۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
اینفوگرافی| مهمترین عملیات ایران در دفاع مقدس: عملیات بیت المقدس
اینفوگرافیک عملیات بیت المقدس که آزادسازی شهر بندری خرمشهر و هویزه را به دنبال داشت، منتشر شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
تعجب بعثی ها از روزه داری اسرای ایرانی
رمضان در دفاع مقدس؛
بعثی‌ها سر شب به ما غذا می‌دادند و مجبوریم می‌شدیم تا مقداری از این غذا را برای سحری نگه داریم و عادت کرده بودیم تا کمتر بخوریم و این به سود ما بود چرا که کمتر بیمار می‌شدیم
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
بانوی جانبازی که از لندرور سپاه به وانت ضد کرونا رسید + تصاویر
گفتگو با جانباز جهادگر «طاهره غفوری»؛
طاهره عفوری، جانباز شیمیایی گفت: موقعی که فعالیتی برای مقابله با کرونا انجام بدهم، یاد دوران دفاع مقدس و فعالیت بچه‌ها برای پشتیبانی از جنگ می‌افتم.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
«جایزه حاج قاسم» در اولین دوره جشنواره آثار پژوهشی مقاومت
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس با انتشار فراخوانی، اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را برگزار می‌کند.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
روایتی از خلبان شهید شیرودی در سالروز شهادتش
خلبان شهید علی اکبر قربان شیرودی زاده روستای بالا شیرود از توابع تنکابن است. از همان ابتدای کودکی و نوجوانی جوهره مردانگی اش نمایان بود.
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
حاج یونس حبیبی، جانباز و مداح اهل بیت (ع) به همرزمان شهیدش پیوست
یونس حبیبی، جانباز و مداح اهل بیت (ع) پس از سال‌ها تحمل عوارض ناشی از جراحات دوران دفاع مقدس، بامداد امروز در ۵۳ سالگی به همرزمان شهیدش پیوست.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۸
گزارش| تجلیل هنرمندان از جهادگران حوزه سلامت + تصاویر
جمعی از هنرمندان بسیجی از کادر درمان بیمارستان بقیه‌الله الاعظم(عج) به دلیل خدمات ارزنده در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا تجلیل کردند.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۷
بانو «سکینه واعظی» به فرزندان شهیدش پیوست
بانو سکینه واعظی که قبل از انقلاب ۴ شهید و پس از آن ۲ شهید را در دوران دفاع مقدس تقدیم دفاع از حریم انقلاب کرده بود، به فرزندان شهیدش پیوست.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
رزمایش کمک مؤمنانه بسیج تا پایان ماه رمضان ادامه دارد
سردار سلیمانی:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اجرای رزمایش کمک مؤمنانه از توزیع 3.5 میلیون بسته معیشتی تا پایان ماه رمضان خبر داد و گفت: طی دیروز و امروز یک‌ میلیون و 300 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
هر بسته معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه به نام یک شهید توزیع می‌شود
فرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: توزیع هر بسته از سبدهای معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه به نام و یاد یک شهید انجام خواهد شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
روایتی از نخستین ترور گروهک تروریستی فرقان
ترور شهید سرلشکر محمدولی قره‌نی به گروهک تروریستی فرقان نسبت داده شده و این گروهک نیز مسئولیت این جنایت بزرگ را به گردن گرفته است.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
یادداشت محسن رضایی در مقدمه کتاب شهید سلیمانی
در مکتب مدیریتی انقلاب و دفاع مقدس، "یادگیری جمعی هوشمند" توأم با "آموزش دوجانبه یا آموزش متقابل"، سبب شد تا جبهه‌های دفاع مقدس به یک دانشگاه جامع، تبدیل شود.
قبلی۳بعدی