی نمی‌توانند به دغدغه اصلی مردم پاسخ بدهند، دست به جنگ روانی می‌زنند گفت: آن وقت طوری وانمود می‌کنند که مشکل اصلی مردم رفتن به کنسرت و ورزشگاه است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
کامران غضنفری نقش دانشجویان را در پیشبرد انقلاب تشریح می‌کند
به مناسبت روز دانشجو؛
کامران غضنفری، محقق و پژوهشگر تاریخ معاصر ایران با موضوع نقش دانشجو در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ۱۷ آذر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان سخنرانی می‌کند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
قالیباف ۱۴ آذر در دانشگاه شهید باهنر کرمان سخنرانی می‌کند
با موضوع دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب؛
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: قالیباف، شهردار سابق ۱۴ آذر در دانشگاه حضور می‌یابد و درباره دستاور‌های ۴۰ ساله انقلاب سخنرانی می‌کند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان آغاز شد
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو؛
با هدف ارتقای سطح آمادگی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در رشته‌های مختلف ورزشی، جشنواره ورزشی دانشجویان این دانشگاه در هشت رشته ورزشی آغاز شد.
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
دانشگاهیان در کنار حوزویان پرچمدار فرهنگ، دانش، فضیلت و معنویت هستند
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان:
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان در اولین همایش ملی نظام فکری مقام معظم رهبری در گستره فرهنگ گفت: دانشگاهیان در کنار حوزویان پرچمدار فرهنگ، دانش، فضیلت و معنویت هستند.
قبلی۳بعدی