۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
پخت بیش از ۳۰ هزار غذای متبرک توسط آشپزهای جهادی + عکس
حسنیه دانشجو|
۲۸۰ نفر از آشپزهای متبرع ایرانی با هماهنگی قرارگاه جهادی امام‌ رضا(ع) در موکب مضیف عتبه علویه(ع) برای زائران اربعین به خدمت‌رسانی مشغول هستند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
نیمی از زائران اربعین به کشور بازگشتند
حسینیه دانشجو|
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه نیمی از زائران اربعین به کشور بازگشتند، گفت: تاکنون ۶۱ درصد زائران اربعین حسینی از مرز مهران وارد کشور شده‌اند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
دستور ویژه رئیسی برای ادامه خدمت‌رسانی به زوار اربعین
حسینیه دانشجو|
تولیت آستان قدس رضوی رضوی در پی افزایش هزینه‌های سفر زائران اربعین دستور داد خدمت‌رسانی خدام آستان قدس رضوی در ۸ مرز ایران و ۵ نقطه عراق به ویژه مرز مهران تا پایان هفته جاری استمرار داشته باشد.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
۳۰ مصدوم به بیمارستان الحسین کربلا منتقل شدند/ ۱۲۴ هزار زائر به درمانگاه هلال احمر مراجعت داشتند
مسؤول درمانگاه جمعیت هلال احمر در عمود ۱۰۹۲:
مسؤول درمانگاه جمعیت هلال احمر در عمود ۱۰۹۲ با اشاره به مراجعه ۱۲۴ هزار زائر به ۲ درمانگاه هلال احمر در عمود‌های ۱۰۸۰ و ۱۰۹۲، گفت: ۳۰ مصدوم از این ۲ درمانگاه جهت درمان‌های تکمیلی به بیمارستان الحسین کربلا اعزام شدند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
تصاویر زیبای هوایی از حضور میلیون‌ها زائران اربعین در کربلا
حسنیه دانشجو|
هم‌زمان با اربعین حسینی میلیون‌ها زائر از شهرها و کشورهای مختلف خود را به کربلا رساندند تا به زیارت شهدای نینوا مشرف شوند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
مشارکت ۲۰ میلیون زائر با حضور زائرانی از ۵۰ کشور جهان در حماسه اربعین
حسینیه دانشجو|
مراسم اربعین حسینی امسال با شکوه هر چه تمام‌تر با حضور ۲۰ میلیون زائر عاشق و عزادار و محب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام از داخل و خارج عراق برگزار شد .
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
تسریع روند بازگشت زائران اربعین حسینی به کشور
حسینیه دانشجو|
بسیاری از زائران اربعین حسینی روز گذشته به کشور بازگشتند که با توجه به حجم بالای زائران امروز نیز بخش زیادی از آ‌ن‌ها وارد کشور می‌شوند.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
پای معاون اول رییس جمهور به کربلا نرسید!
اسحاق جهانگیری، معاون‌اول رئیس‌جمهور که برای حضور در مراسم اربعین حسینی، از مرز هوایی نجف، وارد عراق شده بود به دلیل ترافیک سنگین در مسیر کربلا، موفق به زیارت امام حسین(ع) نشد.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
بزرگ‌ترین هیأت عزاداری عراقی‌ها در کربلا + تصاویر
هیأت بنی‌عامر یکی از هیأت‌های بزرگ عراقی که از بصره حرکت خود را آغاز می‌کند، هم‌زمان با اربعین حسینی خود را به کربلا و بین‌الحرمین رسانده و در آنجا به عزاداری می‌پردازد.
۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
زوار در موج بازگشت هم با پلیس همکاری کنند
معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا:
معاون اجرایی پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تاکید فرمانده ناجا بر لزوم تکریم زوار اربعین، گفت: با آغاز موج بازگشت نیز انتظار می‌رود زوار با خدمتگزاران خودشان در نیروی انتظامی همچنان همکاری داشته باشند و به توصیه‌های پلیس توجه کنند.
۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
آشپزهای جهادی در «مضیف عتبه علویه (ع)»/ پخت بیش از ۳۰ هزار غذای متبرک
خدمات رسانی ۲۸۰ نفر آشپزهای متبرع ایرانی که با هماهنگی قرارگاه جهادی امام‌ رضا (ع) در "موکب مضیف عتبه علویه(ع) "حاضر شدند.
۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
استقرار بیش از ۱۰۰ موکب در ۵ مسیر منتهی به حرم عبدالعظیم حسنی (ع)
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان ری خبر داد
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان ری با اشاره به برگزاری آیین پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) گفت: به‌منظور رفاه حال زائران حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، ۱۰۰ موکب در ۵ مسیر منتهی به حرم مستقر است.
قبلی۵بعدی