۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
جزئیاتی از نحوه تأمین تولیدات آینده مرکز موسیقی حوزه هنری
مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری با اشاره به تأمین تولیدات موسیقی از آثار منتخب فراخوان ترانه و تصنیف منتشر شده در این مرکز توضیحاتی را ارائه داد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
انتشار آواز‌های زورخانه‌ای در آلبوم موسیقی «ذره»
آلبوم آواز‌های زورخانه‌ای «ذره» مشتمل بر آواز‌های مرشد پیشکسوت ورزش‌های باستانی استاد بهرام غرقی به کوشش خشایار طیار و مهدی تفکر در بازار موسیقی منتشر شد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
«دده قورقود» در اشراق شنیدنی می‌شود
خانه عاشیق‌های ایران با همکاری مدیریت مراکز فرهنگی هنری منطقه ۴ شهرداری تهران داستان «دده قورقود» از روایت‌های موزیکال ادبیات عاشیقی را در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌کند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
«ردیف نوازی» میرزاعبدالله بین‌المللی شد
مجموعه «ردیف نوازی» ردیف میرزا عبدالله به روایت نورعلی برومند با نوازندگی تار حسین علیزاده در قالب هفت آلبوم در فروشگاه‌های دیجیتالی معتبر جهان عرضه شد.
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
ملودی‌های ماندگار یک وداع تاریخی
آهنگسازان و خوانندگان نسل‌های مختلف موسیقی کشورمان پیرامون نمایش ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) دست به خلق آثار متعددی زنده‌اند که تعدادی از آن‌ها ماندگاری بیشتری داشته‌اند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
«ژَرِه» شنیدنی در قالب دو نوازی تمبک و تار شد
آلبوم «ژَرِه» مشتمل بر دو نوازی تار منوچهر امیر حشمتی و تمبک پدرام بلورچی در ژانر موسیقی ردیف دستگاهی ایرانی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۱
روایت ارمیای ‌امیرخانی از تشییع امام(ره) + تصاویر کمتر دیده شده
گزارش |
«ارمیا با شنیدن خبر درگذشت بنیانگذار انقلاب اسلامی شوکه شده و با اتفاقات خاصی در مراسم تشییع مواجه می‌شود که این اتفاقات در نماهنگ «دریا» با صدای رضا امیرخانی روایت شده است.
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
استاد موسیقی دچار عارضه مغزی شد
صمد حبیبی از خوانندگان و نعت‌خوان‌های پیشکسوت موسیقی نواحی منطقه تالش که مدتی است دچار عارضه مغزی شده همچنان در معرض کم توجهی مدیران دولتی قرار دارد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳
«بازگشت جاودان» منتشر شد
آلبوم موسیقی «بازگشت جاودان» به هنرمندی ایمان عنصری با هدف رسیدن به تلفیقی میان صنایع موسیقی چند صدایی غرب و موسیقی دستگاهی ایران منتشر شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۲
از صدرنشینی جوانان بوشهری تا خودنمایی همیشگی آقای خاص
گزارش | پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در سال ۹۹ (۱)
نگاهی به پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در سال 99 از چند جنبه قابل توجه است که صدرنشینی گروه موسیقی سیریا با آلبوم «میزدوتایی» در میان بزرگان موسیقی ایرانی و پاپ بسیار قابل تامل است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
فراخوان ترانه و تصنیف منتشر شد
مرکز موسیقی حوزه هنری با هدف تولید آثار موسیقی درخور و دارای غنای محتوایی، فراخوان ترانه و تصنیف را منتشر کرد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
احوالات «ارکستر ساز‌های ملی» در سایه کرونا
مدیرهنری و رهبر «ارکستر ساز‌های ملی» پس از انتشار چند اجرای خانگی از آثار استادان موسیقی ایران و کشور‌های دیگر از برنامه‌های پیش روی این مجموعه خصوصی در روز‌های آینده سخن گفت.
۱بعدی