۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
مرحله نهایی مسابقات منطقه‌ای مناظره دانشجویی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد
مرحله نهایی مسابقات منطقه‌ای مناظره‌های دانشجویی به همت جهاد دانشگاهی استان اصفهان و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان و نمایندگانی از ۸ استان و ۱۲ دانشگاه با هدف تقویت فضای گفت‌وگو، مناظره و نقد بین دانشجویان و دانشگاهیان برگزار شد.
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی حامی تولید نوآورانه است
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی:
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: پس از هفده دوره شاهد بلوغ جشنواره شیخ بهایی و رشد خدماتی هستیم که این جشنواره به فن آفرینان ارائه می‌دهد. وظیفه مشترک امروز، ارتقای سهم نوآوری در اقتصاد کشور است بنابراین در سال رشد تولید با حمایت‌های خود حامی نوآوری خواهیم بود.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
تفاهم‌نامه ساخت شهرک دانشگاهیان دانشگاه کاشان امضا شد
تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری کاشان و دانشگاه کاشان با هدف همکاری در زمینه تولید مسکن و بهره برداری از توان ظرفیت‌های این دانشگاه، منعقد شد.
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
دانشجویان اصفهانی از فرماندهی انتظامی برای برخورد با بی حجابی حمایت می‌کنند
۱۰ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان:
۱۰ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اصفهان ضمن محکوم کردن نقض قانون حجاب وعفاف، از برخورد با بی حجابی توسط نیروی انتظامی حمایت کردند
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
تجاوز معادن به حریم زندگی در طرق رود / فعالیت بی‌ضابطه معادن توسعه را ناپایدار می‌کند
گزارش |
زندگی در شهر طرق رود از توابع نطنز سخت شده، چون معادن حاضر نیستند فاصله قانونی را با منازل مسکونی مردم رعایت کنند و در نتیجه مردم هم از آلودگی هوا و آلودگی صوتی این معادن در رنجند.
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
هفتمین دوره اعطای جایزه محیط‌ زیست ویژه دانشجویان دانشگاه‌های کشور برگزار شد
هفتمین دوره اعطای جایزه محیط‌ زیست ویژه دانشجویان دانشگاه‌های کشور با حضور رئیس سازمان محیط زیست استان اصفهان، مسئولان و پژوهشگران در حوزه محیط‌ زیست برگزار شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
دولتمردان نقش سازنده کارگران را در توسعه و پیشرفت تولید کشور ارج گذارند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه‌ای به مناسبت روز کارگر، از مسئولان خواست تا نقش سازنده کارگران بزرگوار را در توسعه و پیشرفت تولید کشور ارج گذارند.
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳
اعلام ۳ روز عزای عمومی در کاشان به مناسبت شهادت آیت‌الله سلیمانی
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: بر اساس اعلام از سوی نماینده، ولی فقیه و فرماندار کاشان سه روز عزای عمومی از امروز در کاشان به مناسبت شهادت آیت‌الله سلیمانی اعلام شد.
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۷
پویش نذر قربانی به همت جهادگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان راه‌اندازی شد
پویش نذر قربانی به همت گروه جهادی فاطمه الزهرا (س) وابسته بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فراخوان راه اندازی پویش راه‌اندازی شد.
۳۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
اجرای بورسیه صنعت و جامعه در دانشگاه اصفهان
نشست هیات رییسه دانشگاه اصفهان با مدیران صنایع و شرکت های فعال استان با هدف اعطای تسهیلات و بورسیه تحصیلی به داوطلبان کنکور و دانشجویان در صنایع برگزار شد.
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
سالانه ۴۵ هزار هکتار به کانون‌های بحرانی فرسایش خاک در اصفهان اضافه می‌شود
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان:
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: سالانه ۴۵ هزار هکتار به کانون‌های بحرانی فرسایش خاک در این استان افزوده می‌شود که دلیل اصلی آن تغییرات اقلیمی است.
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۸
ما همان نسلی هستیم که رژیم صهیونیستی را ریشه کن خواهیم کرد
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیانیه‌ای اعلام کرد که ما همان نسلی هستیم که رژیم صهیونیستی را ریشه کن خواهیم کرد.
قبلی۵بعدی