۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
زلفی گل: دولت جدید، سیاست‌های جدید را هم در پی دارد که وزارت علوم از این قاعده مستثنی نیست
وزیر علوم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: در این دوره به توسعه تحقیقات کاربردی خواهیم پرداخت. بنا داریم شیوه پذیرش دانشجویان ارشد و دکتری را بجای دانشگاه محوری به استاد محوری تغییر دهیم.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
وزیر علوم: اصلاحات در کنکور با توجه به مصوبات مجلس انجام می‌شود
زلفی گل به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: دانشگاه‌ها به صورت تلفیقی به کار خود ادامه می‌دهند. مقطع کارشناسی به شکل مجازی و مقطع ارشد و دکتری در شرایط خاص به صورت حضوری.
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲
زلفی گل: در سال‌های گذشته سهمیه‌ها ساماندهی شده اند و می‌توان گفت سهمیه خاصی به اعضای هیئت علمی اختصاص ندارد
وزیر علوم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید: اعضای هیئت علمی فقط می‌توانند فرزندان خود را در صورت داشتن نمره لازم به شهر خود انتقال دهند.
۰۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
قالیباف: رمز پیروزی در دوران دفاع مقدس حضور مردم در صحنه بود
رئیس مجلس: ما در دوران دفاع مقدس یادمان هست که بخاطر تحریم توسط دشمن در پشت خاکریزها کیسه گونی هم نداشتیم، یادمان هست که سیم خاردار نداشتیم چه برسد به سلاح و مهمات. اگر یک دوره آموزشی برای یک افسر 5 سال زمان می‌برد، مردم ما در در دوران دفاع مقدس تنها در 5 هفته خود را آماده می‌کردند و در میدان جنگ آموزش های تخصصی را می‌دیدند.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
سردار سلامی: قدرت های بزرگ با جهان بینی امام و رهبری در چشم مردم ما کوچک شدند
فرمانده کل سپاه در مراسم چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس: اگر دفاع مقدس نبود پیروزی امروز برایمان محقق نمی شد. دفاع مقدس این ظرفیت را به ما نشان داد که قدرت های بزرگ به نسبت بزرگی خود قابلیت شکست دارند. این انقلاب است که با نشاط درحال پیشروی است. قدرت آمریکای امروز مانند آمریکای 20 سال گذشته نیست.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: امروز آمریکا از عراق و افغانستان خارج نمی‌شود بلکه از آن‌ها اخراج می‌شود
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: استقامت ملت‌ها قوی تر از قدرت ابر قدرت هاست. آمریکا به جای تغییر روش خود با جهان، روش جنگ خود را تغییر داده است. تحریم دارو در زمان کرونا از جنایات امریکا علیه بشر است. خواستار ثبت جنایت سازمان یافته آمریکا علیه حقوق بشر در تاریخ جهان هستم. ایران قطب پزشکی آسیاست.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: اگر جانفشانی‌های شهید سردار سلیمانی و ابومهدی نبود، داعش همسایه مدیترانه‌ای اروپا بود
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: اندیشه راهبردی ایران ریشه در اسلام ناب دارد. انقلاب اسلامی حامی آزادی و مانع افراط گرایی است. سیاست ما حفظ ثبات و تمامیت ارضی تمام منطقه است. علی رغم تحریم‌های حقوق بشری به جمع تولیدکنندگان واکسن در جهان پیوسته‌ایم.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
اردوغان: مردم افغانستان با سرنوشت خود روبرو شده اند و به کمک و همبستگی جامعه بین المللی نیاز دارند
