۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
عین اللهی: پژوهش ها باید منطبق بر رفع مشکلات مردم باشد
وزیر بهداشت: هرشخصی که در کرونا مقاله داده باشد دوبرابر دیگر مقالات امتیاز دریافت می کند.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴
عین اللهی: دانشجو یعنی یک عنصر فعال در تمامی زمینه ها/ معوقه جامعه سلامت هفته گذشته به دانشگاه ها تخصیص داده شد
وزیر بهداشت در آیین بازگشایی دانشگاه های علوم‌ پزشکی کشور: 250 هزار دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی وجود دارد که ثروت بزرگی برای ما است.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
عین اللهی: امیدواریم با طرح تحول آموزش موتور پیشرفت در دانشگاه ها روشن شود
وزیر بهداشت در آیین بازگشایی دانشگاه های علوم‌ پزشکی کشور: امروز بیش از 90 درصد اساتید دانشگاه های علوم پزشکی واکسینه شده اند. در طرح تحول جدید کلیه اساتید جوان، آموزش های نوین را فرا می گیرند. در آیین نامه ارتقای جدید، آموزش مورد توجه قرار گرفته است.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
عین اللهی: تا امروز بیش از 200 شهید مدافع سلامت به جامعه تقدیم شده است
وزیر بهداشت در آیین بازگشایی دانشگاه های علوم‌ پزشکی کشور: امروز در اوج تخریب علیه کشور میبینیم که ایرانیان می درخشند. جوانان امروز ما مانند همان جوانان دفاع مقدس هستند. در هفته گذشته 8 میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است/ این تعداد به اندازه جمعیت برخی کشورها در اطراف ما است.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
زلفی گل: دولت جدید، سیاست‌های جدید را هم در پی دارد که وزارت علوم از این قاعده مستثنی نیست
وزیر علوم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: در این دوره به توسعه تحقیقات کاربردی خواهیم پرداخت. بنا داریم شیوه پذیرش دانشجویان ارشد و دکتری را بجای دانشگاه محوری به استاد محوری تغییر دهیم.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
وزیر علوم: اصلاحات در کنکور با توجه به مصوبات مجلس انجام می‌شود
زلفی گل به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: دانشگاه‌ها به صورت تلفیقی به کار خود ادامه می‌دهند. مقطع کارشناسی به شکل مجازی و مقطع ارشد و دکتری در شرایط خاص به صورت حضوری.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
زلفی گل: در سال‌های گذشته سهمیه‌ها ساماندهی شده اند و می‌توان گفت سهمیه خاصی به اعضای هیئت علمی اختصاص ندارد
وزیر علوم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: اعضای هیئت علمی فقط می‌توانند فرزندان خود را در صورت داشتن نمره لازم به شهر خود انتقال دهند.
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
قالیباف: رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس حضور مردم در صحنه بود
رئیس مجلس: ما در دوران دفاع مقدس یادمان هست که بخاطر تحریم توسط دشمن در پشت خاکریزها کیسه گونی هم نداشتیم، یادمان هست که سیم خاردار نداشتیم چه برسد به سلاح و مهمات. اگر یک دوره آموزشی برای یک افسر 5 سال زمان می‌برد، مردم ما در در دوران دفاع مقدس تنها در 5 هفته خود را آماده می‌کردند و در میدان جنگ آموزش های تخصصی را می‌دیدند.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
سردار سلامی: قدرت های بزرگ با جهان بینی امام و رهبری در چشم مردم ما کوچک شدند
فرمانده کل سپاه در مراسم چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس: اگر دفاع مقدس نبود پیروزی امروز برایمان محقق نمی شد. دفاع مقدس این ظرفیت را به ما نشان داد که قدرت های بزرگ به نسبت بزرگی خود قابلیت شکست دارند. این انقلاب است که با نشاط درحال پیشروی است. قدرت آمریکای امروز مانند آمریکای 20 سال گذشته نیست.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: امروز آمریکا از عراق و افغانستان خارج نمی‌شود بلکه از آن‌ها اخراج می‌شود
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: استقامت ملت‌ها قوی تر از قدرت ابر قدرت هاست. آمریکا به جای تغییر روش خود با جهان، روش جنگ خود را تغییر داده است. تحریم دارو در زمان کرونا از جنایات امریکا علیه بشر است. خواستار ثبت جنایت سازمان یافته آمریکا علیه حقوق بشر در تاریخ جهان هستم. ایران قطب پزشکی آسیاست.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: اگر جانفشانی‌های شهید سردار سلیمانی و ابومهدی نبود، داعش همسایه مدیترانه‌ای اروپا بود
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: اندیشه راهبردی ایران ریشه در اسلام ناب دارد. انقلاب اسلامی حامی آزادی و مانع افراط گرایی است. سیاست ما حفظ ثبات و تمامیت ارضی تمام منطقه است. علی رغم تحریم‌های حقوق بشری به جمع تولیدکنندگان واکسن در جهان پیوسته‌ایم.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
اردوغان: مردم افغانستان با سرنوشت خود روبرو شده اند و به کمک و همبستگی جامعه بین المللی نیاز دارند
رئیس جمهور ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل: ما در زمینه مقابله با کرونا به 152 کشور کمک پزشکی ارائه کردیم. علی رغم تلاش های ما برای واکسیناسیون علیه کرونا ، هنوز درگیر همه گیری این ویروس هستیم. در آینده نزدیک ، ما یک واکسن ملی معرفی خواهیم کرد. ما به نقش برادرانه خود در کمک به مردم افغانستان ادامه می دهیم. ما تنها متحد ناتو هستیم که با داعش مقابله کرده و این سازمان تروریستی را شکست داد. ما باید اراده قوی تری برای حل بحران سوریه نشان دهیم. باید تلاش بیشتری برای یافتن راه حلی سیاسی برای بحران سوریه به نحوی که خواسته های مردم سوریه را برآورده کند ، انجام شود. جامعه بین المللی نمی تواند اجازه دهد بحران سوریه تا 10 سال دیگر ادامه یابد. ما در کشور خود علاوه بر پناهندگان سوری میزبان یک میلیون پناهنده از ملیت های مختلف هستیم. ما معتقدیم که باید تلاش های بیشتری برای حفاظت از حقوق مسلمانان اویغور در چین انجام شود.
۱بعدی