۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
جذب اعتبار برای طرح‌های توسعه‌ای در سطح ملی
وزیر علوم خبر داد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از جذب یک میلیارد تومان اعتبار در قالب طرح‌های توسعه‌ای در سطح نیازسنجی ملی خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خوزستان / نسبت به دخالت نمایندگان در انتصابات مدیران آموزش و پرورش هشدار می‌دهیم
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خوزستان طی نامه‌ای خطاب به مجمع نمایندگان استان خوزستان نسبت به دخالت نمایندگان مجلس در انتصابات آموزش و پرورش انتقاد کرد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵
۵۵۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی در خوزستان در دست اجراست / ۱۵۰۰ کیلومتر جاده زیر بار ترافیکی رفته است
معاون وزیر راه و شهرسازی:
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در خوزستان یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی در قالب ۱۵ طرح در دستور کار قرار داشت که بخش زیادی از این طرح‌ها اجرایی و زیر بار ترافیکی رفته و هم اکنون حدود ۵۵۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی در سراسر خوزستان در دست اجراست.
۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
آغاز به کار کنگره شهدای دانشجومعلم استان خوزستان
جلسه ستاد کنگره شهدای دانشجومعلم استان خوزستان و ستاد راهیان نور به همت حوزه بسیج دانشجویی شهید ملایی دانشگاه فرهنگیان خوزستان با حضور مسئولان استانی و دانشجومعلمان راهبر راهیان نور برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
مشکل فاضلاب ۶۵۰ خیابان در اهواز برطرف شده است / حجم بارندگی‌ها، علت کندی پیشرفت پروژه
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در یک سال گذشته اصلاح شبکه و اقدامات توسعه‌ای در بحث فاضلاب ۶۵۰ خیابان اهواز انجام شده است تا شاهد حل مشکلات فاضلاب در این خیابان‌ها و مناطق اهواز باشیم.
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
چرا گروه‌های فشار و برخی نمایندگان مجلس دخالت غیر تخصصی در آموزش و پرورش دارند؟
نماینده دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان خوزستان:
نماینده دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اهمیت نگاه تخصصی به یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های کشور که تاثیر پذیری میلیونی در جامعه دارد، گفت: امروز مسئله اصلی، متن و نبض حیاتی جامعه ما آموزش و پرورش است.
۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
بهادری: تورم و خلق پول در دولت روحانی بی‌سابقه بود / خوزستان برای دولت سیزدهم موضوع خاص و ویژه‌ای است + فیلم
در دانشگاه شهید چمران اهواز
برنامه آرمان تا واقعیت به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت ایام دهه فجر با حضور و سخنرانی علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در سالن آمفی تئاتر دانشکده اقتصاد این دانشگاه برگزار شد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
سخنگوی دولت در جمع دانشجویان خوزستان حاضر می‌شود
۱۷ بهمن؛
سخنگوی دولت سیزدهم فردا، ۱۷ بهمن ماه در نشستی با عنوان «آرمان تا واقعیت» در جمع دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز حاضر می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
اولین رویداد تخصصی کشاورزی «فلاحت احسان» در استان خوزستان برگزار می‌شود
به همت بسیج دانشجویی استان خوزستان؛
مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی بسیج دانشجویی خوزستان بزرگترین رویداد نقش آفرینی تخصصی اساتید، دانشجویان، علاقه‌مندان و گروه‌های جهادی فعال در عرصه‌های کشاورزی، دامپروری و تامین امنیت غذایی را در این استان برگزار می‌کند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
به دنبال احیای شهر دانشگاهی جندی شاپور هستیم
رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول:
مهدی بدیعی در آیینی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول معرفی و از زحمات محمدرضا عصاری رییس پیشین قدردانی شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
بهره‌برداری از ۱۴ طرح آبرسانی دهه فجر در خوزستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بهره برداری از ۱۴ طرح در بخش آب شهری و روستایی خوزستان از دهه فجر گفت: بهره برداری از این طرح ها موجب دسترسی ۱۲۱ هزار نفر از جمعیت این استان به آب شرب با کیفیت و پایدار می‌شود.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
اردو‌های راهیان نور زمینه آشنایی دانشجویان با رشادت‌های شهدا و ایثارگران را فراهم می‌کند
زلفی‌گل:
وزیر علوم گفت: برگزاری اردو‌های راهیان نور زمینه‌ آشنایی دانشجویان با رشادت‌های شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و پیشرفت‌های کشور پس از انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند.
قبلی۲بعدی