۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
اعلام آمادگی سازمان تبلیغات اسلامی برای تعامل هم‌افزا با قوه قضاییه
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتصاب آیت‌الله رئیسی به سمت ریاست قوه قضاییه از آمادگی این سازمان برای تعامل هم‌افزا با قوه قضاییه در میدان‌های مشترک مأموریتی خبر داد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
عضویت بیش از ۲ میلیون جوان در کانون‌های مساجد کشور
ارزانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران مطرح کرد
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد با اشاره به عضویت ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار جوان در کانون‌های مساجد گفت: دیدار با رهبر معظم انقلاب مهم‌ترین درخواست جوانان مساجد کشور است.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
صدیقی:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه اگر امر به معروف کرده بودیم الان فساد نداشتیم، گفت: حکومت بد محصول خاموشی ملت هاست.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
کمپین امر به معروف و نهی از منکر مسوولان را از سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد امر به معروف شروع می‌کنیم/ سایر مسولان کشور به این کمپین بپیوندند
جلیل محبی:
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: یکی از راه‌های مسدود کردن فساد نظارت عمومی و امر به معروف و نهی از منکر است که مقدمه آن شفافیت است. مسئولان باید جایگاه خودشان را با مردم عوض کنند و کنار مردم باشند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
قمی:
رئیس سازمان تبلیغات گفت: ایده پردازی اجتماعی یکی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است که جوانان خلاق دانشگاهی می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
انتقاد نایب رئیس هیأت مدیره انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز از جشنواره تجسمی فجر
نایب رئیس هیأت مدیره انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران معتقد است زمانی ماهیت جشنواره هنر‌های تجسمی فجر شکل می‌گیرد که هنرمند فارغ از هر نگاه سیاسی و سیستمی به تولید اثر بپردازد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۹
شبی که «رسول مولتان» به خون نشست
خانه فرهنگ دو در داشت، یکی در جلویی، یکی هم در پشتی، خوب متوجه صدای بلندی شدم، انگار یکی با میله آهنی محکم به در پشتی می‌زد و می‌گفت: خیر آیا هه، خیر آیاهه.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
تحریم‌های بین‌المللی به بازی‌های آنلاین رسید
از ابتدای عرضه بازی ایپکس، این بازی به دلیل محدودیت‌های اعمال شده از سمت زیرساخت سرور‌های بازی، در ایران قابل بازی نبوده و استفاده بازیکنان ایرانی از این عنوان با اختلال مواجه شده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۸
رادیو زمانه: پروژه دختران خیابانی شکست خورد
رادیوی فارسی زبان همجنسگرا که توسط خبرنگاران اصلاح‌طلب فراری اداره می‌شود، اعتراف کرد که پروژه دختران خیابانی شکست خورده است!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
پشت پرده حضور پررنگ سفارت انگلیس در جشن نوروز
سفارت انگلیس فعالیت خود را در حوزه فرهنگ و هنر ایران افزایش داده است. حضور پررنگ در جشن جهانی نوروز را می‌توان مقدمه این امر دانست.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
واکاوی شوی عجیب لباس در لواسان از ۵ منظر/ غربی بودن یا نبودن؛ مسئله این است
گزارش |
از خبر پر سر و صدای دیروز فضای مجازی، یعنی شوی لواسان نباید صرفا با تعجب و تاسف عبور کرد، این پدیده دارای ابعاد پیدا و پنهان مهمی است که کنکاش و بررسی‌های دقیقی را می‌طلبد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
«کنار گود» همراه با مربی حسن یزدانی
مستند «کنار گود» با موضوع مربی حسن یزدانی کشتی‌گیر قهرمان جهان آماده رونمایی شد.
قبلی۳بعدی