۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
۲ دانشکده جدید در دانشگاه گیلان راه اندازی می‌شود
رئیس دانشگاه گیلان خبر داد
رئیس دانشگاه گیلان از راه‌اندازی دانشکده‌های علوم و فنون نوین دریایی در بندر انزلی و دانشکده حفاظت از زیرساخت‌ها در پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان خبر داد.
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
دریافت هر گونه مبلغ مازاد در راستای عوارض ساختمانی و ساخت و ساز تخلف است
رئیس شورای اسلامی شهر رشت:
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: دریافت هر گونه مبلغ مازاد در راستای عوارض ساختمانی و ساخت وساز تخلف است و یقینا در صورت مشاهده چنین موردی نیز با متخلف و یا متخلفین برخورد قانونی می‌شود.
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶
اجرای طرح‌های مختلف و برنامه‌ریزی برای تفکیک زباله در رشت
شهردار رشت با اشاره به اینکه گشت‌زنی‌ها به منظور اجرای پروژه تفکیک زباله از مبدا آغاز شده است، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشکل پسماند رشت با سرعت برطرف شود.
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۹
افزایش کشفیات مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت:
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت با بیان اینکه نقش دهیاران و بخشداران در آموزش و آگاه‌سازی اعتیاد بسیار مهم است، گفت: خیلی از جوانان و خانواده‌ها بسیاری از انواع مخدر‌های جدید را نمی‌شناسند، لذا باید یک آگاه‌سازی آموزشی در نواحی روستایی صورت گیرد.
۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
وزرات امور خارجه، سفیر سوئد را اخراج کند
در بیانیه مطرح شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در بیانیه‌ای اعلام کرد: باید وزرات امور خارجه، سفیر سوئد را اخراج کند! امید است مسئولان جمهوری اسلامی ایران تدابیر لازم را اندیشیده، اقدامات جدی و سریع در این زمینه بعمل آورند.
۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲
رفع مسائل زیست محیطی خزر باید در اولویت دانشگاه‌ها قرار گیرد
رئیس دانشگاه گیلان:
رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به لزوم تحقیق دانشگاه‌های حاشیه خزر در خصوص آلودگی‌های زیست محیطی گفت: رفع مشکلات زیست محیطی باید در دستور کار دانشگاه‌های حاشیه خزر باشد.
۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
آغاز به کار کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان در آستارا
نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان در آستارا با حضور وزیر راه و شهرسازی کشور، معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان و جمعی از استانداران استان‌های هم‌مرز پیش از ظهر امروز در بندر آستارا آغاز به کار کرد.
۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
معادن گیلان ۲۰ درصد مصالح مورد نیاز استان را تامین می‌کند
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: کل معادن گیلان فقط ۲۰ درصد مصالح مورد نیاز این استان را تهیه می‌کنند و ما بقی از استان‌های همجوار وارد می‌شود.
۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵
تصویب بودجه فرهنگی برای بانک‌ها و شرکت‌های دولتی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر اینکه یکی از مشکلات ما در حوزه فرهنگی نداشتن ضمانت اجرایی برخی برنامه‌ها بود، گفت: اخیراً براساس ماده پنج تبصره ۹ لایحه شرکت‌های دولتی و بانکی مکلف شدند تا یک درصد از بودجه خود را برای هم افزایی و ارتقای فعالیت‌ها و تولیدات فرهنگی اختصاص دهند.
۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
دفتر خبرگزاری دانشجو در گیلان افتتاح شد+ تصاویر
دفتر خبرگزاری دانشجو در استان گیلان افتتاح و امید انصافی مدیر خبرگزاری SNN در این استان شد.
۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸
۴۰ درصد از کارگاه‌های تولیدی گیلان، تنها یک نفر بیمه شده دارد
سرپرست تأمین اجتماعی گیلان با بیان اینکه ۸۰۰ واحد صنعتی بیش از ۵۰ نفر بیمه شده دارند، گفت: ۴۱ هزار کارگاه تولیدی در استان فعال هستند و از این تعداد بیش از ۳۰ هزار کارگاه، کمتر از ۵ بیمه شده دارند.
۱۵ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
دومین روز کنکورسراسری ۱۴۰۲ در گیلان
داوطلبان گروه‌های تجربی و زبان‌های خارجی امروز در ۱۵ شهرستان گیلان باهم رقابت می‌کنند.
قبلی۵بعدی