۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
رونمایی از پوستر بین‌المللی «مهمانخانه ماه نو»
با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» این فیلم جهت نمایش در بخش مسابقه «جلوه گاه شرق» سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر تحویل دفتر جشنواره شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۴
حاتمی‌کیا: عاشق سینما هستیم
سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با رونمایی از کتاب «دیده‌بان» و نیز رونمایی از نسخه اصلاح‌شده این فیلم سینمایی به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا رسماً آغاز به کار کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
«محکومین ۲» به کنداکتور پاییز می‌رسد/ قصه‌های قضایی از مجازات جایگزین تا طلاق
بهروز مفید در گفتگو با دانشجو:
تهیه کننده سریال «محکومین 2» گفت: تصویربرداری مجموعه «محکومین 2» تیرماه به اتمام میرسد و پخش نیز به احتمالا فراوان در پاییز خواهد بود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
۷۱ نمایش صحنه‌ای نوزدهمین جشنواره آیینی سنتی مشخص شد
هیأت انتخاب متون نمایش‌های صحنه‌ای «بخش ویژه استاد علی نصیریانِ» نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی اسامی ۷۱ متن پذیرفته شده و مشروط راه یافته به این بخش را اعلام کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
جشنواره «تئاتر دانشگاهی» در معرض تعطیلی
دبیر بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعلام کرد کمتر از یک هفته مانده به زمان برگزاری این رویداد، هنوز بودجه جشنواره پرداخت نشده و خطر برگزار نشدن این رویداد وجود دارد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
ادامه تنش بر سر عیدی خانه سینما
ماجرای توزیع عیدی‌های خانه سینما به برخی از اعضای این تشکیلات، به جای اینکه بخشی از مشکلات سینمای کشور را حل کند، عامل اختلاف و تنش شده است؛ مقاومت مدیریت خانه سینما در مقابل شفاف‌سازی، به این تنش دامن زده است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
تصمیم عجیب شورای صنفی نمایش و دلجویی از تهیه‌کننده متخلف «رحمان ۱۴۰۰»!
پس از تخلف «رحمان ۱۴۰۰» و توقف نمایش آن در سینماها، شورای صنفی نمایش امروز فیلم «تگزاس ۲» را به عنوان گزینه جایگزین معرفی کرد؛ تصمیمی که بحث‌برانگیز خواهد شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
نوید محمدزاده داور جشنواره جهانی فجر شد!
رضا میرکریمی دبیر سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در نشستی خبری، داوران این دوره از جشنواره را معرفی کرد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
۲۵۰ مهمان از ۵۸ کشور در جشنواره جهانی فجر امسال حضور دارند/ بخش‎هایی از جشنواره بخاطر افزایش نرخ دلار حذف شد
میرکریمی:
نشست خبری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با سخنان رضا میرکریمی دبیر جشنواره و با ابراز همدردی با هموطنان سیل زده آغاز شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
نگاهی به عملکرد جشنواره جهانی فیلم فجر
۵ سال از جدا شدن جشنواره جهانی فجر از بخش ملی آن می‌گذرد؛ ۵ سالی که در یک روند نسبتا رو به جلو این جشنواره توانست خود را به‌عنوان جشنواره‌ای مستقل مطرح کرده و اردیبهشت هر سال علاقه‌مندان سینما را به انتظار یک رویداد مهم فرهنگی بنشاند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
آخرین بازمانده «خیمه شب بازی سنتی» درگذشت
مرتضی خمسه‌ای از هنرمندان پیشکسوت عرصه خیمه شب بازی، سحرگاه امروز سه‌شنبه بیست و هفتم فروردین‌ماه بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
توضیحات رئیس هیأت مدیره خانه سینما درباره عیدی یک میلیارد تومانی
رئیس هیأت مدیره خانه سینما درباره عیدی یک میلیارد تومانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این نهاد صنفی گفت: ۷۹۴ میلیون تومان به ۲۸ صنف داده شده و ۲۰۶ میلیون هم به سینماگران از کار افتاده یا خانواده سینماگران فقید اهدا شده است.
قبلی۲بعدی