رئیس جمهور ترکیه در مجمع عمومی سازمان ملل: ما در زمینه مقابله با کرونا به 152 کشور کمک پزشکی ارائه کردیم. علی رغم تلاش های ما برای واکسیناسیون علیه کرونا ، هنوز درگیر همه گیری این ویروس هستیم. در آینده نزدیک ، ما یک واکسن ملی معرفی خواهیم کرد. ما به نقش برادرانه خود در کمک به مردم افغانستان ادامه می دهیم. ما تنها متحد ناتو هستیم که با داعش مقابله کرده و این سازمان تروریستی را شکست داد. ما باید اراده قوی تری برای حل بحران سوریه نشان دهیم. باید تلاش بیشتری برای یافتن راه حلی سیاسی برای بحران سوریه به نحوی که خواسته های مردم سوریه را برآورده کند ، انجام شود. جامعه بین المللی نمی تواند اجازه دهد بحران سوریه تا 10 سال دیگر ادامه یابد. ما در کشور خود علاوه بر پناهندگان سوری میزبان یک میلیون پناهنده از ملیت های مختلف هستیم. ما معتقدیم که باید تلاش های بیشتری برای حفاظت از حقوق مسلمانان اویغور در چین انجام شود.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳
رئیسی: پروژه ضد ایرانی آمریکا به طور کامل شکست خورده است
رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل: محاصره همه جانبه، غزه را به بزرگترین زندان دنیا تبدیل کرده است. پروژه ضد ایرانی آمریکا به طور کامل شکست خورده است،اما سیاست ایران ستیزی همواره ادامه دارد. آژانس اتمی تعهدات ایران به موارد هسته ای را تایید کرده با این حال امریکا به تعهدات خود بازنگشته است. به دنبال تعامل موثر با همه‌ ی کشورهای جهان به خصوص همسایگان هستم.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳
گوترش: احیای جهان بعد از بحران کرونا متوازن نیست و در بعضی کشورها بحران کرونا بیداد میکند
دبیرکل سازمان ملل: باید سرمایه گزاری کنیم در کارهای پیشگیرانه و خلع سلاح و مبارزه با تروریسم. ما احتیاج به اقداماتی داریم که مبناشون احترام به حقوق بشر باشد. باید گاز های گلخانه ای را کاهش داده و تاب آوری کشور ها را در مقابل گرمایش زمین افزایش بدهیم. پیام من به همه کشور های سازمان ملل این است که منتظر دیگران نباشید و گام اول را شما در مقابل تغییرات اقلیمی بردارید. باید پاندمی کرونا را برای همه ی جهان به پایان ببریم و واکسیناسیون را افزایش دهیم. احیای جهان بعد از بحران کرونا متوازن نیست و در بعضی کشورها بحران کرونا بیداد میکند،بعضی کشور های فقیر شاید پس از کرونا سال های سال زمین گیر بشوند. 650 میلیارد دلار توسط صندوق جهانی برای کشور های فقیر اختصاص یافته اما این پول ها به سمت کشور هایی می رود که کمتر به این پول احتیاج دارند!
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
سردار سلامی: خطر رژیم صهیونیستی برای ما کمتر از نیش پشه است
فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس: وقتی برای بزرگترین امپراطوری نظامی بشر که آمریکا است قدرت سازی می کنیم، دیگر قدرت های کوچک مانند رژیم صهیونیستی در معادلات ما حساب نمی شوند. برای شکست آمریکا قدرت اندوزی کرده ایم. امروز شاهنامه های بیشماری به اندازه شهدا و رزمنده های ما وجود دارد. بیان خاطره شهدا و آشنایی جوانان با دفاع مقدس می تواند باوری زیبا و جدید به جوانان بدهد. وقتی کشور به قدرت علم و فناوری دست پیدا کند قطعا پیروز خواهد شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۴
سردار سلامی: دشمنان ما در سرآشیبی سقوط هستند / حقیقتا مردم ایران تحریم ها را شکست داده‌اند
فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه مراسم تجلیل و تکریم از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس: انسان ها در دفاع مقدس سبب پیروزی جمهوری اسلامی شدند. هرچه دشمن به سمت مردم ایران می آید درواقع ازمردم ما دورتر خواهد شد/ مردم ما در مقابل عملیات رسانه ای دشمنان ایستادگی می کنند. به برکت وجود رهبر انقلاب، مردم و اسلام بر دشمنان غلبه خواهیم کرد .
قبلی۶بعدی