۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
تشریح عملیات «ظفر ۱» به مناسبت سالروز این عملیات
امروز هفدهم خردادماه مصادف با سالروز آغاز «عملیات ظفر ۱» است که در سال ۱۳۶۴ انجام شد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
روزنامه‌ها فردای ١٥ خرداد ٤٢ چه نوشتند؟
روزنامه اطلاعات که سال ۴۲ وابسته به رژیم پهلوی بود، در گزارش مفصلی که روز ۱۶ خرداد از وقایع روز گذشته‌اش منتشر کرد، به حضور تانک‌های نظامی و تیراندازی به سوی مردم اعتراف کرد.
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰
یادکردی از ۱۵ خرداد سال ۶۳ در بانه
شدت حمله هوایی جنگنده‌های بعثی به بانه بسیار بود به طوری که ۲۱۵ شهید و ۴۰۰ جانباز نتیجه این جنایت بعثی‌ها بود.
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
جانباز شیمیایی که در اوج کرونا جهادگر شد + تصاویر
گزارش |
جوکار، جانبار جهادگر گفت: با خدا بسته‌ام و آرزو کرده‌ام که به مرگ عادی نمیرم و به شهادت برسم. این کار جهادی را هم به عنوان جهاد در راه خدا انجام دادم.
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۰
از حمام خون در تهران تا کفن‌پوشان ورامین
سالروز قیام خونین 15 خرداد؛
«پانزدهم خرداد 1342، مردم تهران هم چون ساير شهرها، در اعتراض به دستگيری امام خمينی (ره ) به خيابان ها ريختند و قيام خونين خويش را آغاز کردند. سيل خروشان کشاورزان غيور و...»
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
سیاهپوستانی در نقاشی عروج امام (ره) + تصاویر
امام خمینی (ره) به رنگین‌پوستان توجه ویژه‌ای داشت و از آن‌ها با عنوان «فرزندان عزیز» یاد کرد. ایشان همچنین در ماجرای تسخیر لانه جاسوسی، سیاه‌پوستان و زنانی که جاسوسی آنان معلوم نیست، فوراً آزاد شوند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
مروری بر عملیات «نصر ۲»
در اولین ساعات بامداد روز سیزدهم خرداد سال ۱۳۶۶ تیپ ۴۰ سراب از یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران با پنج گردان، عملیات نصر ۲ را با رمز «یا حسین مظلوم (ع)» در یال‌های غربی ارتفاعات مرکزی «میمک» اجرا کرد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
آمادگی گروه‌های نمایشی تئاتر خیابانی سراسر کشور برای آغاز فعالیت‌ها
مدیر کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره هنر‌های نمایشی از اعلام آمادگی کامل گروه‌های تئاتر خیابانی سراسر کشور برای آغاز فعالیت‌های خود خبر داد و گفت: منتظر مجوز‌های لازم ستاد ملی کرونا هستیم.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
ترجمه ۴۰ عنوان کتب مرتبط با شهدا توسط ارتش
سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران تا پایان امسال ۴۰ عنوان کتاب را به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر می‌کند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
مداحی که ۴۰ روز پس از عروج، گره‌گشای نیازمندان شد
خانواده یونس حبیبی مداح اهل بیت (ع) بعد از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی در آستانه ماه رمضان، قرارگاه شهید حاج یونس حبیبی را راه‌اندازی کردند و در حدود ۴۰ روز بعد از عروجش، به ۶۹ خانواده کمک‌رسانی کردند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
آشنایی بیشتر با حاج سیدعلی‌اکبر ابوترابی به بهانه سالروز عروج «سید آزادگان دفاع مقدس»
حجت‌لاسلام حاج سیدعلی‌اکبرابوترابی از جمله رزمندگان آزاده و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده است که با نطق‌های خود، مسئولان و کارگزاران نظام را به رعایت عدالت، توجه به توده مردم و حفظ ارزش‌های دینی دعوت می‌کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
برپایی همایش نهضت عاشورا در اندیشه امام خمینی (ره) با حضور اندیشمندان ۳ قاره
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از برگزاری همایش بین‌المللی نهضت عاشورا در اندیشه امام‌خمینی (ره) با حضور اندیشمندان کشور‌های مختلف خبر داد و گفت: این همایش ۱۲ خرداد به صورت مجازی برگزار می‌شود.
۱بعدی