۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
هنر خود جذبه دارد، مستندساز باید محتوای درست انتخاب کند
یک مستندساز:
سهیل کریمی به بررسی موضوع انقلاب و سینمای مستند و نقش آن در مقاومت انقلاب پرداخت و گفت: جذبه هنر خود مخاطب را همراه می‌کند، اما مستندساز باید سواد بصری و تکنیکال را بالا ببرد و در انتخاب محتوا دقت کند.
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
سرکوب صدا‌های مستقل در شبکه‌های اجتماعی غربی
سه هزار نفر از حقوقدانان کشور در بیانیه‌ای با‌اشاره به نقض فاحش اصول آزادی بیان و جریان آزاد اطلاعات از سوی سکو‌های خارجی شبکه‌های اجتماعی، مسدود‌سازی حساب‌های کاربری بین‌المللی رسانه ملی را محکوم نمودند.
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۶
ناقوس ساعت تاریخی تهران به صدا درآمد
ساعت کاخ گلستان که هدیه ملکه انگلیس به ناصرالدین شاه قاجار بود، پس از سال‌ها خاموشی دوباره به کار افتاد و صدای ناقوس آن صبح امروز در تهران پیچید.
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
با کلاب هاوس چگونه رفتار کنیم؟
در مواجهه با شبکه‌های جدید باید نیاز‌های مخاطبان را بشناسیم، از منظر اخلاقی بررسی کنیم و برای برآورده کردن آن‌ها تلاش کنیم تا مخاطبان از روی اختیار، استفاده از پلتفرم‌های داخلی را ترجیح دهند.
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸
تمبر‌های «پیشگامان هنر انقلاب و دفاع مقدس» رونمایی شد
همزمان با «هفته هنر انقلاب» نخستین بلوک از گروه «تمبر‌های پیشگامان هنر ایران» رونمایی شد.
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
از بهترین موارد سفرهای زیارتی با تور
مسافرت یکی از اموری است که اغلب خانواده ها به صورت سالانه حداقل یکبار آن را تجربه می کنند و در این رابطه باید بدانید که مسافرت ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و هر یک از خانواده ها خواهند توانست طبق خواسته خود بهترین مورد را برای سفر انتخاب کنند.
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۲
انتشار «حلقه وصل» با نگاهی به حلقه‌های اتصال خدمت و محبت
شماره ۹۱ نشریه فرهنگی، تشکیلاتی «حلقه‌وصل» مساله حیاتی و مهم «حلقه‌های میانی» را مدنظر قرار داده و به محوریت فعالیت‌های حلقه‌های میانی در محله و اقدامات محله‌محور پرداخته است.
۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
وقتی عطای چادرمشکی را به لقایش می‌بخشند / واردات و نخ، بلای جان تولیدکننده
پرونده مد و لباس|
حدود 13 سال پیش، کارخانه‌ی ایران مرینوس وارد عرصه تولید چادر مشکی ایرانی شد اما خیلی زود عطای تولید را به لقایش بخشید و از گود بازی کنار رفت...
۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
اختتامیه هنرواره ملی روایت جهاد به زمان دیگری موکول شد
برپایی اختتامیه هنرواره ملی روایت جهاد که قرار بود ۲۱ فروردین ماه در حوزه هنری برگزار شود به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا و تغییر سطح هشدار ستاد ملی مبارزه با کرونا به حالت قرمز به تعویق افتاد.
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
همایش دانشجویی هنر و رسانه انقلاب برگزار می‌شود
۱۹ تا ۲۵ فروردین ماه؛
همایش دانشجویی هنر و رسانه انقلاب به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد شهادت شهید سیدمرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
انتشار ویدیو کلیپ «اعتبار ملت» به مناسبت روز ملی فناوری هسته‌ای
ویدیوکلیپ "اعتبار ملت" شامل بیانات مهم رهبر حکیم انقلاب درباره انرژی هسته‌ای، به مناسبت ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته‌ای، توسط فرهنگ‌سرای ابن سینا تولید و منتشر شد.
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
غفلت وزارت ارشاد از ساماندهی مدلینگ اسلامی/ چرا سازمان تبلیغات اسلامی به حوزه تبلیغات لباس ورود نمی‌کند؟
پرونده مد و لباس|
متولیان اصلی سامان دادن به وضعیت مد و لباس کشور در این راه باید چه می‌کردند و چه چهارچوبی ارائه می‌دادند و در واقع چه روندی را در پیش گرفته‌اند؟ در این آشفته سرا دیگر نهاد‌هایی که در خصوص حجاب، پوشش و عفاف مسئولیتی دارند چه اقداماتی انجام داده اند؟
قبلی۲بعدی