۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
روایت لحظه به لحظه از بازدید رهبر انقلاب از غرفه مجمع ناشران
رهبر گفت: وقتی پهلوی‌ها روی کار آمدند با تمام توان علیه سلسله قاجار تبلیغ کردند و اجازه ندادند یک نکته مثبت از شاهان قاجار در ذهن مردم بماند، اما ....
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
وزیر سابق دفاع از نمایشگاه کتاب بازدید کرد
وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران ضمن تاکید بر ضرورت پرداختن به ادبیات دفاع مقدس گفت حضور آحاد مردم باعث پیروزی در دفاع مقدس شد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
رمانی دینی با استقبال ۱۵۰ هزار نفری
پرطرفدارترین‌های نمایشگاه کتاب تهران (۵)؛
گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در ساعات پایانی هر روز نمایشگاه کتاب تهران نسبت به معرفی یکی از پرطرفدارترین کتاب تهران اقدام خواهد کرد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
کتاب یا ما؛ کدام از هم طلبکاریم؟
پیشنهاد «دانشجو» برای نمایشگاه کتاب تهران (۸)؛
گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو در ایام ۱۰ روزه برپایی نمایشگاه کتاب تهران به معرفی ۳۰ کتاب مناسب در موضوعات و بخش‌های مختلف می‌پردازد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۱
نمایشگاه کتاب در حوزه نمایشگاهی عملکرد موفقی داشته است
دهقان در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب تهران؛
مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: نمایشگاه کتاب در حوزه نمایشگاهی عملکرد موفقی داشته و داده‌ها نشان می‌دهد چه گرایش‌هایی در این زمینه وجود دارد و چه کتاب‌هایی از متقاضیان بیشتری برخوردار هستند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
۲۹ ناشر از حضور در نمایشگاه سال آینده محروم شدند
مدیر کمیته رسیدگی به تخلفات نمایشگاه کتاب از صدور ۱۰۹ رأی برای ناشران متخلف نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: ۲۹ ناشر از حضور در نمایشگاه‌های استانی و نمایشگاه کتاب سال آینده محروم شدند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
نقدی: دولت مشکل کاغذ ناشران را حل کند
سردار محمد رضا نقدی در بازدید از نمایشگاه کتاب با بیان اینکه مردم و اصحاب قلم ونشر انتظار دارند مشکلات این عرصه حل شود گفت: دولت مشکل کاغذ ومسایل پیرامونی آن را حل کند ونگذارد هزینه های نشر بیش از این بالا برود.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
لبیک «انتشارات شهید کاظمی» به مطالبه رهبر انقلاب
انتشارات شهید کاظمی پس از مطالبه رهبر انقلاب در راستای انتشار آثاری با محوریت برملا ساختن خیانتهای پهلوی و مبارزه با تطهیر آن، اقدام به مذاکره با ناشران کرده تا درخواست رهبر انقلاب را لبیک گفته باشد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
از داستانی درباره جنگ تا سیاحتی در کوفه در نمایشگاه کتاب
پیشنهاد «دانشجو» برای نمایشگاه کتاب تهران (۷)؛
گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو در ایام ۱۰ روزه برپایی نمایشگاه کتاب تهران به معرفی ۳۰ کتاب مناسب در موضوعات و بخش‌های مختلف می‌پردازد.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
روایت اشغال خرمشهر در «ایران شهر» در نمایشگاه کتاب
جلد اول رمان «ایران شهر» اثر محمدحسن شهسواری با محوریت اشغال خرمشهر از سوی نشر شهرستان ادب منتشر شد.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
رهبرانقلاب گفتند برای حل مشکل کاغذ هرکمکی لازم است انجام می‌دهم
مدیر عامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی:
مدیر مجمع ناشران انقلاب اسلامی گفت: رهبرانقلاب در موضوع کاغذ فرمودند من کمک خواهم کرد. شما تشکل‌های نشر زمینه را فراهم کنید من کمک می‌کنم.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
حضور پررنگ دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران
دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی (راه‌یار) با کتاب‌هایی مانند «آرزوهای دست‌ساز»، «از دشت لیلی تا جزیره مجنون»، «ساده رنگ»، «دختر تبریز»، «خانم مربی» و «مربای گل محمدی» در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.
قبلی۳بعدی